Přejít na obsah

Tudor 2009


Pavlos

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta cena nie je uplne marna (ak je to teda cena u nas v kamenaku) cize na nete sa budu dat vysasit za ovela menej..... nieco v tomto duchu by som tento rok este chcel zvladnut

 

zatial su biele Hydronaut II horucim kandidatom

 

 

..... ale asi tyzden uz mam Prim sport 41 Q a pacia sa mi cim dalej viac... takze mozno mi preskoci a namiesto tudoru radsej obstaram Primkam automaticke dvojca :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som bol na takej týždňovej nákupnej dovolenke v Londýne a kedže nové Tudor-y môžem a kurz libry je priaznivý bol som ho pohladat po obchodoch aby som ich videl naživo...výsledok je, že nikde v Londýne som tuto značku nenašiel(Harrods, Oxford str., New Bond str.) a podla jedneho predajcu Rolex sa vraj tato značka už do GB nedovaža :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vidím, že je tady o TUDOR slušný zájem a dost pozitivních emocí. Tady v Bruselu, kde je teď na nějaký čas moje "doma"

se můžu "vážným" zájemcům mrknout na cenu konkrétního modelu. Je tu zastoupení Rolex + Tudor pro Benelux a jeden

autoriz. prodejce Tudorek.

 

Zajímavý hodinky, ale nevím nic o tom odtržení od mateřské firmy. Poučte prosím neznalého. Proč už nejsou s Rolexem? :chair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vidím, že je tady o TUDOR slušný zájem a dost pozitivních emocí. Tady v Bruselu, kde je teď na nějaký čas moje "doma"

se můžu "vážným" zájemcům mrknout na cenu konkrétního modelu. Je tu zastoupení Rolex + Tudor pro Benelux a jeden

autoriz. prodejce Tudorek.

 

Zajímavý hodinky, ale nevím nic o tom odtržení od mateřské firmy. Poučte prosím neznalého. Proč už nejsou s Rolexem? :chair:

Pod Rolexem jsou, je to jejich znacka. Ale snazi se to oddelit aby zaujaly jinou cilovku. Jeste jsem ale nezjistil, jestli jsou vyrabeny ve stejnem zavode nebo ne.

Nicmene bud prosim tak hodny a zeptej se mi na cenu Tudor Grandate bez chrona pri platbe cash. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod Rolexem jsou, je to jejich znacka. Ale snazi se to oddelit aby zaujaly jinou cilovku. Jeste jsem ale nezjistil, jestli jsou vyrabeny ve stejnem zavode nebo ne.

Nicmene bud prosim tak hodny a zeptej se mi na cenu Tudor Grandate bez chrona pri platbe cash. Diky!

 

 

Ahoj, rád se Ti na cenu mrknu, jen tě musím poprosit o přesnou identifikaci ( číslo, kód atd. ). Jsem totiž "AMATÉR" a pouze nadšenec, nikoliv odborník. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta nova kolekce me docela odvarila. dokonce jsem si po asi 5 letech nainstaloval sporic obrazovky... uzasny fotky tudoru a jeste s presnym casem, tomu jsem nemohl odolat.

 

bohuzel ani na ofigo strance neni email na zastoupeni v UK, chtel jsem je pumpnout o katalog a vyptat mistni cenu... az to nekde zjistim, dam vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny co je chytla za srdce nová kolekce TUDOR představená na Baslu 2009.

Dnes jsem se byl poptat v LASCARu v Bruselu. Ofico prodejce TUDOR viz jejich net.

Obchod super, mají opravdu velký výběr hodně prémiových značek včetně dvojice ROLEX + TUDOR.

 

To hlavní ale je, že podle jejich informací nebudou novinky z veletrhu v ochodech dřív než cca v září :crying_anim:

Nemají je ještě v katalogu ani k nim nemají ceny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak buď jsou tady v Belgii pozadu ( čemuž nevěřím, protože je tu "mraky" peněz = spousta zákazníků ), nebo máme

resp. máte ( já jim totiž ještě nepropadl ) zatím smůlu a chce to trochu trpělivosti.

 

 

Zkusil jsem si na ruku alespoň ICONAUT 20400 ( 43mm se strojem 7754 ) a CHRONOGRAPH 20300 ( 41mm / stroj 7753 )

obojí s černým ciferníkem a na oceli. Víc se mi líbí designe chrona, ale na ruku mi seděl Iconaut.

 

Mám katalog a ceník, ale vše modely před Basel2009.

 

Takže kdo si počká ten se ..... ! :whistling:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...