Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Liberec, Jablonec


M916

Doporučené příspěvky

Návštěvník Snow
já už od včera taky můžu kouřit, takže ti s tím příště pomůžu - já stejně už nemám moc hodinek, takže na popelník mám na stole místo

 

Vážně  :eek: ? Myslím si, že by jsi neměl začínat, byla by to obrovská chyba a obdivuji Tvou pevnou vůli, sám jsem slaboch a bojím se, že se toho zlozvyku už asi nikdy nezbavím. Pokud Ti mohu poradit, NEZAČÍNEJ !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá jak srázek v zasedačce :D

No voni nám snad furt nevěřej, že mi tady v horách jsme decentní společnost. Dokonce máme vždy svého osobního číšníka, ani se mi nechce použít to slovo číšník, spíše bych řekl osobního komorníka... Příště ho budeme muset také vyfotit, vždyť už je vlastně jedním z nás :P

 

Kamile, díky za fotky, super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No voni nám snad furt nevěřej, že mi tady v horách jsme decentní společnost. Dokonce máme vždy svého osobního číšníka, ani se mi nechce použít to slovo číšník, spíše bych řekl osobního komorníka... Příště ho budeme muset také vyfotit, vždyť už je vlastně jedním z nás :P

 

Kamile, díky za fotky, super.

 

Zase tam byl chlapec co se červená když na něj host promluví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kamile, díky za fotky, super.
Ještě bych měl fotky spidererových pokusů s mými Zodiac. Jedná se o takzvanou předprodejní reklamní přípravu (Suchoji nezapomeň si uložit). :lol2:

 

Nejdřív už nemohl těstoviny, tak do nich fláknul moje hodinky, i když pokus o naaranžování tam byl.

post-147-1270224470.jpg

 

Pak je vykoupal ve zbytku piva.

post-147-1270224477.jpg

 

To mu bylo málo, takže posolit a popepřit.

post-147-1270224485.jpg

 

Znovu vykoupat (to už skoro naštvalo i jednoho váženého kolegu).

post-147-1270224495.jpg

 

Ještě zkoumal luminiscenci.

post-147-1270224503.jpg

 

Že prý to pivo je teplé.

post-147-1270224510.jpg

 

A závěrečné aranžmá.

post-147-1270224523.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Kamil: Těch ladiček si važ a chovej se k nim dobře! Mám na ně krásné vzpomínky :) Prodal jsem je z blbosti, i když teď vidím, že dvoje ladičky bych ve sbírce neuživil. Kdybys potřeboval na ně servis mám kontakt na super člověka v UK, dělal mi moje Astronauty a ty teď běhají za - 0,5s denně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamil: Těch ladiček si važ a chovej se k nim dobře! Mám na ně krásné vzpomínky :) Prodal jsem je z blbosti, i když teď vidím, že dvoje ladičky bych ve sbírce neuživil. Kdybys potřeboval na ně servis mám kontakt na super člověka v UK, dělal mi moje Astronauty a ty teď běhají za - 0,5s denně.

Není třeba posílat do UK, v Liberci je taky umí. Moje Movado/Zenith dělaly 2 minuty za den, teď dělají za den 1 vteřinu ;-)

Za pětistovku.

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Není třeba posílat do UK, v Liberci je taky umí. Moje Movado/Zenith dělaly 2 minuty za den, teď dělají za den 1 vteřinu ;-)

Za pětistovku.

 

Tak super, to asi nebylo opotřebené to "index wheel", pokud je tahle součástka Ok, tak není problém. Jenom nektěré Accutrony haprují s dnešními 1.5v bateriemi, protože mají behat na 1.3v

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, to asi nebylo opotřebené to "index wheel", pokud je tahle součástka Ok, tak není problém. Jenom nektěré Accutrony haprují s dnešními 1.5v bateriemi, protože mají behat na 1.3v

Ne, neměnil nic, po poradě s několika maníky, co s tím mají zkušenost, proběhla oprava jen stylem rozborka-vyčištění-sborka-seřízení (to trvalo asi měsíc). Baterka je už vyměněná za 1,5v a není problém (ostatně to už bylo u těch tvých/mých/Kamilovo). Ale součástky prý taky nejsou problém, snad se sehnat dají. To tvrdí onen kamarád hodinář.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

M916: Tak pokud má kanály na sehnání součástek tak je to super :) Jo, těm strojům se málokdy něco stane, odchází jen to index wheel a občas nějaká ta elektronka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
A nebo se vytahuje :lol:

 

Když jsem potom pátral já, tak se mi zdálo, že ty díly si syslí ti opraváři venku a samotný díl jen tak neprodají, získávají je hlavně z vraků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koho si to na fotce " nocni odchod " odvadi Spajdik domu? :D

Pokud je mi známo, tak se mu to nakonec nepovedlo. Pravda, už jsem u toho nebyl, ale prý se Spajdy velmi snažil Vojta přesvědčit, aby s ním pokračoval do hotelu Merkur, ale bezvýsledně... :blush02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je mi známo, tak se mu to nakonec nepovedlo. Pravda, už jsem u toho nebyl, ale prý se Spajdy velmi snažil Vojta přesvědčit, aby s ním pokračoval do hotelu Merkur, ale bezvýsledně... :blush02:

 

Možná kdyby to byl hotel Mars, tak by to klaplo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...