Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím, jak to bude vypadat naživo, ale z toho posledního obrázku se mi luneta (nápisy na ní) zdá otřesná. O rezervě chodu se nic nepíše? V nějakém dřívějším vlákně se psalo něco o 70-ti hodinách. Proč se tím nechlubí?

Tak v prezentaci na svym webu mají přes 70 hodin, takže to nebylo jen v tom krátkém shrnutí v tomto vlákně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako dobry, moderni styl se lepe prodava. Co me ale na tomhle modelu desi, je ten priserny kockopes u konce tahu. Vidim tam spravne ze tam neni zadny ukoncovaci dilek, ale jen nacvakly tah?

Až teď mi došlo, jak to myslíš. Je to tak, mezi pouzdrem a tahem je opravdu mezera, je to vidět na odkazu, co posílal midloch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WR 500 M. Tleskám!! :speak_cool: Probíraný čtverec se mi začíná líbit. Je to pravděpodobně tím, jak souvisí se subčíselníky. Jsně že to vím už od začátku, ale nějak se mi to za těch pár hodin rozleželo v hlavě. Plusem jsou pěkné ručky. Škoda, že pouzdro s tahem není pískované, neb to se dalo očekávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velký zklamání z pouzdra, ciferníku a tahu. Strojek a vodotěsnost OK.

4 druhy fontů čísel na hodinkách je moc. A to nemluvě o nápisu Automatic... který k číslům na lunetě fakt nesedí...

Tah na mě působí jak na nejlacinějších japoncích. Luneta je otřesná, za tu by se nemusela stydět Invicta, nebo Festina v řadě pro děti. Celkově dojem víc jak špatný. A to miluju B!

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celý den je sleduju a začínají se mi docela líbít, jediné, co se mi nelíbí je už tady kritizovaná luneta, připomíná mi písmem nápisy v bublinách ze čtyřlístku,... sem je určitě dávat neměli a měli je raději nechat fifince a pinďovi :smile_anim:

Ale jinak se mi opravdu začínají velmi líbít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celý den je sleduju a začínají se mi docela líbít, jediné, co se mi nelíbí je už tady kritizovaná luneta, připomíná mi písmem nápisy v bublinách ze čtyřlístku,... sem je určitě dávat neměli a měli je raději nechat fifince a pinďovi :smile_anim:

Ale jinak se mi opravdu začínají velmi líbít.

V tom máš pravdu, na spoustu designových prvků je nutný časový odstup aby v nich člověk viděl jakýsi soulad nebo harmonii. Doufám, že moc neplácám. :) Ale na druhou stranu, módní a především nefunkční luneta hodinkám značně ubírá. Doufám, že na ní do budoucna zapracují. I když příští rok to asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelíbí se mi takový podivný mix tradičních B. prvků a moderny/ vteřinovka chronografu :luneta/: Mohli to střihnout celé do nového kabátu,konkrétně ta luneta se mi líbí.

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to, že se bůhví proč zbavují svých tradičních poznávacích znaků a směřují k jakési "modernosti" - výsledek je všední, něco mezi Carrerama a Longinama s prapodivnou korunkou.

 

Kalibr B 01 je in-house?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připadá mi to, že se bůhví proč zbavují svých tradičních poznávacích znaků a směřují k jakési "modernosti" - výsledek je všední, něco mezi Carrerama a Longinama s prapodivnou korunkou.

 

Kalibr B 01 je in-house?

Myslím, že breitling přestal vyrábět vlastní stroje kolem roku 1950 - a opravte mě, jestli se mýlím. Proto je tento nový model tolik probíraný. Z mého pohledu se jedná o návrat ke kořenům - prostě chrono od breitlingu. Ale musím se přiznat, že jsem čekal k novému stroji taky nový kabát více s odkazem na minulost. Počkáme na další modely, ve kterých se mašina objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...