Přejít na obsah

ORIS ProDiver


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Sice reaguji až po hodně dlouhé době, ale nemohu si to odpustit. Jsem tu totiž nový, tak teprve projíždím fórum :)

Za tu chvilku jsem si Oris zamiloval a tyto jsou opravdu nádherné. Velikost je sice obrovská, ale taky nejsem malý chlap. Rozhodující je, ale podle mě váha. Měl jsem měsíc Invicty, byly nádherné, zelené ale ta váha:( Ufff, jak cihla...tož tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

taky jsem si je prohlížel mám 23cm zápěstí a na něm tyhle CC limited 47mm které se mi líbí v reálu více trochu mně odrazuje ten "gumoplast" kolem korunek a lunety i když chápu jeho význam.Navíc staré CC limitky mají 21mm na 47mm průměr nové 51mm na někde uvádí 19mm jinde zase 22mm každopádně působí nižší než 47mm, ale né nějak výrazně.Jinak paráda..

post-1779-097505300 1358691545.jpg

post-1779-040103500 1358691556.jpg

post-1779-040149300 1358691567.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jsou super přesně tam kam patřej,Onehdá u moře se to zavlnilo a vylez profík potapěč a hádejta co mě zajímalo první.Ano jeho časostroje a byly to tyhle profi od Orisu.Ale běhat s tím po souši,sice v titanu je to orloj.Ale super.

 

To by mohlo vypadat asi nějak takhle :-)

 

4_prodiver_1024x768.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Chtel bych se optat zdejsich Vazenych fandu Oris. Nevite nekdo z jakeho materialu je dynko, teda jeho stredova vnejsi cast ( motiv s mantou ), na modelu Oris Maldives? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...