Přejít na obsah

Ingersoll


romeo64

Doporučené příspěvky

911: a jsme zase u toho Hamiltonu, ten něco podobného má taky, asi je taky pomáhal rozbíhat Henry Ford a na korunku navařil péro z lízinky

 

 

 

edti: stejně tu jen plkáme ze závisti, já blb jsem kvůli mesíční fázi pořizoval speedmaster professional moonphase, tady to maj za lepší peníz s vlastním kalibrem a lepším rozložením subciferníků: moonphase

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

911: a jsme zase u toho Hamiltonu, ten něco podobného má taky, asi je taky pomáhal rozbíhat Henry Ford a na korunku navařil péro z lízinky

edti: stejně tu jen plkáme ze závisti, já blb jsem kvůli mesíční fázi pořizoval speedmaster professional moonphase, tady to maj za lepší peníz s vlastním kalibrem a lepším rozložením subciferníků: moonphase

 

To sis fakt naběh, protože oba ty strojky vyrobili ve stejný fabrice, pardon, manufaktuře v Hongkongu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale pozor, teď konec legrace, mám vážně míněný dotaz.

Níže přiložené skeletony jsou zatím na 5 EUR, zřejmě skončí na cca. 40 EUR, ale o to mi nejde.

Mrkněte, prosím, na big date - zdá se mi to, nebo je nefunkční?

Pokud ovšem funguje, pak je to paráda, v datovém okně se objevují do kovu vyřezané číslice. A pokud nefunguje, tak je to super komplikace :D

 

Pakere, nemohl bys mi, prosím, jakožto kapacita na tuto značku, pomoci a moji otázku fundovaně zodpovědět? Děkuji.

post-1118-1247755376.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim Nigu ze to uz je kopani do mrtvoly - snad uz to pochopil ;)

 

Jo, máš pravdu, už toho nechám :)

Ale ty skeletony by mě fakt zajímaly. Přijde ti to jako funkční datumovka?

Zdá se mi, že to je jen dekorace, ale zase nevěřím tomu, že by někdo (byť čong) něco tak obludného vyrobil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máš pravdu, už toho nechám :)

Ale ty skeletony by mě fakt zajímaly. Přijde ti to jako funkční datumovka?

Zdá se mi, že to je jen dekorace, ale zase nevěřím tomu, že by někdo (byť čong) něco tak obludného vyrobil.

 

Rekl bych ze to je mozna funkcni , hledal jsem co nejvetsi obrazek na googlu abych videl detail ale samozrejme nenasel....

Cislice u jednotkoveho ciselniku nejake vidim ale desitkovy mi prijde divny - buh vi jak to tam je .. Chtelo by to ty lepsi fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máš pravdu, už toho nechám :)

Ale ty skeletony by mě fakt zajímaly. Přijde ti to jako funkční datumovka?

Zdá se mi, že to je jen dekorace, ale zase nevěřím tomu, že by někdo (byť čong) něco tak obludného vyrobil.

 

Nigu, je to funkcni vyrezavana datumka.

a dokonce delaji za par korun perpetual kalendat s cislem roku. to IWC ma za stovky tisic. je to predrazeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted jeste

proc platit za navonenou bidu IWC 30.000?

IWC-IW502218.jpg

 

kdyz muzete mit to same do 10.000 CZK

post-3915-1247757338.jpg

 

velmi jednoducha komplikace. jen BIG znacky delaji, ze to je neco neprekonatelneho. i blby turbo je jednoduchy. vubec nechapu, kdo si kupuje takhle drahy hodinky, kdyz je to zbytecny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekal, že to bude atrapa, ale jak vidno, ti kluci šikmovocí jsou šikulové.

 

P.S.: Sakra, nepiš tak vážně, nebo ti ještě lidé budou věřit, že bys je fakt chtěl :D

spiderer uz objednal druhou varku Parnisu a i tohohle. protoze to je naprosta pecka :) ted hledam nejakou repetici do 17.000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...