Přejít na obsah

seiko samurai - nove


neon

Doporučené příspěvky

A nešlo by se na ní zeptat :), když mluví o konkrétním počtu kusů, tak věřim, že bude mít přehled i o konkrétní ceně ...

 

No az tak blbej nejsem. Ptal jsem se tolikrat, ze uz nemam odvahu. Vykrucuje se jak had a posledne me uz odbyl tim minimalnim odberem... na coz jsem nemel protiargument. Ale ty procenta snad plati, je to jeho informace, takze pocitam s 200GBP, plus minus, urcite se nepletu o stovky :-)

 

Jinak jsemsi rekl, ze eddieho klidne nastvu tou padesatkou zajemcu, takze do rady muzeme semhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Japonsku už jste se ptali taky ? Mají trochu jiný přístup k zákazníkům, Eddie si zjevně jen chce trochu namastit kapsu..

Eddie si nijak vyrazne kapsu nemasti, jde mu prave o to, aby byla cena co nejnizsi... coz kvuli kurzu zrovna neni. Na Eddieho moc stiznosti nenajdes, ani tady, a to tady jsou nektere obzvlast urypane exemplare :whistling:

 

A v Japonsku, ano ptal jsem se. Ze jsem to vubec delal! "Litujeme, ze vam musime oznamit, ze tyto hodinky do Evropy vubec nedodavame, a to kvuli obchodnim pravidlum firmy Seiko." Uz predtim jsem vedel, ze tenhle model neni urceny na evropsky trh (myslim, ze ani na americky, ale nejsem si jisty). Ale ze to berou az tak striktne, to jsem nevedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem napsat asi, místo zjevně. Samuraie jsou holt hůř k sehnání a ceny tomu odpovídají, zlatých 150 USD tenkrát od Pokémona :whistling: . Koneckonců ten s dodáváním na evropský trh potíže nemá, Seyia-san jakbysmet, ale teď bohužel truchlí a po čas smutku zavřel krám. Kdo konkrétně tě jako Evropana poslal k šípku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem napsat asi, místo zjevně. Samuraie jsou holt hůř k sehnání a ceny tomu odpovídají, zlatých 150 USD tenkrát od Pokémona :whistling: . Koneckonců ten s dodáváním na evropský trh potíže nemá, Seyia-san jakbysmet, ale teď bohužel truchlí a po čas smutku zavřel krám. Kdo konkrétně tě jako Evropana poslal k šípku ?

 

Chose, nejcerstvejsi email (z dnesniho rana) je tenhle:

 

Thank you for your request at higuchi-inc

It is not available in japan market

One of export only models

SO we dont carry it,.

 

Takze higuchi-inc.com, nejaky ofigo japonsky kram.

 

Seyia-Sanovi jsem nepsal, protoze o tom umrti jsem to cetl taky, tak nechci prudit s blbostma.

 

Jestli mas jeste nejake dobre tipy, rad si je vyslechnu. Jo, samozrejme sve obvykle a proverene eBayove obchodniky typu pokemonyu, capitalmall, japantime08, premierworld, timeparadise, watches59 atd atd jsem obeslal s dotazem. Odpoved vsude stejna, vybehovy model, nelze sehnat, na sklade uz nemame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, žes to hledání vzal zgruntu, všechna čest, mě nic dalšího bohužel nenapadá. Docela by mě zajímalo, jak to tedy vlastně je, když ti někteří píšou, že je to Japan-only model, který nesmějí dodávat ven, a Higuchi-san pro změnu píše, že jsou jen exportní, a proto je v Japonsku nemá. :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
mel jsi kliku ;) gratuluju :)

 

Taky upřímně gratuluji ke skvělé koupi! Musím ale přiznat, že Ti tiše závidím. :guiltysmiley: Sám bych jedny kousky Samurai okamžitě bral a prozatím marně sháním... :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...