Přejít na obsah

G-SHOCK FAQ


nAscA

Doporučené příspěvky

zdravím, jsem úplným neznalcem co se hodinek týče, tyhle g-shocky jsem si vybral na narozeniny a jsou to druhé hodinky v životě (jednou jsem nosil primky sport II a od té doby vůbec žádné hodinky) no a protože jsem si vybral bílé i když mi ségra v obchodě říkala, že to nemám dělat a abych si vybral nějaké tmavé, mám menší problém

 

nemám je ani měsíc a už jsou na různých hranách špinavé, ale nejde to ničím vyčistit, zkoušel jsem i kartáček, houbičku, snad všechna mýdla a podobně a nic nepomohlo, nemáte nějaký speciální způsob na to, jak podobné opotřebení vyčistit?

 

díky za každé rady :)

 

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

ahoj, právě jsem prodal své PRG 40 a šel do GA120. tak trochu jsem se asi unáhlil, nicméně by mě zajímalo jak zapnout funkci auto světla. dvakrát se mi to povedlo, ale pak už nic. :frusty:  

 

a dotaz 2 - slyšel někdo o casio thermo scanner? někdy v půlce devadesátek je měli v ostravě v krámu za cca 4100.-Kč, ale nikde jsem nic takového nenašel. šlo o model kde po straně pouzdra byl malý tubus se scannerem a byl chopný na určitou vzdálenost měřit teplotu...

 

 

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a dotaz 2 - slyšel někdo o casio thermo scanner? někdy v půlce devadesátek je měli v ostravě v krámu za cca 4100.-Kč, ale nikde jsem nic takového nenašel. šlo o model kde po straně pouzdra byl malý tubus se scannerem a byl chopný na určitou vzdálenost měřit teplotu...

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/33686-jak-se-zabavit-s-digitalkami/?p=715150

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Zdravím vyznavače těchto hodinek!!!

Pořídil jsem si starší hodinky Casio ProTrek PRG-40, páč se mně líbí.

No a teď nad nimi maturuji...   :helpsmilie:

Nevlastníte někdo český manuál k tomuto mnou nerozklíčovanému "computeru"?

Děkuji předem a ve společnosti těchto hodinek Vám přeji mnoho krásných sportovních zážitků!!!

post-14314-0-20294300-1377108048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Casio ProTrek PRG-40, páč se mně líbí.

evlastníte někdo český manuál k tomuto mnou nerozklíčovanému "computeru"?

Děkuji předem a ve společnosti těchto hodinek Vám přeji mnoho krásných sportovních zážitků!!!

skúšal si google? lebo mne našlo niečo asi na 5 stránkach a v PDF  :eek:

http://sk.diplotop.com/review/CASIO/PRG-40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Hezký nový rok všem. 

Potřeboval bych poradit.  Chtěl bych si pořídit své první g-shocky, ale mám dost malé zápěstí, ca 16 cm.  Jakou velikost hodinek doporučujete?  Model zatím nemám vybraný a je mi jedno jestli to bude digi, analog nebo kombinace.  Rád bych solární napájení.  Věci jako indikátor přílivu-odlivu atd. jsou pro mě zbytečný.  Potřebuji jen budík, stopky + odpočítávání.  Jaký model doporučujete.  Nejradši bych v cenové relaci do 4tis.

Díky za případné tipy.

Upraveno uživatelem salámek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo koukal jsem na ne.  Do obchodu bych zaběhl, ale to by je museli někde v Jihlavě mít.  :frusty:

Budu to s největší pravděpodobností objednávat z eshopu tak bych si chtěl nechat poradit víc modelů ze kterých pak jeden vyberu.  Buď zůstanou nebo je pošlu dál a zkusím jiné, ale nejradši bych se trefil na poprvé.  Jak dlouho vydrží baterie v solárně napájených modelech?  Momentálně nosím Citizeny s EcoDrive a po 14 letech jde baterie do kytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když géčka tak digi. Anadigi mají většinou problém s čitelností ve tmě. GWM5600 jsou kromě plastu opradu dobrý. Kdyby jsi se koukl do sekce prodám, tak se tam někde váleji v kovu. Je to GW5000. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jak dlouho vydrží baterie v solárně napájených modelech?  Momentálně nosím Citizeny s EcoDrive a po 14 letech jde baterie do kytek.

 

Myslím, že u těch géček to bude podobné, i když není výjimkou, že někomu odejde baterie už mnohem dříve. Já bych ale solár u géček neřešil, pokud géčka bereš jako praktickou věc, protože géčkům podle mě víc sluší obyč. baterka, kterou si doma vyměníš sám a nic neřešíš. Pokud jsi fanda soláru a nebo pokud zrovna chceš funkčně taková géčka, která ten solár mají, tak je to jiná věc, ale kupovat géčka s požadavkem, aby byly solární, je čistě z praktického hlediska zbytečné :)

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj kolegové,hledal jsem hledal ale nenašel...Rád bych věděl zdali existuje nějaký model G shock či Protrek který obsahuje  funkce příliv/odliv,východ/západ slunce,myšleno v jednech hodinkách.U Protreků snad řada 7000,ale ta je nad moje možnosti.Velice děkuji za jakékoliv info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kolegové,hledal jsem hledal ale nenašel...Rád bych věděl zdali existuje nějaký model G shock či Protrek který obsahuje  funkce příliv/odliv,východ/západ slunce,myšleno v jednech hodinkách.U Protreků snad řada 7000,ale ta je nad moje možnosti.Velice děkuji za jakékoliv info.

A o AMW 710 jsi uvažoval? Není to sice Protrek, pouze Marine Gear, ale tebou požadované funkce obsahuje, mj.

 

Edit: doplnění. Případně tyto: 

 

https://www.amazon.de/dp/B002LAS0QS/_encoding=UTF8?coliid=I2GD4ZF0M72KDU&colid=3FJGO8WL4Q0FF&psc=0

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...