Přejít na obsah

NEW Orient 200m diver


horal

Doporučené příspěvky

Jsou pěkné, hodně se mi líbí ručičky a indexy. Jen na to cirkusácké logo Orientek si pořád nemůžu nějak zvyknout. Výhradu měl k lunetě, myslím, že není dobré, že přesahuje hodinky, to může dělat neplechu. Naopak velké plus je za velikost a šířku tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli budou mít luminiscenci jako starší a menší brácha,tak bych do nich šel.Záleží taky na ceně a jaké budou naživo.

Korekční tlačítko datumu mě nevadí,jen mě trochu zaráží,že není šroubovací.Aspoň to tak vypadá.Asi to mají zmáknuto aby to nepropouštělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umite nekdo rusky, pripadne jste nekdo schopni je odtud objednat? Pokud ano poslu penize + provizi ve forme chutnych tekutin ;) Pripadne tip, kde se daji objednat a mluvi se tam cesky/anglicky a stoji okolo tech 200 USD? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umite nekdo rusky, pripadne jste nekdo schopni je odtud objednat? Pokud ano poslu penize + provizi ve forme chutnych tekutin ;) Pripadne tip, kde se daji objednat a mluvi se tam cesky/anglicky a stoji okolo tech 200 USD? ;)

Líbí se mi moc, asi je potřebuju... Kámoš je teď doma v Moskvě, příští týden by se měl vrá*** a pak se je pokusíme objednat. Dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi moc, asi je potřebuju... Kámoš je teď doma v Moskvě, příští týden by se měl vrá*** a pak se je pokusíme objednat. Dám vědět.

OK, dneska se uvidime v Letnanech tak to proberem :)

 

kubson - za ty prachy to vyzkouset myslim stoji, podle fotky mi prijdou jako celkem dospely divery s rozumnou velikosti.. zklamat me myslim nemuzou, zas tak vysoky ocekavani od hodinek za cca 4000 CZK nemam, ale muzou potesit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
Baker - 1:0 Orient :)

 

Nóó.. já bych to tak neviděl. Já bych byl za Seika. Pěknější, čistší pouzdro, nemají ten zbytečnej čudlík na štelování datumu, líp umístěnou korunku, možná mohla mít chráničku, aby tak netrčela, jemnější luneta. Ručky a indexy jsou pěkný, ale ten cirkus na ciferníku je mínusovej.

Ale za ty prachy...

Jo a co je tam za mašinku?

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radimk - me se na Sumach nelibi rucky - jsou takovy pretucnely az humpolacky, indexy mi na ten malinkej cifernik prijdou taky zbytecne masivni, luneta je takova pro me nevyvazena a korunka na 4 mi otvira nuz v kapse - ale maji treba zajimavy pouzdro a uplne spatny rozhodne nejsou, ale tech par veci me na nich skutecne zklamalo.. ty Orienty jsou takovy skoro az prvoplanove libivy - udelany tak aby nikoho neurazily a mozna ani nenadchly, ale za 130 americkejch voci mi to prijde podle fotek jako celkem zajimava koupe.. Na Orientech se mi moc nelibi cudl na 2, ale nevadi mi tolik jako korunka na 4, a potom to logo na ciferniku a ty fonty u WR a tak.. kazdopadne masivni pouzdro, divers styl, solidni decentni design a tah 22mm!!! je to co me laka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Nádhera - jinak včera tu byl na skok onen kámoš z RU. Ukázal jsem mu ten web, napsal jim a teď už jen čekáme na odpověď...

 

 

Ahoj, chci se zeptat, ještě žádné nové zprávy z východu? Taky bych možná vyměnil svoje Orienty za větší, anebo zdvojnásobil počet. Na ebay se už objevily, ale cena proti té ruské je v podstatě dvojnásobná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...