Přejít na obsah

NEW Orient 200m diver


horal

Doporučené příspěvky

Nové Orient 200m diver.

 

skromný popis:

It is an international model (not JDM)

Comes in black, blue and orange dial colours.

All variants come with oyster style bracelet (I changed mine to rubber strap)

It is not an ISO certified dive watch although it is rated with W.R 200m.

Diameter is 44 to 45mm. Same size as the Seiko Sumo (see comparison shot below)

Lug width is 22mm.

Screw in crown (unsigned)

Solid screw in caseback.

60-click bezel (rotates counter-clockwise)

Flat crystal.

Movement# is not provided on the caseback but I guess it is the same movement as the Mako.

 

zdroj:

http://yeomanseiko.spaces.live.com/blog/cn...!2980.entry

 

post-1394-1240498080.jpg

post-1394-1240498096.jpg

post-1394-1240498102.jpg

post-1394-1240498110.jpg

post-1394-1240498346.jpg

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

konečně kloudná velikost - kolotoč pod dvanáctkou bych možná přežil, ale to tlačítko na datum, nebo na co to je bych nepřežil určitě

Já to mám naopak, já nemůžu to Philip Morris logo. Jinak docela hezký hodinky, zvětšení přežily bez úhony, proporce zůstaly OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(David_B @ 23.4.2009 - 17:12) 267512[/snapback]
Mně se docela líbí, to tlačítko i logo mi nevadí. Akorát bych je nejdříve musel vyzkoušet kvůli velikosti.

Jinak si myslím, že je to zajímavá alternativa k Orient Mako.

Nevíte jak se pohybují cenově?

 

No zatím to vypadá na čásku kolem 200,-US$ :crying_anim02: pro ORIENT CEM75002D

Diskuze zde:

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=255500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co nechápu, je zmenšená korunka, která ke zvětšenému pouzdru působí pidi dojmem.

 

Já bych tomu, vzhledem k tomu, že mám "Maka" na ruce rozuměl. Původní korunka přesahuje z pouzdra a při ohnutém zápěstí je prostě cí***. Má sice perfektně zaoblené hrany (lépe než "Swiss made" Grovana), ale je tam... Jinak hodinky se mi líbí moc a po zkušenostech s Orienty mám cukání :whistling: .

Teď mi ještě poraďte, čím to kompenzovat u manželky. :taz:

 

 

c í t i t

Upraveno uživatelem edas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Mně se líbí moc. Myslím, že Orient vychytal neduhy předešlé verze a teď jsou z nich fajnový potápky s opravdu dospělým vzhledem :) Asi do nich půjdu, až budou v prodeji... za 200 USD very friendly price :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mna dobre,.... konecne aj menej luxusne firmy zacinaju chapat ze sa daju vyrobit pekne divery tak aby nepripominali submariner.... tiez je fajn ze trochu utopili ten pred tym dost humpolacky cudl... ked uz to teda nedokazu bez neho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jediná věc ,která mě odrazovala od koupě minulýho modelu byla velikost,ale tohle je pecka,nevíte někdo jestli se třeba dají sehnat i u nás ?

 

Co som googlil, tak nakup v CZ a SK zatal nie je mozny. Vsetky ponuky na kupu mi mr. Google hodil na ruske stranky. Takze musime pockat este chvilku a mozno z nedalekeho vychodu to dorazi ku nam co nevidiet :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, musím říct, že mě se teda líbí. Byl jsem majitelem předchozího modelu a až na velikost jsem byl velmi spojený. Sice je fakt, že ten čudl ke štelování datumu mě moc nebavil, ale v podstatě jsem ho nevnímal. Zde to pořešili, takže do t inovace asi půjdu - cena je příjemná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji dobre, logo Orientu mi na hodinkach obecne vadi, tady taky ale ne nijak zasadne, cudl na datum mi nevadi vubec. Velikost je rozumna a vzhledem k tomu, ze jsem Orienty mel jen jedny vintage, tak az se budou prodavat nekde kde je mozny se domluvit cesky nebo anglicky tak je asi zkusim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...