Přejít na obsah

* * * * * 1 Hlasů

Akvaristika...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
347 odpovědí na toto téma

#341 nekdo

nekdo

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 12.listopad.2018 - 19:33

@cyril pořád je vidět na zadní stěnu... a pořád je to jako když tam plivne (co se týká neonek)

alespoň podle mého ... a na tom se myslím si s Honzou shodneme ;)

#342 Wanderer

Wanderer

Super Taťka

• Member_50
  • 3 619 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno
  • Fanoušek značky:sluneční hodiny pro heliomagora

Publikováno 12.listopad.2018 - 21:01

Však on to dosází a neonky dokoupí. Neonky začínají být zajímavé až od trojmístného počtu. :-)

Don´t give in without the fight!

"To je kašmír." "Když jsem ho kupoval, byl za babku. Někdo kupuje zlato, já zase kašmír. A potom už jenom čekám, až půjde nahoru. A musím ho čas od času maličko provětrat. Každých sedm let ho vytáhnu."

#343 rooosta

rooosta

na vychodze nič...

• Member_50
  • 1 198 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prešov - Slovenská republika
  • Fanoušek značky:

Publikováno 13.listopad.2018 - 10:11

Tak jsme se řídili některými vašimi radami a něco přikoupili. Dalších dvacet neonek a pět šneků co žerou řasy a nemnoží se. A hromadu kytek. Chtěli jsme i ty otocinclusy, ale prodavač v akvaristice to nedoporučil, páč měli právě čerstý závoz a rybky by prej byly zbytečně vystresovaný. Stejně jsme tam nebyli naposledy, protože nám při prolézání internetu učarovaly krevetky a potom i sumečci průsvitní Kryptopterus vitreolus.  Možná tedy vyřešímě nákupem dalšího akvária letošního Ježíška, což by mohlo mít pro mládež i pozitivně vzdělávací dopad. 

Neónky ešte odporúčam dokúpiť a hlavne pozor na tých "šnekov" zvyknú z akvária tak trocha utekať a v akváriu ostávajú iba za ideálnych podmienok...dúfam, že Ti ešte neušli tak si to preventívne skontroluj :-)

email: pudleinerr "kvašnarybka" gmail.com, moje referencie tu  :photo:

#344 Cyril

Cyril

PAM/RLX

• Member_50
  • 3 325 příspěvků(y)
  • Bydlí:morava

Publikováno 13.listopad.2018 - 14:29

Nám ty počty zatím stačí, jen ještě malinko posílíme květenu. Nám už připadá, že je tam ryb naopak moc. Takovej chaos trochu..... 

Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vykašlat...

#345 nekdo

nekdo

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 13.listopad.2018 - 18:46

Video pěkné - asi hodně krmeni na dne za účelem vylakani rybek :)
Takhle u toho krmeni to vypadá jako hodně, ale pak v prostoru to nevypadá :)
Až začnou dírky v listech kytek, tak za to může ancistrus ;)

#346 colommbo

colommbo

Megazávislák

• Member_50
  • 1 644 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 14.listopad.2018 - 11:14

Není to hen ten Gibbiceps, či co...?

#347 Eman2208

Eman2208

Hledající...

• Member_50
  • 2 056 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomoucko

Publikováno 7.prosinec.2018 - 22:26

Hoši, já se zapojím. Dnes jsem se stavoval u Cyrila a on mě zjebal, že sem do toho vlákna nechodím. Vysvětlím. Dcera chtěla akvárko, protože jsem akvárko měl dlouhá léta vím, jaký je to oser se o to starat a protože vím, že naše malá sedmiletá domovnice by to stejně neřešila, tak jsem udělal kompromis (rozuměj pi*ovinu) a pořídil krevetky. Jako pěkný, levný, ale ony ty mrchy nestíhají žrát ty řasy. Cyrda říkal, že su vocas a mám si koupit šneka, ale copak já vím, jakého? Něco mi ukazoval, ale nevím, jestli je vhodný ke krevetkám. Poradíte mi?

#348 Wanderer

Wanderer

Super Taťka

• Member_50
  • 3 619 příspěvků(y)
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno
  • Fanoušek značky:sluneční hodiny pro heliomagora

Publikováno 8.prosinec.2018 - 18:30

Já mám krevetky společně s okružákama a levatkama a ty jsou na řasy stejně nejlepší. Spasou i ostatní, jinak nevhodný, bordel.

Don´t give in without the fight!

"To je kašmír." "Když jsem ho kupoval, byl za babku. Někdo kupuje zlato, já zase kašmír. A potom už jenom čekám, až půjde nahoru. A musím ho čas od času maličko provětrat. Každých sedm let ho vytáhnu."