Přejít na obsah

Prosim o radu


Bred

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO?
No tak jsem si o tom neco precetl a musim vam vsem dat za pravdu.Ja jsem hodinky nikdy nenosil a nezajimal se o ne,ale tyhle me fakt zaujaly.Neni to treba kopie nebo no-name ale proste padelek.Jediny + je,ze jsou fakt hezky,ale za to tento vyrobce nemuze :-) . Bylo by me jedno co by rikali teoretici jako jste vy nebot orig. Brietlingy se hodi minimalne k autu aspon za dve mega,ktery parkuje v luxusni garazi v jeste luxusnejsim baraku a to pochybuju ze nekdo mate bo byste nemeli cas vysedavat na podobnych forech,protoze byste se museli sakra ohanet aby jste si takovy standart udrzeli a pokud bych nekoho s nima videl treba v kauflandu nebo ve skodofce a zeptal se ho jestli ma orig. a on rekl ze jo,tak to pokladam za stejne trapny jako mit na ruce kopie .Tenhle kousek cenu proste nema a to je pro me podstatna informace,hodim mu je na hlavu.Diky vsem teoretikum za prizpevky.

tohle je nejlepší příspěvek co jsem tu četl :lol2: - vystavte to pls někam ať to nemusím strkat do záložek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych rekl toto: Bred se jeste kazdopadne "neadaptoval" na mistni prostredi a myslí na mistni pomery presprilis pragmaticky. Rozhodne neni pravdou, ze by se zde nenasel majitek Bécek, ktery by nejezdil "normalnim" autem. Neni pravidlem, kdyz prijdes do obchodu s hodinkama, ze by se nekdo z prodavajicich ptal na tvoje auto a podle toho by ti nabidl hodinky "ve tve cenove kategorii". Spis je bude zajimat, jestli mas penize na hodinky co se ti libi a je jim jedno jestli prijdes v modrakach, a nebo v saku od bosse. Nerikam, ze by se zde nenasel nekdo kdo ma Bentley Continental+Breitling, mozna ano, ale spis bys tady nasel Breitling+neco normalniho(auto). Tady vetsina lidi mysli spis srdcem a ne rozumem, jak jinak by sis vysvetlil sbirky nekterych clenu.... Ja sem si na zacatku taky namlel drzku, kvuli svym nazorum, a urcite nejsem sam, ale za tu chvili, co jsem tady, sem uz dost poznamenanej na to, aby mi moji spoluzaci rikali ze sem magor ....a ja jim to neberu, dokonce s nimi v jistym smyslu souhlasim. Oni se vsak ochuzuji o tu krásu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem si o tom neco precetl a musim vam vsem dat za pravdu.Ja jsem hodinky nikdy nenosil a nezajimal se o ne,ale tyhle me fakt zaujaly.Neni to treba kopie nebo no-name ale proste padelek.Jediny + je,ze jsou fakt hezky,ale za to tento vyrobce nemuze :-) . Bylo by me jedno co by rikali teoretici jako jste vy nebot orig. Brietlingy se hodi minimalne k autu aspon za dve mega,ktery parkuje v luxusni garazi v jeste luxusnejsim baraku a to pochybuju ze nekdo mate bo byste nemeli cas vysedavat na podobnych forech,protoze byste se museli sakra ohanet aby jste si takovy standart udrzeli a pokud bych nekoho s nima videl treba v kauflandu nebo ve skodofce a zeptal se ho jestli ma orig. a on rekl ze jo,tak to pokladam za stejne trapny jako mit na ruce kopie .Tenhle kousek cenu proste nema a to je pro me podstatna informace,hodim mu je na hlavu.Diky vsem teoretikum za prizpevky.

