Přejít na obsah

Měsíční plat a cena hodinek


jnm

Doporučené příspěvky

Osobně si myslím, že nosit levné hodinky není žádná ostuda, ale ten pocit spojený s tím, že mám hodinky, na které jsem rok šetřil, je fajn.  :) A závist okolí bych neřešil - beztak pokud hodinky vyloženě nekřičí "Zlato, stříbro, drahé kamení!", budou, co se ceny týče, mimo rozlišovací schopnost většiny běžné populace. Většinu lidí to prostě nezajímá. Můj brácha je realitní makléř, vydělává minimálně 5x víc než já a nosí Bentimy. Nebyl by schopen vůbec poznat "lepší" hodinky. Má jiné priority. Teď šetřím na Polárky, vidím to tak na dva a půl roku, než se k nim dohrabu, a je mi jasné, že až je budu mít, naprostou většinu lidí ani nenapadne, že to jsou "ty Rolexky". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to se mi na naší chrononemoci líbí, že i když ji člověk dočasně uspokojí, většina lidí nic nepozná, nezávidí, neřeší. Člověk má dobrý pocit a zároveň klid. S drahým autem nebo domem je to jiné.

Hele, jak myslis tu druhou vetu ?:-))) ja klid poslednich 8 let diky tomuhle foru pocitil cca 2x a to tak na dva dny :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak jsem to dočetl. Nedalo mi to. Potrebuji si omluvit,že chci hodinky 300-500% platu. Říkal jsem si jestli nejsem magor. Rodina velká, dodělávám dům ( vlastnima rukama celá stavba) ale jako vnuk hodinare a milovnik mechaniky mi to neda. Asi budu dlouho setrit ale myslim ze to stoji za to. Chci byt owg ( momentalne mam ctvery hodinky kolem 100% platu a stejne nejradeji nosim orient mako ktere jsou otlucene a nejstarsi a nejlevnejsi. Myslim ze to zvladnu byt owg s Explorery:) jen me nekdo utvrďte že za to opravdu stoji a že nebudu litovat. Jsem horolezec a dobrodruh a jsou pro me jak stvoreny. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak jsem to dočetl. Nedalo mi to. Potrebuji si omluvit,že chci hodinky 300-500% platu. Říkal jsem si jestli nejsem magor. Rodina velká, dodělávám dům ( vlastnima rukama celá stavba) ale jako vnuk hodinare a milovnik mechaniky mi to neda. Asi budu dlouho setrit ale myslim ze to stoji za to. Chci byt owg ( momentalne mam ctvery hodinky kolem 100% platu a stejne nejradeji nosim orient mako ktere jsou otlucene a nejstarsi a nejlevnejsi. Myslim ze to zvladnu byt owg s Explorery:) jen me nekdo utvrďte že za to opravdu stoji a že nebudu litovat. Jsem horolezec a dobrodruh a jsou pro me jak stvoreny. Dik

Stoji to za to a litovat nebudes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vybrane soucasne explorer 1 39 mm , ale jeste jsem je nemel na ruce ( vlastne zadne Rolex ) tak me zajima zda to je na nich znat ze je to něco echt. Mam predstavu že jsou proste na vsechno a na furt. Prodejnost nebo machrefekt mě nezajimá. Mám to fakt pro sebe pro radost. Jeste jsem koukal na Tudor Bb ale prijde mi to že kdyz chci expy tak je nesmysl kupovat kvuli penezum neco co nechci.

Upraveno uživatelem Serza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam vybrane soucasne explorer 1 39 mm , ale jeste jsem je nemel na ruce ( vlastne zadne Rolex ) tak me zajima zda to je na nich znat ze je to něco ext

Nic moc extra na nich neni a vo tom to prave je. Jsou to vobycejny hodinky kterych si nikdo nevsimne. Pokud chces neco jinyho, budes muset hledat jinde. Jinak jsou to hodinky co jim nic nechybi, neprebyva, proste spravny univerzaly. Ani vlastne nevim proc je nenosim...

Edit: nacelnik byl rychleeejsi

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznas to v detailech, ktere jsou spickove zpracovane. A ve vzhledu celku, ktery je na prvni pohled relativne nudny, ale casem poznas, ze to je znamka dokonalosti. A jo, ber 214270 a vintage si z nich udelej sam dlouholetym nosenim!

tak me zajima zda to je na nich znat ze je to něco ext

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...