Přejít na obsah

ULYSSE NARDIN Diver Perpetual


PhoeniX

Doporučené příspěvky

Tady se pánové zase odvázali. Alespoň to není maskáčové. :) Ale vážně, tento model se mi líbí. Co jsem vyčetl: titanové pouzdro o průměru 45 MM s WR 300 M, karbonový číselník, kalendář ovládaný POUZE korunkou, který v roce 2100 nemusí firemní hodinář přenastavit, pojede sám dál - správně samozřejmě. :)

post-2237-1238076138.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coo? Jenom vteřinovka? :) Snaž se trochu víc. :D Aspoň kvůli stroji.

Mně se to moc líbí celé (což se ale u mě a UN není čemu divit). Jak je obvyklé, že kalendář nemusí v roce 2100 nikdo poštelovat? Já tyto strojky nesleduju, tak nevím, zda je to běžné či výjimka. Vzhledem k tomu, že se o tom zmiňuješ v prvním příspěvku to asi moc obvyklé není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to moc líbí celé (což se ale u mě a UN není čemu divit). Jak je obvyklé, že kalendář nemusí v roce 2100 nikdo poštelovat? Já tyto strojky nesleduju, tak nevím, zda je to běžné či výjimka. Vzhledem k tomu, že se o tom zmiňuješ v prvním příspěvku to asi moc obvyklé není...

Zdroje uvádí, že se jedná o unikát. Vzhledem k tomu, že ovládání kalendáře jednou korunkou je světová premiéra, nic bych nedal za to, že přetočení věnců kalendáře v roce 2100 je taky první na světě. Když už, tak už...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jak je obvyklé, že kalendář nemusí v roce 2100 nikdo poštelovat?

Není to obvyklé, ale protože kalibry UN-32 a UN-33 mají samostatně štelovatelný den, může si to každý udělat sám (teda pokud se toho dožije :)). Tyhle kalibry vychází z Lemanie 1340 (zrovna jako původní Omegy Speedmaster).

 

Hodinky jsou krásné, oranžová jim sluší. Přijde mi to jako dobrý nápad, dát perpetual kalibr do diversek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to jako dobrý nápad, dát perpetual kalibr do diversek.

V dnešní době asi proč ne... Už jsem viděl kalendář v B-Uhr a svého času mě to hrozně pobouřilo. :) Ale doby striktního dodržování nepsaných pravidel jsou ty tam.

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

A možná ještě lepší nápad je poloviční vteřinová stupnice. Nepřebíjí se s ukazatelem dne, číselník je přehlednější a opticky vyváženější. Dělal bych tak do budoucna většinu Perpetual číselníků, být jimi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic moc, oranžová jak od Orisek a z kalendáře, který se dá nastavit pouze korunkou se na záda nezvrátím. Zajímal by mě odkaz, rád bych se dozvěděl něco víc než je průměr a to že je karbonový číselník z obrázku poznám. Živé foto by nebylo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic moc, oranžová jak od Orisek a z kalendáře, který se dá nastavit pouze korunkou se na záda nezvrátím. Zajímal by mě odkaz, rád bych se dozvěděl něco víc než je průměr a to že je karbonový číselník z obrázku poznám. Živé foto by nebylo ?

 

Tady na mých Orisech je Red rotor zcela jiné barvy a po oranžové ani stopy.Tyhle se mi moc líbí a jestli je mi něco líto,tak že jsem od Ypa nekoupil ty UN když šly do světa.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
TADY TO JE KOMPLET

.... TY BAREVNÉ LUNETY JSOU STRAŠNÉ - NELÍBÍ SE MI TO, ALE VŮBEC ...

 

... a tak mě to dožralo, že cituji sám sebe :)

Upraveno uživatelem YPO?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... TY BAREVNÉ LUNETY JSOU STRAŠNÉ - NELÍBÍ SE MI TO, ALE VŮBEC ...

 

... a tak mě to dožralo, že cituji sám sebe :)

No na té fotce v prvním příspěvku v tomhle vlákně to není tak špatné IWC aquatimer má zase výraznou žlutou, ale jinak se stal zázrak-souhlasím s tebou :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
No na té fotce v prvním příspěvku v tomhle vlákně to není tak špatné IWC aquatimer má zase výraznou žlutou, ale jinak se stal zázrak-souhlasím s tebou :thumbsup_anim:

ono je to asi dnes moderní

- tohle jsou naprosto perfektní hodinky (alespoň v mých očích) sprzněné nápisem na lunetě, který má jistě nějaký význam, ale kdo by se na to koukal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady na mých Orisech je Red rotor zcela jiné barvy a po oranžové ani stopy.............

 

Na Ulysse Nardin rotor nevidím, tudíž nemohu dost dobře posoudit jakou barvu, za to na lunetě a číselníku ji vidím dost.

 

Edit ještě jedna zřetelnější fotka a odkaz na ORIS Diver - Regulateur "Der Meistertaucher"

 

Čerpáno z http://news.watchprosite.com/show-forumpos.../ti-435741/s-0/

 

Měl jsem na mysli tyhle Orisy, tady oranžovou vidím.

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to asi dnes moderní

- tohle jsou naprosto perfektní hodinky (alespoň v mých očích) sprzněné nápisem na lunetě, který má jistě nějaký význam, ale kdo by se na to koukal ?

Klidně jsi mohl napsal nápisy,ten cirkusovým písmem je hrozný a tluče do oči,ale proč se opakuje Glashutte na lunetě to mi nikdo nevysvětlí, a made in germany si také mohli odpustit .Přípomíná mi to krásnou pistoli kde na závěru bylo velkými písmeny vyryto Read manual before use / Pochopitelně z USA /

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Ulysse Nardin rotor nevidím, tudíž nemohu dost dobře posoudit jakou barvu, za to na lunetě a číselníku ji vidím dost.

 

Edit ještě jedna zřetelnější fotka a odkaz na ORIS Diver - Regulateur "Der Meistertaucher"

 

Měl jsem na mysli tyhle Orisy, tady oranžovou vidím.

 

/quote]

Jako příznivec Orisek bych tento odstín nazval decentním :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrad : [ /quote]

Jako příznivec Orisek bych tento odstín nazval decentním :thumbsup_anim:

 

Tak jo :) , už to vidím v úplně jiných barvách :) .

 

Edit kosmetická úprava :)

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...