Měním názor, ty je můžeš nosit celý den a všude i s vyhrnutým rukávem! Tobě to neublíží. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem si o tom neco precetl a musim vam vsem dat za pravdu.Ja jsem hodinky nikdy nenosil a nezajimal se o ne,ale tyhle me fakt zaujaly.Neni to treba kopie nebo no-name ale proste padelek.Jediny + je,ze jsou fakt hezky,ale za to tento vyrobce nemuze :-) . Bylo by me jedno co by rikali teoretici jako jste vy nebot orig. Brietlingy se hodi minimalne k autu aspon za dve mega,ktery parkuje v luxusni garazi v jeste luxusnejsim baraku a to pochybuju ze nekdo mate bo byste nemeli cas vysedavat na podobnych forech,protoze byste se museli sakra ohanet aby jste si takovy standart udrzeli a pokud bych nekoho s nima videl treba v kauflandu nebo ve skodofce a zeptal se ho jestli ma orig. a on rekl ze jo,tak to pokladam za stejne trapny jako mit na ruce kopie .Tenhle kousek cenu proste nema a to je pro me podstatna informace,hodim mu je na hlavu.Diky vsem teoretikum za prizpevky.

Nechapu jak mi tohle mohlo utyct, to je jeden ze skutecne zasadnich prispevku na chronomagu, ktery by nemel zapadnout - vite nekdo kde je to vlakno na ty pametihodnosti? Hned tam poslu kopii :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, asi už si je vzal, chápu, že se vzteká, a snaží se na.rat i někoho dalšího.

 

Frustrovaná individua, která si nedovedou představit, že může někdo mít peníze i čas vysedávat na fóru, protože by to psychicky neunesla, mívají kamarády, splácející dluhy padělky, a když už se vztekají, nechtějí v tom být sami.

 

Může to být ten druh, co vám v noci při návratu z podřadné diskotéky ukopne zpětné zrcátko, vzteklý, že se vrací zase sám.

Upraveno uživatelem chose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám od začátku pocit, že autor příspěvku dobře věděl, co jsou hodinky zač. Zřejmě by je rád prodal a potřeboval si ověřit, jestli se najdou lidi, co mu skočí na špek. Většina prodeje padělků u nás se nese v tomto duchu - našel jsem, dostal jsem, zdědil jsem a nerozumím tomu, tak mi za ně dejte třeba pětikilo. Pak se najde pár slabomyslnějších, kteří to objeví a okamžitě koupí, aby je nikdo nepředběhl, protože věří v nákup století.

Jelikož jste mu tady trochu pokazili radost, tak se naštval a vynadal do teoretiků. Vysvětlovat mu, že se tady většinou bavíme o skutečných hodinkách, které skutečně nosíme a které by nám nevěřil, až se potkáme v Kauflandu, fakt nemá cenu. Zřejmě je zvyklý z jiných fór (typicky třeba o autech), kde každý majitel dvojkového Golfu (v lepším případě..V horším majitel měsíční jízdenky MHD) dokáže přesně popsat pocit z řízení Ferrari. Tady, co jsem zjistil a pořád zjišťuji jsou opravdu členové, kteří se přes evidentně vysoký životní standard a vysoké postavení dokáží "snížit" k příspěvku. A není jich málo. Třeba za tohle: odkaz by si toho bentleye klidně koupil..

Myslím, že už se tady neukáže..(čímž jej chci nenápadně vyprovokat ještě k dalším vtipným příspěvkům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu: všechno nebyly zase takové bláboly. Hodinky mají být vkusným doplňkem celkového stylu, ne tím prvním, čeho si na člověku všimnu, když ho potkám. Pokud mám pěkné a drahé hodinky, je v mém zájmu si k nim vzít například pěkné a drahé boty. Vždyť někdo tady má dokonce i v podpisu ono známé: "Na některé věci se nešetří....".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skalamander: To je maloměšťácký přežitek. Podle dnešního bontonu můžeš klidně kombinovat noname věci se značkovými.

Takže je je to nastejno, jestli ladíš hodnotu hodinek podle auta nebo hodnotu bot podle hodinek.

 

Sorry, ale na tomhle fóru rozhodně hrají hodinky 1.ligu, nejsou potlačeny na úroveň ponožek, které skutečně mají být oním vkusným doplňkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...