Přejít na obsah

Seiko Samurai - odolnost


petr10

Doporučené příspěvky

Teď když hledám nějaký tah na monstra (nejradši ten origo klidně i "dobře zajetý") tak jsem našel další zajimavý carbon. Tady na Ebay. Začínám o něm uvažovat

 

Tak tenhle carbon vypadá vskutku monstrózně, ještě jsem nekupoval nic přes Ebay, ale jestli se dokážu prokousat jejich podmínkami k nákupu, určitě je objednám. Cena je vice než přívětivá. Díky za tip. ... ehm, pokud jsi je ještě neobjednal, mohl by jsi koupit jeden pro mne? Náklady by šli samozřejmě na mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak co je Vladimire prece...? ležíš lazare doma, do hospody na klubový akce nechodíš a fotka jak ti monstra sedí na ruce stále žádná... šup sem s ní... Díky.. :-

 

Hle Cyrile, tady jsem ti udělal jednu v šeru na záchodě bez blesku. Musel jsem na to vzít stativ. Jak vidíš Monstra se rozzáří už v šeru ( a co teprve ve tmě! ). Tato luminace jim vydřží téměř celu noc. Viděl jsem ten tvůj kufřík, ale umí tohle některé tvoje Mariny?... už slyším tvé poznámky o kvalitě a přesnosti, ale ta přesnost je u Monster až neuvěřitelná, mám je teprve od 27.3.09. Prvních 24 hodin jako by chtěli dohnat čas co strávily v krabičce a celkem slušně se předbíhaly, ale pak se uklidnily a jedou maximálně + 2s za 24 hodin!. O kvalitě zpracování pouzdra a tahu se nemá cenu rozepisovat, to se prostě musí vidět.

 

Pro ostatní členy uvádím, že se mi Cyril smál , že mé Seika jsou hodinky pro ženský!

 

 

 

post-5807-1238598929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi konečně přišly ORANGE MONSTRA z kovovým tahem a mám z nich takovou radost, že to musím vytroubit do světa. Ve skutečnosti jsou opravdu lepší, než na fotkách. Celé jsou super, kus pořádné** železa, ale ten kovový tah - to je prostě umělecké dílo. Dnes s nima budu určitě i spát a doufám, že jimi v noci manželce nerozbiju hlavu.

 

Ehm... Jak se daří paní manželce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm... Jak se daří paní manželce?

 

Jo dobry, hlavu jsem ji zatím nerozbil, ale je na mne v posteli vulgární, to když ji v noci mávám Monstrama před očima. To aby viděla jak mají skvělou luminaci. Nic nechápe.

 

24.3.09 jsem tu žádal o radu zda Seika nebo Citizen. Oslovil jsem Vás KLUCI, manželka to viděla. Tohle oslovení ji rozesmámo až se za břicho popadala. Od té doby každému vykládá, že se na chronomagu oslovujem kluci a má z toho opravdu pr.... Nechápe, že žensky tyhle starosti s hodinkama prostě nemají, nebo se pletu? Je tu nějaká žena? Co, kluci? Jako bonus přidává, otázku proč jsem na těchto stránkách dál, když jsem si přece ty hodinky už koupil. Chudinka nechápe, že hodinky budou v budoucnu náš rodinný rozpočet ještě dál zatěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co je Vladimire prece...? ležíš lazare doma, do hospody na klubový akce nechodíš a fotka jak ti monstra sedí na ruce stále žádná... šup sem s ní... Díky.. :-

 

Hle Cyrile, tady jsem ti udělal jednu v šeru na záchodě bez blesku. Musel jsem na to vzít stativ. Jak vidíš Monstra se rozzáří už v šeru ( a co teprve ve tmě! ). Tato luminace jim vydřží téměř celu noc. Viděl jsem ten tvůj kufřík, ale umí tohle některé tvoje Mariny?... už slyším tvé poznámky o kvalitě a přesnosti, ale ta přesnost je u Monster až neuvěřitelná, mám je teprve od 27.3.09. Prvních 24 hodin jako by chtěli dohnat čas co strávily v krabičce a celkem slušně se předbíhaly, ale pak se uklidnily a jedou maximálně + 2s za 24 hodin!. O kvalitě zpracování pouzdra a tahu se nemá cenu rozepisovat, to se prostě musí vidět.

 

Pro ostatní členy uvádím, že se mi Cyril smál , že mé Seika jsou hodinky pro ženský!

 

No konečně...pěkný. Jinak svítí pěkně, dej si kafe ať nespíš a hlídej jak dlouho to ale vydržej.... Na svícení mám tritiový trasery....jinak je to všechno hodně podobný...

Takže pochvala, pěkný. :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...