Přejít na obsah

ORIS ProDiver


PhoeniX

Doporučené příspěvky

Jé, to je puk. Ale pěknej puk :) Natahovací hřídelka bude delší, než celej strojek :)

A chválím Oris za ručičky - hlavní, hodinovou a minutovou. Takhle pěkně přehledný a čitelný ručičky jen tak někdo nemá (jak je to pod vodou, to nevím). Často to bývá opačně - i u hodinek zvučných značek se musím hodně soustředit, abych přečetl kolik že je to vlastně hodin :)

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši to je nádhera....

sorry, ale jezisikriste, to co je? toto by malo byt povolene nosit len na 7mm a viac neoprene ... a jedno zavazie z opasku by som asi nechal na lodi :) ...

ale az na velkost su celkom chutne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale jezisikriste, to co je? toto by malo byt povolene nosit len na 7mm a viac neoprene ... a jedno zavazie z opasku by som asi nechal na lodi :) ...

ale az na velkost su celkom chutne

Na nic jinýho než na neopren bych to fakt nedával.... Po chvíli by mi mohla upadnout ruka :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rainbow

Zaujal mě průměr, myslím si, že jsou ještě o 1mm větší než Marathon CSAR. Zajímalo by mě, jaké budou barvy číselníku, umím si představit třeba bílou, ta by se mi líbila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

...uz som ich aj videl na zivo. V shopiingu Eurovea v BA a u nas v TT miestnemu podnikatelovy na ruke(ten ich namoci mozno vo vani).Musim povedat,ze su fakt obrovske.Mne Over size nevadi,ale tak maximalne do 46mm. Uz aj Sup.Avenger mi pridu moc a to nehovorim o 51mm pri tomto kusku....inak hodinky su to pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jednoduche a krasne. Stale a znova se mi potrvzuje rceni, ze v jednoduchosti je sila. Navic 51mm je akorat na mou ruku (nic pod 40mm nemohu nosit, protoze to vypada jako detske hodinky)

HE ventil apod jsou krasne bonusy - malokdo doopravdy vyuzije, ale je to krasna vyhytavka, ktera me bere :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

ProDiver jsou moc pěkné potápky. Absolutně nechápu velikost, pro kterou se dají nosit jen v létě. Vidím místa na kterých by se dalo krásně ušetřit na pěkných 44 MM. Luneta je ale fantasticky vyřešena a v této cenové hladině se ORIS vymyká zbylé fádní produkci konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pro Diver Date. 49mm, ale ta luneta mi i přesto přijde moc široká...

Beru zpět. Naživo luneta disproporčně nepůsobí a hodinky jako celek vypadají skvěle. Nevim jestli je lze označit jako tool hodinky, ale rozhodně je to v tomhle ohledu asi to nejlepší ze současné produkce Orisu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...