Přejít na obsah

Moje první automaty


Doporučené příspěvky

Vím, že oproti jiným kouskům budu vypadat jako chudý příbuzný, ale přesto se musím pochlubit svými prvními automaty. Popisu netřeba, jen omluvte fotografie, nablikal jsem to v rychlosti na počítačovým stolku (navíc jsem foto nula) :thumbsup_anim:

 

Pěkné, ať Ti dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že oproti jiným kouskům budu vypadat jako chudý příbuzný, ale přesto se musím pochlubit svými prvními automaty.

 

Tvoje obavy jsou zbytecne. Je jedno, jestli mas hodinky za desetitisice nebo primky za dve stovky. Hlavni je, ze se libi tobe, nosit je budes ty. Tak at ti delaji radost a rozhodne se za ne nemusis stydet, je to paradni kousek navic s in-house kalibrem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve skutečnosti jsou hezčí, než na fotkách, akorát ten tah je mi moc dlouhej:-(

Důstojnej začátek, užívej je a .... abys pomalu začal přemejšlet o dalších, třeba s manuálním nátahem. Ještě Ti nezištně poskytnu radu ohledně tahu: Je-li tah dlouhý, vyplatí se ho zkrátit. Je to pak úplně jinej pocit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seiko jsou pro chronomag nováčka asi ten nejlepší odrazový můstek, za relativně málo peněz nabízí hodně muziky. První Seiko 5 mi pořídil otec v roce 1992. Vydrželi 5 let, do havárky na motorce :crying_anim: . Pak deset let pauza bez hodinek a po objevení těchto stránek to začlo..... :thumbsup_anim: :suicide_anim:

Seiko samurai titan black nosím nejvíc, asi z nostalgie, že moje první automaty byly Seika :)

Hodinky jsou fakt krásný, at dlouho šlapou......... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důstojnej začátek, užívej je a .... abys pomalu začal přemejšlet o dalších, třeba s manuálním nátahem. Ještě Ti nezištně poskytnu radu ohledně tahu: Je-li tah dlouhý, vyplatí se ho zkrá***. Je to pak úplně jinej pocit. :)

 

 

Dnes se vydávám k hodinářovy na zkrácení, díky za radu :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ciferník&luneta etc. je kupodivu docela rozšířený vzor. Obdobné v quartzu jsou u Wengeru a u Len.nox (ti ovšem obšlehnou taky kde co) a "v českém provedení" u JVD. Ovšem, zdaleka nejlépe vypadají ty Seiko, můj názor je, že zejména ti poslední 2 to okopírovali.

Kovový tah - je to masiv, nebo skládaný plech?

Upraveno uživatelem New X-Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ciferník&luneta etc. je kupodivu docela rozšířený vzor. Obdobné v quartzu jsou u Wengeru a u Len.nox (ti ovšem obšlehnou taky kde co) a "v českém provedení" u JVD. Ovšem, zdaleka nejlépe vypadají ty Seiko, můj názor je, že zejména ti poslední 2 to okopírovali.

Kovový tah - je to masiv, nebo skládaný plech?

 

Je to skládanej plech.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...