Přejít na obsah

ZENO quartz?


henker

Doporučené příspěvky

Zdravím a mám dotaz: dává Zeno do některých pilotek quartz strojky (Ronda)? Na ebay je jich plno, ale na stránkách Zena nic v quartzu, krom pár dámských modelů, nemaj... Přitom na ebay to prodávaj lidi s vysokym ratingem, v cenách kolem 130 ?.

http://global.ebay.com/Zeno_Watch_Basel_Re...0330553914/item

 

A na ciferníku nemaj Swiss made... Nerozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haloooo! Tak nevíte někdo? Nebo mi aspoň napiště "trhni si nohou, je to jasnej fejk" ;-) Pokud by totiž byly ok, splnily by muj plán mít pilotky v quartzu za velmi rozumný peníze (už ted mám dvoje hodinky na "třepání rukama" a plánuju proto nějaký na elektriku)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, na tenhle katalog jsem fakt nepadnul, mějte se mnou trpělivost :notworthy:

A nemáte tip na někoho kdo prodává Zena u nás? Pár prodejců na mě sice vypadlo, ale nějaké doporučeníčko?

:)

 

Tady se da stahnout cely katalog quartzek.

Upraveno uživatelem henker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak jsem se na Zena ptal v hodinářství na Přemyslovský v Praze 3 a byla to legrace. Nejdřív mi jedna z paní řekla, že žádný nejsou na krámě, maj jen katalog. Pak ho chvíli hledala, pak přivolala druhou paní, a ta po chvíli dalšího hledání prohlásila, že "se asi někomu pučil". Tak tam si zena nekoupíte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...