Přejít na obsah

Výběr obleku


Doporučené příspěvky

Já osobně mám oblek odsud: http://www.sunsetsuits.cz/

A to z jediného důvodu, prošel jsem OP Prostějov, prošel jsem Blažka... ale nic na mě neměli. Mám atypickou velikost všeho.

Pak jsme zapadli do malého krámku sunset suits v OC Letňany a tam jsem vybral - a jsem spokojen.

Tak to jsme dva. Take mam atyp. postavu a u Blazka jsem si nevybral. Mam jeste oblek od Tauruse, ale ten kdyz jsem vybiral podle sire v ramenou, tak na pupku bych musel mit asi o 30kg vic... Takze v nem vypadam tak nejak komicky.

 

 

Tada: jj, zajdi. Neudelas chybu.

bandicoot: covece ja ho tam kupoval 3r zpatky, treba fakt sli do sebe a zacali delat podstive veci. Muj je z vetsi casti bavlna a neco elastan myslim.

 

P.S. Dobry na slevy je Blazek v Outletu ve Sterboholech...

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, po telefonické poradě s Robertem Němcem vyrážím směr Praha a následující pořadí:

 

1) Zara

2) Pietro Filippi

3) Peek&Cloppenburg

 

Bylo mi řečeno, že je stále lepší hledat tady dříve, než u Blažka.

 

Každopádně díky za rady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, po telefonické poradě s Robertem Němcem vyrážím směr Praha a následující pořadí:

 

1) Zara

2) Pietro Filippi

3) Peek&Cloppenburg

 

Bylo mi řečeno, že je stále lepší hledat tady dříve, než u Blažka.

 

Každopádně díky za rady a tipy.

 

Šťastnou cestu a Blážu nevynechej, asi bych začal ve zde zmiňovaném Outletu, pak bych až "zasekával" v nákupních centrech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem doma po náročném nákupním dni. Vyzkoušel jsem kdeco. Oblek jsem nakonec hledal v Nákupním centru Chodov. Jako první jsem navštívil Marks & Spencer, pak Zaru, Pietro Filipi, Blažka a opět M&S.

M&S - výběr vcelku široký, rozhlédl jsem se a pokračoval v očekávání vyšších příček dále.

Zara - malý výběr. Nic dle mého gusta.

Pietro Filipi - tam jsem už pocítil příjemné prostředí a milou, velmi elegantní obsluhu, která rozuměla tomu, co prodává. Také první setkání s označením kvality vlny (konkrétně 120). I bych si tam vybral, nicméně oblek, který se mi líbil, už byl lehce za hranicí 10K a tady jsem pamětliv rad webu www.elegantne.cz sám sobě připoměl, že oblek od této cenové relace výše se vyplatí zajet koupit do Vídně nebo Drážďan, protože za tu sumu pořídím lepší kvalitu. Poděkoval jsem, naférovku přiznal, jak to je a slečna s úsměvem a jistým pochopením tento můj postoj ohodnotila jako správný a nepřekvapující. Každopádně obleky tam už byly opravdu moc pěkné a z příjemných materiálů a celkový dojem z prostředí a obsluhy byl velmi příjemný.

Blažek - přišel na řadu teprve poté. Nicméně po vyzkoušení asi 4 různých sak, která mě dost podivně svazovala a rukávy se při pohybu porůznu tahaly a kroutily a zjištění, že ve slevě mají velikosti, kde kalhoty oblékne tak maximálně 15 letý chlapec, jsem poděkoval za ochotu a s pocitem jistoty odkráčel zpátky do Marks & Spencer, na kterým jsem už asi 15 minut podvědomě spoléhal jako na tutovku.

Pořídil jsem oblek, košili, kravaty, manžetové knoflíčky a dodatečně u Pietro Filipi super oboustranný černo/hnědý pásek se sponou otočnou, podle toho, jakou barvu pásku zrovna potřebuji mít. Nové boty dokoupím později, protože už nebyla síla hledat. Ty stávající ještě do léta vydrží, jsou celkem fajn.

