Přejít na obsah

Rolex GMT Master II - Coke


Doporučené příspěvky

Musím se pochlubit - mám z nich móc, moc velkou radost!!! Minulý týden jsem nosil GMT Master - Pepsi a při pohledu na ně jsem si říkal, že jedináčkům není dobře a proto jsem jim pořídil modernějšího bratříčka - GMT Master II s lunetou "COKE".

Asi už jsem se stal definitivním ambassadorem této značky a budu šířit její slávu po celém Chronomagu - Rolexu zdar!

post-2985-1240237240.jpg

post-2985-1240237260.jpg

post-2985-1240237271.jpg

post-2985-1240237285.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páč rolexy jsou lautr mimo moje obzory (dostupnost), tak jsem nikdy na ně nijak nekoukal. Ovšem díky Romuladově indoktrinaci zde :) teď na ně často koukám a pečlivě sázím Sportku :) A zrovna tato varianta je mi moc blízká. Tak třeba jednou.... nebo něco podobného.

Mě by moc zajímalo, jak svítí ve tmě. Neuděláš Romulado prosím noční foto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, sou perfekt, gratuluju, ale ty pepsi maj nějaký větší koule, todle je takovej mezimodel pro vopatrný sekáče. To není moje krvná skupina. Dyby měly bílej, nebo zelenej cifr, tak by asi byly hezčí, takhle nevím, je to pochopitelně osobní vkus, ale buď sem slušňák, mám na to jím bejt a beru celý černý, nebo sem rozevlátej machýrek , taky na to mám a beru pepsiny. :D :D :D Sem se rozepsal, co..... lámu si hlavu, jak to editovat :D

 

Jo hele romulado, prosím postni sem nějaký srovnání zovoči limonád na zápěstí, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?

romulado jako rolexmana ;) se tě chci zeptat jestli existuje nějaké vysvětlení k barvám lunety, že to půlí den/noc mi je jasné - nerozumím, ale těm barvám, proč zrovna tyhle barevné variace,má to nějaké opodstatnění ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Pepsi luneta snad vznikla na objednávku od American Airlines, pro který Rolex první model GMT vyráběl... červená a modrá jsou jejich firemní barvy

 

Ano,ano - Pepsi luneta má původ v korporátních barvách AA, myslím, že ta černo-červená a celočerná už byla jenom jakási marketingová vychytávka, aby bylo víc variant, kdyby se někomu "Pepsi" nelíbila - ale je to jen moje domněnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, jestli byl první model hodinek, řekněme s celočernou lunetou ála submariner a pak přišli AA s požadavkem na costumizaci, a že se ta dělená luneta chytla, začli pak ještě dělat tu černočervenou. Nebo jestli jsou ty hoďky od základu vyvinutý pro AA a teprve pak , co se gmt chytlo, přišly na řadu civilní verze s černou a červenočernou lunetou. :D Teď už nevím, na co jsem se vlastně chtěl zeptat .... vejce...slepice

 

Páne jo, zrovna jsem pohrd perfektníma datejustama za hubičku, potřebuju gmt, budu po dlouhý době kapku cestovat, romulado, až tě jedny omrzej, beru ty pepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...