Přejít na obsah

Seiko Samurai - odolnost


petr10

Doporučené příspěvky

a co SUMA...? taky legenda, taky diversky, 6R15...?

 

No, nevím, ještě nedávno jsem nedal dopustit na Suunta, protože rád sportuju. Ale jak jsem si koupil Seika a našel tohle fórum, už nevezmu na ruku nic jiného než mechaniku. Teď zvažuju něco odolného místo těch Suunto. Zatím stroje s kalibrem 6R15 jsou mimo mé možnosti. Hledám něco do 5000,- Kč. Ale je fakt, že bych si hodinky rád dotáhl ručně. Škoda, že to Monstery neumí, ale zatím jsem poměr/výkon nenašel nic lešího. Ty první Seika jsem si koupil na vánoce, manžeka si teprve zvyká na můj nový koníček, nemůžu to přehánět. Otázku Seiko vs. Citizen asi nemá cenu řešit, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co by jsi mi tedy doporučil? SEIKO MONSTER nebo CTIZEN NY2300-09B, ty jsou teď v akci za 4000,- Kč.

S žádnýma nešlápneš vedle. Je to věc osobního vkusu. Monstra podle mě vypadají víc brutálně, takže já bych šáhl po Citizenech, ale asi ne po těch s bílým ciferníkem. Asi jsem ti moc nepomohl, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, poslal jsem ihned SZ i s telefonním číslem, ale odpovědi se mi nedostalo. Tak jsem nevydržel muka čekání a objednal si na AZWatch SEIKO ORANGE MONSTER s kovovým tahem. Tak! Hotové vyřízené.

 

No už se těším až mi je ukážeš....až pudem na pivo.... :thumbsup_anim: ses konečně rozhoupal.. :speak_cool: Doufám, že budeš spokojenej. když už o tom spolu tak dlouho mluvíme.... :-))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidím, že se to zvrhlo v hromadnou reklamu na Monstra :thumbsup_anim: . Že bych si je taky pořídil :lol: ? No asi se spokojím jen se Samuraiema. Jenom, když Ladin uvažoval o Samuraiech, nebo Monstrech na kolo, tak ve mě trochu hrklo. Když si představím, jak to na mojem starém kole po Beskydech hnusně drncá, tak nevím nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím, ještě nedávno jsem nedal dopustit na Suunta, protože rád sportuju. Ale jak jsem si koupil Seika a našel tohle fórum, už nevezmu na ruku nic jiného než mechaniku.

 

HAHA, taky jsem před lety začal opovrhovat digi a hlaholil pouze mechaniku, kupoval mechaniky, prodaval mechaniky a od uterka vlastnim Casio G-Shock DW6900 a divím se jak jsem bez nich mohl žít :bangin:

 

Postupem času se ti to rozleží a zjistíš, že pokud ti hodinky dělají radost, mohou být jakékoliv.

 

Zpět k monstrum, vlastním oranžové, a jsou to prakticky moje nejoblíbenější hodinky.

 

HOWG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už se těším až mi je ukážeš....až pudem na pivo.... ses konečně rozhoupal.. Doufám, že budeš spokojenej. když už o tom spolu tak dlouho mluvíme.... :-))

 

Já jsem se konečně rozhoupal a jestli mi pošťák zítra nedoručí ty MONSTRA, sednu na kolo a pojedu si pro ně osobně. Ale tobě v tom kufřiku chybí nějaký ten JAPONEC! Musíme si spolu vážně promluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAHA, taky jsem před lety začal opovrhovat digi a hlaholil pouze mechaniku, kupoval mechaniky, prodaval mechaniky a od uterka vlastnim Casio G-Shock DW6900 a divím se jak jsem bez nich mohl žít

 

Postupem času se ti to rozleží a zjistíš, že pokud ti hodinky dělají radost, mohou být jakékoliv.

 

Zpět k monstrum, vlastním oranžové, a jsou to prakticky moje nejoblíbenější hodinky.

 

Asi máš pravdu, když jsem doma, tak nosím Seika i do postele, ale těď jsem byl týden lyžovat v Itálii a vzal jsem si SUUNTA. Teď když budu mít i MONSTRA jsem rád, že mám dvě ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi konečně přišly ORANGE MONSTRA z kovovým tahem a mám z nich takovou radost, že to musím vytroubit do světa. Ve skutečnosti jsou opravdu lepší, než na fotkách. Celé jsou super, kus pořádného železa, ale ten kovový tah - to je prostě umělecké dílo. Dnes s nima budu určitě i spát a doufám, že jimi v noci manželce nerozbiju hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi konečně přišly ORANGE MONSTRA z kovovým tahem a mám z nich takovou radost, že to musím vytroubit do světa. Ve skutečnosti jsou opravdu lepší, než na fotkách. Celé jsou super, kus pořádného železa, ale ten kovový tah - to je prostě umělecké dílo. Dnes s nima budu určitě i spát a doufám, že jimi v noci manželce nerozbiju hlavu.

Gratuluju. Dobre jsi koupil :thumbsup_anim: Nejvetsi klasika vsech klasik. Pro me.

Zkus na ne dat neco oranzoveho, stridej to s tahem. Z vlastni zkusenosti doporucuju nejaky carbon od Hirshe. Mas jako den pismena nebo rimskou cislici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za gratulace, opravdu jsem s nima spal a celou noc jsem se nepřestával divit, jak dlouho svítí indexy, příjemné překvapení. Jako den mám nastaveny písmena. Původně jsem měl v plánu, že na léto vyměním původní skvělý originální kovový tah něčím oranžovým. Např. na chronoshopu jsou těď k mání silikonové 20 a 22 mm. A než jsem se stihl rozhodnout, který si koupím ( chtěl jsem 22 mm a seříznout kraje na 20 mm ), napsal mi budo, že silikon je pro šampónky. Jsem osoba labilní a asi je nechám na kovovém tahu. Na doporučení carbon od Hirshe možná taky něco bude, ale zatím nevím o co jde, na netu jsem zatím nic nenašel. Můžeš mi prosím poslat nějaký odkaz kde se dají případně koupit? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...opravdu jsem s nima spal a celou noc

...Můžeš mi prosím poslat nějaký odkaz kde se dají případně koupit? Dík.

To nejsi prvni ani posledni :lol2:

Odkaz nemam, dostal jsem ho ke svejm prvnim oranzovym Monstrum. Udelam fotku, jen co ji vyfotim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi konečně přišly ORANGE MONSTRA z kovovým tahem a mám z nich takovou radost, že to musím vytroubit do světa. Ve skutečnosti jsou opravdu lepší, než na fotkách. Celé jsou super, kus pořádného železa, ale ten kovový tah - to je prostě umělecké dílo. Dnes s nima budu určitě i spát a doufám, že jimi v noci manželce nerozbiju hlavu.

 

:thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...