 

Když o tom teď tak přemýšlím, tak vůbec nechápu, jak jsem mohl do svých 34 let nosit košile bez dvojité manžety a manžetových knoflíčků?! :D Z toho jsem opravdu unešený. :D

 

M&S asi nebude v laťce doporučení v současnosti zrovna vysoko, nicméně jsem si tam vybral a "jsem teda fákt děsně spokojenej!" :D

 

Když už jsem byl v tom finančním krvácení, tak jsem cestou přes zlatnictví, jehož jméno už ani nevím, koupil přítelkyni prstýnek s briliantem. Příjemným bonusem zase bylo její rozhodnutí, že kravaty a manžetové knoflíčky mi bude kupovat ona :D

 

Další nákup už bude opravdu nejspíše ve Vídni, ale do té doby si na sebe a na ten další musí dnes zakoupený oblek vydělat.

 

Pánové, všem Vám, kteří jste přišli s jakoukoliv radou, chci tímto na závěr poděkovat. Byli jste mi nápomocni při prvotní orientaci na poli, mne doposud vpodstatě neznámém. (nákupy toho, o čem jsem dříve mluvil jako o saku a kravatě a co pravděpodobně zmizí z mojí skříně, opravdu za kloudnou zkušenost nepovažuju)

 

EDIT: sakra .... já mohl mít tohle http://www.b-b-d.net/louis-erard.php?produkt_id=12 a ještě by mi zbylo!

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak gratulace, příště se sejdem při koupi Huga Šéfa ve Vídni v P&C :-)

 

Pořád se tady omílá Vídeň, tak kde toho Šéfika či Armiho seženu do 500 éček? :)

 

Pokud se bavíme o slevách (a koho by nebavily:)), Blažek mívá pravidelně srpen a tuším únor (70% je důvod vyzkoušet ho), jak je na tom ta Vídeň? (Thajsko kvůli obleku zatím nevidím jako reálné..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se tady omílá Vídeň, tak kde toho Šéfika či Armiho seženu do 500 éček? :)

 

Pokud se bavíme o slevách (a koho by nebavily:)), Blažek mívá pravidelně srpen a tuším únor (70% je důvod vyzkoušet ho), jak je na tom ta Vídeň? (Thajsko kvůli obleku zatím nevidím jako reálné..)

Šéfík do 500? jde klidně i v P&C v Brně, ve Vídni tímpádem taky a mají tam větší výběr, nesrovnatelně větší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojuji s tím, napsat to sem, ale nakonec mi to nedalo. Těm, kteří to vědí se omlouvám a snad to někomu pomůže. V sekci prodej se objevily "oblekovky" vyfocené na rukávu saka, na kterém je vidět nášivka značky. Doufám, že to sako ještě neměl nikdo na sobě. To se opravdu nenosí! Funkce této nášivky je jediná, rozpoznání značky v obchodě, kde jsou saka pověšená jedno vedle druhého. Po zakoupení okamžitě odpárat. Jinak "weltman" se opravdu pozná podle něčeho jiného. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojuji s tím, napsat to sem, ale nakonec mi to nedalo. Těm, kteří to vědí se omlouvám a snad to někomu pomůže. V sekci prodej se objevily "oblekovky" vyfocené na rukávu saka, na kterém je vidět nášivka značky. Doufám, že to sako ještě neměl nikdo na sobě. To se opravdu nenosí! Funkce této nášivky je jediná, rozpoznání značky v obchodě, kde jsou saka pověšená jedno vedle druhého. Po zakoupení okamžitě odpárat. Jinak "weltman" se opravdu pozná podle něčeho jiného. ;)

 

Proč s tím bojuješ u téma, co se týká doporučení obleků? Jen dobře, je třeba učit se chovat a když jsem viděl na slušné akci (Victoria Secret) jedince s nášivkou na rukávu, málem jsem se smíchy potrhal (ten zahleděný výraz, sklenička šampaňského v ruce, blondýna po boku a TRAPAS na druhou v jednom...).

