Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Baker:

post-697-013993000 1310680675.jpg

 

Kromě výše uvedeného plného počtu hvězdiček se ještě sluší dodat, že hodinky byly opravdu extrémně pečlivě zabaleny. Stav samozřejmě na 100% odpovídal fotkám. A k tomu všemu bylo vyhověno mému přání a balíček byl doručen expresně. I když to asi musela být starost navíc.

Baker tedy umí nejenom perfektně poradit, ale i skvěle obchodovat. Za mě A+ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Přidávám se mezi ostatní, kteří měli to štěstí obchodovat s ,,Bakerem,, Viktorem !

Koupil jsem od Viktora Omegy PO a jelikož je to velmi čerstvé, dnes mně hodinky přišly, tak se musím podělit o moji zkušenost.

Celá komunikace byla na profesionální úrovni. Po mé žádosti na Omegy PO v sekci ,,koupím,, se mi Viktor okamžitě ozval a shodou okolností měl hodinky podle mých představ. Okamžitě mě zavalil fotkami profesionálně nafocenými hodinkami. Jednání bylo rychlé a Viktor velice ochotně odpovídal na všechny mé otázky.

Z časových důvodů ( z mé strany ) nebylo možné osobní setkání - což mě mrzí, rád bych tohoto člověka poznal osobně. Na druhou stranu jsem hodinky potřeboval co nejrychleji, opět tlačil čas. Viktor mi nabídl poslání hodinek poštou, pojištěnou službou EMS. Trochu jsem měl obavy z pošty, ty ale rychle pominuly, když mi dnes ráno listonoška předala s úctou balík pojištěný na hodně velkou částku.

Už při rozbalování balíku mně bylo jasné, že by vydržel i to nejbrutálnější zacházení, které někdy česká pošta praktikuje, takže v ten moment se mi ulevilo.

Jinak takto pečlivě zabalit hodinky může opravdu jen ten, komu na hodinkách opravdu záleží!

Až jsem se konečně dostal k hodinkám, tak jsem opět užasl. Vše bylo přesně tak, jak mi popsal! jedním slovem nádhera ! Určitě se zde na fóru pochválím, takže budou i fotky.

Platba samozřejmě proběhla převodem na účet, takže opět žádný problém.

 

Připomínám, že celá tato akce trvala 3 dny a to od podání inzerátu až po doručení!

 

Takže pro ty, kteří máte tu možnost od Viktora něco koupit, nebo snad váháte, jednoznačně jděte do toho !!

Opravdu čestný člověk!

 

Díky za perfektní obchod !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Taky dlužím zopakovat díky "bakerovi"...za pomoc s koupí přes e-bay platbou Pal-Pal nebo jak se to platilo, zrovna tento týden jsem na něj dal odkaz jednomu zoufalci na vláknu "koupím, co shání nějaký bílý SEIKO a ptá se kdo mu pomůže s koupí...tak jsem si vzpoměl na "bakera" a dal jsem mu na něj odkaz....promiň Viktore...že Ti přidělávám starosti, za které Ti všichni jenom poděkujeme.

 

Díky chronomaniak z Prahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...