Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
No ten web elegantne bude dost dobrá studnice dobrých informací

 

http://www.elegantne.cz/encyklopedie-mody/panske-obleky/

 

Mě tam zaujala především tato věta: "V Česku se prodávají většinou velmi nekvalitní, nebo velmi předražené obleky."

 

Po pravdě řečeno, jsem to už taky slyšel od několika mých známých, kteří nakupují obleky zásadně v cizině...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupovat oblečení, nejen obleky, se vyplatí v Německu. Vyjde to tam o dost levněji než u nás.

My osobně jezdíme každý rok 2x do Norimberka.

 

 

Když obleky, tak z thaiska, všechno šitý na míru, rovnou člověka vybaví košilema a za hubičku, akorát ta cena letenky se moc nerentuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abbot: Ale když tam třeba člověk je na dovolené... To oblečení na míru je asi jediný důvod proč tam jet :P

 

Jj, sestra se zamilovala do sloních farem v thaisku a jezdí tam každoročně a její přítel si tam pokaždý nechává ušít jeden, dva obleky a je spokojen ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time

Já osobně mám oblek odsud: http://www.sunsetsuits.cz/

A to z jediného důvodu, prošel jsem OP Prostějov, prošel jsem Blažka... ale nic na mě neměli. Mám atypickou velikost všeho.

Pak jsme zapadli do malého krámku sunset suits v OC Letňany a tam jsem vybral - a jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale mohli bychom se vrá*** do Česka... teď byla v Blažkovi celý duben akce, kdy se dal oblek pořídit za 5,5k, tak sem měl sám velké cukání

Ale jooo, i ted tam neco bezi .... je otazkou jestli verit cloveku, kterej o tom udelal celej web a evidentne velmi dobre vi, o cem pise .... nebo jestli zkusit koupit neco, co nedoporucuje a pritom stejne podvedome mit na pameti, ze jsem mohl mit za podobny penize i neco lepsiho ....

 

 

Taky si za 10K misto ruskych hodinek (byt peknych) koupis radeji svycary, protoze mas jistotu, ze to bude OK

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nó, s tím Blažkem to je dvojaké... nevyplatí se tam kupovat módní zboží v plných cenách - jestli dám 12k za oblek od Huga Šéfa nebo od Blažka, tak je volba jasná... ale jestli dám 6 nebo 7k za OP nebo za Blažka, tak je to jasné taky. já teda zatím mám jeden kousek a ten mě vyšel na 4,5 a to je hezký poměr cena/výkon. u Blažka je prostě klíčové slovo sleva a akce. jinak Robert na elegantne.cz taky ty svoje rady mnohdy žene do extrému, neboť je to chlapec pěkný snobák a ty jeho rady a postoje jdou mnohdy do zbytečných vypjatostí.

ale pokud můžu dát svou tajnou radu - pak Peek&Cloppenburg (Brno) nabízí ve slevách úplné megapecky, já tam onehdá kupoval světlý oblek na léto za 1990 a kvalita fakt špica, teď tam slintám nad jedním navy blue za 1590, ale zas to už opravdu nemám šanci vynosit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robert na elegantne.cz dobre rozumi tomu, o cem pise a jsem rad za kazdeho takoveho cloveka, ktery se s nami na siti o sve poznatky deli. Stran pokusu o hodnoceni jeho charakteru a pouzivani slov jako snobak bych se nepoustel do rychlych soudu ...

mnó, Robert tomu rozumí, ale přehání to...

 

mně stran menswearu vychovává: http://men.style.com

 

Nechci si dělat reklamu, ale...ZARA!!! ;)

pro anorektiky určitě, tam ani nezapnu sako

Upraveno uživatelem mengelis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhovuje mi Pietro Filipi. A v autě se mi nemačká.

 

Pokud chceš fajn oblek za nízkou cenu, není špatná značka Sarar. Mají ve Freeportu (Hatě - Znojmo) outlet shop s velkým výběrem a super cenami. Osobně mám od nich hodně rád košile. Ty jsou super.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...