 

Poslední story byla na svatbě jednoho z nejlepších přátel, když jsem mu decentně naznačil, že pravděpodobně "nestihl odstřihnout ten diskutovaný kousek látky", tak šel za (v té době ještě neprávoplatnou) manželkou a ta odpověděla slovy "a jako proč, všakˇto bylo drahé jak sv..ňa, není se za co stydět", bylo těžké cokoliv dodat (svedl jsem to na stress z významného dne..).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední story byla na svatbě jednoho z nejlepších přátel, když jsem mu decentně naznačil, že pravděpodobně "nestihl odstřihnout ten diskutovaný kousek látky", tak šel za (v té době ještě neprávoplatnou) manželkou a ta odpověděla slovy "a jako proč, všakˇto bylo drahé jak sv..ňa, není se za co stydět", bylo těžké cokoliv dodat (svedl jsem to na stress z významného dne..).

:gora:

 

:lol2:

 

:gora:

 

:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád se tady omílá Vídeň, tak kde toho Šéfika či Armiho seženu do 500 éček? :)

 

Pokud se bavíme o slevách (a koho by nebavily:)), Blažek mívá pravidelně srpen a tuším únor (70% je důvod vyzkoušet ho), jak je na tom ta Vídeň? (Thajsko kvůli obleku zatím nevidím jako reálné..)

Hugo Boss do 500? sezenes kdekoli v outletech. jsou to vetsinou rok, dva a vice starsi kolekce ale porad to jsou velmi dobre materialy a nadcasove strihy. a jeste se vyplati si koupit kosile. a to klidne i v normalnim obchode. vyjde to stejne jako obyc kosile u nas, ale material je uplne jina liga. je to vlastne uplne jiny sport. jednou poznas a nebudes chtit jinak.

 

pokud bys chtel novou kolekci, tak se da usmlouvat i hezka cena v normalnim obchode. ale zapomen na nakup v CR. ty marze co tam maji jsou smesne.

 

stejne tak se venku koukni na znacky Wilvorst, Winsdor treba. taky hezke obleky. u nas jsou u Prasne brany (Onvi & Onavi)

 

to BUO: a jeste posledni vec. zapomen na Mr. vsechno znam, vsechno umi Robert Nemec. to je dalsi humorna postavicka ceskeho internetu. ten clovek o mode nevi vubec nic. jsou to jen posbirane ruzne postrehy odkudkoli. stejne tak to plati o jeho "marketingu" nebudu to dal rozpitvavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to BUO: a jeste posledni vec. zapomen na Mr. vsechno znam, vsechno umi Robert Nemec. to je dalsi humorna postavicka ceskeho internetu. ten clovek o mode nevi vubec nic. jsou to jen posbirane ruzne postrehy odkudkoli. stejne tak to plati o jeho "marketingu" nebudu to dal rozpitvavat.

to sem rád, že někdo na to má totožný názor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky hezke obleky. u nas jsou u Prasne brany (Onvi & Onavi)

 

Díky za tipy, budu muset zajet do nějakého outletu, příští týden mi konečně dovezou (konečně něco nereferentského, nekoncernového a s troškou DUŠE) auto a ve Vídni už jsem nebyl alespoň 3roky.

 

Už delší dobu jsem odkázaný na OCčka a šílené nakupování v davu, tak je čas na změnu a hurá za neodolatelnými nabídkami:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, budu muset zajet do nějakého outletu, příští týden mi konečně dovezou (konečně něco nereferentského, nekoncernového a s troškou DUŠE) auto a ve Vídni už jsem nebyl alespoň 3roky.

 

Už delší dobu jsem odkázaný na OCčka a šílené nakupování v davu, tak je čas na změnu a hurá za neodolatelnými nabídkami:)

 

 

 

No, dav sice po obchodnich centrech pobiha, ale ze by bylo zrovna narvano v obchodech s panskymi obleky, to zas neprehanej ;-)

 

 

Jo ... v C&A nebo H&M, tam narvano opravdu je ... ale o tom tu snad rec neni :D ... kdyz uz zminuju tyhle 2 kramy ... ja tam tedy byl asi 3x v zivote a nikdy nic nekoupil ... ale ted, kdyz jsem tamtudy probehl, tak jsem citil ten stejny strasny smrad pochazejici ze zbozi, jako kdyz vlezete k Vietnamci do kramku ... tedy evidentne sortiment velmi podobne kvality ... ale to jen na okraj :offtopic:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...