Přejít na obsah

Dalsia krasa od Ulysse Nardin


Ghill

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO?

fotograf z tebe nebude ani se 450D to je evidentní :thumbsup_anim:

 

 

:happybday: hodinky jsou skvostné a myslím, že by to zasloužilo vlastní vlákno, nějaké povídání a lepšího fotografa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
tak to az bude prazsky sraz, tak to aby se vytvoril poradnik :) jinak by stalo za to to nekam dotahnout a nekdo to , ypo se toho rad ujme, cvaknout.

jinak velka gratulace.

já rozhodně nic fotit nebudu - musím sebekriticky uznat, že 999,999% toho co jsem vyprodukoval stojí za h***o, ale tyhle hodinky by měly viset na titulní straně s pěkným povídáním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju k skutecne nevsednimu kousku, videl jsem minuly tyden nekde v Milane za vylohou, ale tahnul jsem veci do hotelu a tak jsem si rikal, ze se na ne podivam az bude vic casu a nejak jsem ten obchod uz nenasel, byly tam i nejaky Romain Jerome a dalsi neprilis casto vidane kusy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty Fantomy jsou fakt nádherné. Ale tak nějak jsem čekal modré ;) . Hele k tomu focení, dej to příště na stativ a do módu AV a trošku to víc přicloň. Ona sice nízká hloubka ostrosti má někdy kouzlo, ale ne když nevidíš nic víc než jeden ostrý hloubkový milimetr ciferníku.

 

P.S. Co je třeba dát s menším popisem do sekce s přírůstky? Tady asi rychle propadnou v zapomnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, díky, zatím jen podrobně zkoumám a už jsem je vzal 2x na procházku :smile_anim: . článek(recenze) by byla určitě na místě ale asi vás zklamu, já hodinky umím vážně jen nosit. Fotím mizerně a ještě hůř píšu :wallbash:

 

 

Můžeme zajít někdy na kafe. Zvu tě :-) Recenzi dáme určitě nějak dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad: a ja bych si desne uzil foceni...

budeš fotit v kavárně? to uz bude jen scházet aby jsme vykřikovali "koza dojí krev" :)

 

ad: Můžeme zajít někdy na kafe. Zvu tě :-) Recenzi dáme určitě nějak dohromady

sice do Prahy zas tak často nejezdím ale myslím že by to šlo. Kávu si klidně zaplatím, ještě mi něci zbylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...