Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Měním v rámci firmy pracovní pozici a v rámci téhle změny budu potřebovat často oblek.

 

Jak a kde vybrat? Pro začátek spatřuji strop v částce kolem 7.000,- (cena pěkného obleku od OP Prostějov)

 

Samozřejmě ža nižší částka mne bude bolet míň, zajímat víc, ale chápu, že za málo peněz pořídím málo muziky.

 

Prosím pánové, doporučte. Díky

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varianta č. 1: Blažek.

Naprosto vyhovující a dost kvalitní. Akorát mají v reklamních matriálech jen módní střihy (úzká ramena sak, propnutí u pasu, kalhoty mrkváče) a materiály.

Já nosím 4 dny v týdnu klasický střih i barvy, přesto jsem si u Blažka vždy vybral.

 

Varianta č. 2: Marks&Spencer.

Dá se vybrat dobrý tvar, dobrá cena a k tomu pár košil non-ironek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s variantou Blažek - Osobně mi hodně z toho, co ušije, sedí (a ten pseudopocit podpory českého podnikání je snad silnější než u OPčka:))

 

A když zatáhnu břicho, tak mi stačí velikost 106, to mám rád :thumbsup_anim:

 

 

Edit: gratulace ke změně pozice, co k tomu za hodinky? To je ta pravá otázka sem.. :) (mám pořád ty první, co jsem si koupil "do kanclu" - Festina s Etou, na jaře byly v lázních a už mnoho let šlapou pořád, vlastně jsem je měl i dnes (a to je nosím cca 4x zarok), protože se hodily ke žluté košili;)) Fotografie je z ruky, hodinky položeny na parapetu v kanclu, první pokus.., tehdy jsem se zamiloval do Nikona D60

 

EDIT : Smazána velká fotka. Milis.

 

Edit: Milisi, nedám se:) m.j. ta první fotka měla jen 1,14MB, myslel jsem, že limit je 2;)

post-3210-1241716899.jpg

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budo: Taky si ujasni, jestli chceš vlnu - bude to vypadat kvalitně, ale budeš zmuchlanej. Nebo vezmeš umělinu - bude to vypdat trochu lacině, ale zas budeš furt nažehlenej.

Dáme řeč u pivka na srazu, nejsem žádnej modeman, ale obleky jsou moje monterky už 12 let (kromě casual pátků).

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Jakubisko: Zajímavý odkaz! Asi se tam zajdu podívat, bo bych potřeboval cosi trošku přešitého na míru :) Jen jesli si to budu moci jako student rentiér dovolit, kor když mi rozpočet neustále vyčerpávají takové ty malé věci co se nosí na zápěstí... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já pudu s davem a řeknu Blažek, protože když se vychytá sleva, tak jsou tam ty obleky za hubičku... ale člověk by neměl být nějak extra vypasený, ty střihy jsou dost úzké, já mám problém se dycky napasovat do gatí... (ale to se dá vyřešit koupí saka a o číslo větších kalhot ze tří základních obleků, které nabízejí stále a mimo kolekci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli si z Prahy, tak se di mrknout do Kotvy. Nevim jak teď, ale ještě před nějakým rokem měli jedno celý patro věnovaný oblekům a botám a prakticky pořád tam měli jednotliví prodejci nějaký akce a před pár lety koupil oblek na 50 procentní slevu a tušim z nějakých 14 tisíc za 7 a nemůžu s ivůbec stěžovat. Sice ho nosim jen na plesy, zkoušky a jiný formality, ale vůbec se nemuchlá a rozhodně z něj nemám pocit, že by se tvářil lacině...

A u blažka to chce taky hlídat, sice mě moc jeho střihy neuchvacujou, ale mívaj občas velký slevy a pokud to nemáš nějak extrémně z ruky můžeš mrknout do outlet fashion areny štěrboholy a tam má blaže svůj outletovej obchod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za neprekonateľné sa považujú obleky od firmy Koudelka. Na výber sú iba 100% prírodné materiály vlna, kašmír a hodváb, obleky sú šité na mieru a začínajú od cca 350 EUR. Šije aj pre špičkové odevné značky. Jeho obleky sa dodatočne doplňujú nášivkami a potom sa predávajú pod honosnými názvami od cca 1000 EUR vyššie. Ku známym zákazníkom okrem slovenských politikov patrí napríklad M. Schumacher, tréneri Mourinho a Fergusson. Nevýhodou je, že v prípade celotýždňového nosenia obleku, je treba vzhľadom k použitým materiálom mať sadu cca 4-5 oblekov. Prírodné materiály potrebujú niekoľko dní na regeneráciu, aby nestratili fazónu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...