Přejít na obsah

Hanhart Primus


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jaká to krása..... :wub:

 

Přesně tak..navíc opravdu dokonalá kvalita - onehdá zde byla diskuze nad tím, jaký je rozdíl ve kvalitě drahých hodinek. Kdosi zde prezentoval dojem s prací s korunkou. Je to tak. Tak dokonalou práci s korunkou nemají bohužel ani moje Grand Seika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu rikam MONSTROZNI hodinky s MONSTROZNIM zpracovanim, nemohu si pomoci ale z fotek to na mne tak pusobi. Tak nejak nevim jestli by jsem je vubec chtel mit na ruce, ne ze by se mi nelibili, ale prave proto !!! TOHLE nekde nechtene skrabnout tak se jdu zastrelit :suicide_anim:

 

Je to neco uplne jineho a je to opravdu pekne pokoukani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já teda po delším zkoumání musím říct, že to jsou první Hanharty které se mi nelíbí ani na první , ani na druhý pohled... uvidíme jestli se to časem nezmění, ale designem mi připadají někam mezi Invicta a lepší ruskou produkci... Prostě to není v té německé designové škole :) kterou mám tak rád ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já teda po delším zkoumání musím říct, že to jsou první Hanharty které se mi nelíbí ani na první , ani na druhý pohled... uvidíme jestli se to časem nezmění, ale designem mi připadají někam mezi Invicta a lepší ruskou produkci... Prostě to není v té německé designové škole :) kterou mám tak rád ...

 

Dobrý postřeh. Design se už lehce odklonil od německé funkční jednoduchosti směrem ke švýcarské zdobnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rainbow

Trochu expresivně, jsou fantastické :speak_cool: , každý detail dotažen, nenašel jsem jedinou chybičku ve zpracování. Avšak cena je hrůza, nedokážu si ji zdůvodnit. Za stejné peníze lze koupit hodinky od podstatně renomovanějších firem.

 

Krásné, profesionální fotky, díky :) .

 

Dovozcem bude nejspíš http://www.hanhartchrono.cz/

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...