Přejít na obsah

PRIM HIND


Doporučené příspěvky

http://www.prim.cz/kolekce/hind

Tak tyhle hodinky mě momentálně docela zaujaly, sice nejsem v té letce, ani tam nemám žádného kámoše, který by mi je objednal, ale i ta verze pro "civily" je pěkná :) Co říkáte?

post-3657-1242635465.jpg

post-3657-1242635814.jpg

Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To nepochybně seženeš. Tohle je zase jediná možnost mít krásný opravdu český pilotní hodinky (odvozeninu od HIND limitky). Prima je to tmavě šedé logo a vůbec celkový strohý dezajn je tak, jak to má být (jakkoli jsou luxusní letecké hodinky klasický novodobý protimluv). Pro mě je škoda, že nemaj za tu cenu gmt, to by k civilním leteckým hodinkám slušelo.

 

HIND verze je mi nějak protivná od té doby, co se tigři ztrapňujou. Ale ta vteřinovka, vrtulník i nápis z boku pouzdra jsou senza.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodinky su to paradne

 

videl som aj na zivo a dokazem si predstavit ze by som ich mal doma.... ale za ten peniaz... no vsak viete, polda mna sa tam za 50klacikov dal schovat aj lepsi stroj nez ten isty co mam v O&W za 8......

 

netvrdim ze rovno nova inhouse pecka ale aspon 2824COSC alebo 289x (cal 74 ak chcete) by bola podla mna za tu cenu slusnost

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty prachy... :( Jinak asi seženeš spoustu podobných designů od zvučnějších firem za stejné nebo menší peníze... Jako pozitivum hodnotím černý datový věnec :)

To je jasný, je to drahota ... Ale zase, jak pro koho. Pro mne tedy jo. Mají zadní průhled?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se jim nechce bojovat... je to prý nebezpečné :D

Nestřílejte, vždyť tam jsou lidi! :)

ale inak mam dojem ze si pletieme jednotky .... pokial narazame na Afganistan tak tam pre "nebezpecnost" nedavno odmietala bojovat ina jednotka nez vrtulnikari (opravte ma ak kecam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name='cali' date='18.5.2009 -ale inak mam dojem ze si pletieme jednotky .... pokial narazame na Afganistan tak tam pre "nebezpecnost" nedavno odmietala bojovat ina jednotka nez vrtulnikari (opravte ma ak kecam)

Jedna jednotka odmítla bojovat (dle zpráv v TV) co už tam byla, ty vrtulníkáři tam ani nechtějí jet (jen nevím, jestli to jsou z bojových Mi 24 nebo od transportních vrtulníků). Navíc jsou u vojenských pilotů vrtulníků nějaké spory ohledně neproplácení služeb - přesčasů nebo co, spousta jich i odchází.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel maj - a to je asi jejich jediná slabina, kromě neexistence origo tahu, přímo zhmotnění toho, co se nazývá pračkový efekt. Nějaký prďácký plný dýnko by bylo dáleko lepší.

 

Ta cena odpovídá množství kusů, co se vyrobí a prodá, takže za prachy je exluzivita a údernost dezajnu, jestli se to dá tak říct. Jinak i z chování tigrů je ovšem jasný, že jsou to hodinky na přehlídku a následný raut, a né do boje.

 

OT: Já prostě nechápu, jak se může v armádě tohle stát, takhle se nechoval ani švejk, spolek dobrovolnejch hasičů jsou proti nim extra chlapi. Vždy jsem myslel, že za neuposlechnutí rozkazu je vojenský soud (natož pak v bojové situaci - to platí pro ty slavný empíky, který jsou zase alspoň dost zmužilí, aby do afgánistánu odjeli, tigři ani to ne).

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak se jim nechce bojovat... je to prý nebezpečné :D

 

 

narážka na to,že odmítli z fleku,bez přípravy, letět do Afghánu??? Ale no tak..... :worried_anim:

 

Co jsem četl a slyšel,chtěli je tam poslat bez jakékoliv přípravy a s neupravenýma mašinama.....já nejsem pilot,ale co vím,tak v tom prostředí se lítá trochu jinak,než u nás.....že prej jedna věc je letět tam a bejt co platnej a druhá věc je letět tam a bejt tam k ničemu a ještě vědět,že se rozsekám.....

 

To je jak s jistou nejmenovanou jednotkou......500 chlapů z území stáhnou,že je jich málo a je to o hubu a potom tam hned pošlou četu těchhle,aby to vytrhli.....

 

ale nebudu flejmovat,najdu ty odkazy a pošlu Ti to přes SZ.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilius, kdyby to bylo tak důvodný, myslím, že by neodmítli jen někteří, to je to, co mě mate.

 

 

hlouběji nevidím......každopádně to,že neměli školení ve vysokohorském létání a ještě v prašném prostředí + neupravený mašiny,to je fakt.....takže se jim nedivím,že to odmítli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si pamatuji, je iniciátor celé akce s HIND členem fóra - více na původním tomuto modelu věnovaném vláknu.

 

Já měl možnost vidět oboje u prima - jsou samosebou hezčí, než na fotu, opravdu kusanec železí, jsou opravdu těžké, pečlivé zpracování, luneta šla tak akorát, což obzvláště oceňuji, bohužel se leskne, ale to odpovídá dnešnímu stavu techniky. Pouzdro jde i na poměrně úzké zápěstí, neboť délka pouzdra je při jeho masivnosti překvapivě krátká, takové ty přehlížené detaily, jako třeba výška korunky, jsou vyladěny.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby model Tiger měl vteřinovku oranžovou a zakulacené indexy po vzoru Hindů, tak to budou ještě pohlednější hodinky než Hindky samotné. Škoda té ceny. Hodinky jsou to nádherné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...