Přejít na obsah

Nákup hodinek do cca 150000


Wizard

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím o radu, chtěl bych koupit nové hodinky do 150000 nebo tatáž ce na v jiné měně.

 

Požadavky

 

- chronograph, chtěl jsem in-house kalibr, v jiném vlákně mně boo-beek řekl, že in-house kalibr není možný, takže z tohoto přání ustupuji

 

- minimální WR 100m

 

- může být "brutální" design

 

- ne Breitling a Panerai a Japonsko

 

- ebay se nebojím

 

 

 

Edit doplnění požadavku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Dobrý den, prosím o radu, chtěl bych koupit nové hodinky do 150000 nebo tatáž ce na v jiné měně.

 

Požadavky

-chtěl jsem in-house kalibr, v jiném vlákně mně boo-beek řekl, že in-house kalibr není možný, takže z ustupuji

Hm to je dobrý dotaz, takže: chceš hodinky pro potěchu, na sport, do společnosti, na machrování, jako investici???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, prosím o radu, chtěl bych koupit nové hodinky do 150000 nebo tatáž ce na v jiné měně.

 

Požadavky

 

- chronograph, chtěl jsem in-house kalibr, v jiném vlákně mně boo-beek řekl, že in-house kalibr není možný, takže z tohoto přání ustupuji

 

- minimální WR 100m

 

- může být "brutální" design

 

- ne Breitling a Panerai a Japonsko

 

- ebay se nebojím

Edit doplnění požadavku

 

Tvoje požadavky splňuje asi tisíc hodinek, co chceš poradit? Víš co nechceš, tak bys taky mohl vědět co chceš. Do 150tis, ale od kolika tisíc? Ty se spíš chceš pochlubit, že jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takovej baťoh už inhouse seženeš. Záleží od jaké firmy. Mrkni třeba na ROLEX, PANERAI (PAM 312), OMEGA (PLOPROF). Ale spíš ce víc rozepiš co požaduješ/očekáváš.

 

Mohl by si upřesnit Rolex ?

 

 

Ja jsem nerekl, ze to neni mozne, ale ze to bude tezsi. Ze to je nemozne, platilo ke kombinaci in-house a brutalni design typu Hanhart Primus. :)

Navic pokud se nebojis e-bay, tak to je zase neco jineho ;)

 

Na e-bay do 150K bez problemu Zenith s El-primero kalibrem.

 

Zenith určitě potěší :smile_anim:

 

 

No a co PRIM? :D

 

Na milion procent ne :D

 

 

 

 

.................Do 150tis, ale od kolika tisíc? Ty se spíš chceš pochlubit, že jo?

 

Od cca 100000.

 

Tvoje poslední věta mě nepotěšila, nebylo to zbytečné ? Ze zásady se nepředvádím, z toho jsem vyrostl.

 

 

Pokud designove... aspon trochu neobvykle... tak tohle:

http://www.chrono24.com/cz/search/index.ht...p;numresults=69

 

1464664b.jpg

 

Edit: a WR maji 300m! ;)

 

Skvělé :speak_cool: , to je ono, určitě lepší než Hanhart.

 

Doporučujete tuzemsko ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělé :speak_cool: , to je ono, určitě lepší než Hanhart.

 

Doporučujete tuzemsko ?

 

 

Jestli se Ti libi, tak se podivej na ten odkaz - jsou v Drazdanech, coz neni daleko, nehrozi clo a DPH, muzes si pro ne dojet... a jsou za 5K EUR.

A zkus kontaktovat clena fora Conrad, ma je (bud tyhle nbo nejaky hodne podobny).

 

Tuzemsko - je to na Tobe. Bude to o dost drazsi, ale jednodussi. Nicmene ja nedoporucuju, Drazdany jsou blizko... a hlavne podle ohlasu ruznych clenu fora je jednani ve vetsine prodejen v zahranici (Nemecko, Rakousko, ...) na podstatne vyssi urovni nez jednani a uroven sluzeb prodejen u nas. A ceny byvaji obcas (casto) i o kus nizsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se Ti libi, tak se podivej na ten odkaz - jsou v Drazdanech, coz neni daleko, nehrozi clo a DPH, muzes si pro ne dojet... a jsou za 5K EUR.

A zkus kontaktovat clena fora Conrad, ma je (bud tyhle nbo nejaky hodne podobny).

 

Tuzemsko - je to na Tobe. Bude to o dost drazsi, ale jednodussi. Nicmene ja nedoporucuju, Drazdany jsou blizko... a hlavne podle ohlasu ruznych clenu fora je jednani ve vetsine prodejen v zahranici (Nemecko, Rakousko, ...) na podstatne vyssi urovni nez jednani a uroven sluzeb prodejen u nas. A ceny byvaji obcas (casto) i o kus nizsi...

 

Děkuji Tobě i ostatním členům za cenné rady :) :) :) . Musím se však přiznat, že mě jako nováčka, zaskočila reakce jednoho člena, je mi to líto :( :( :( , vůbec jsem to nečekal :sad01_anim: a doufám, že se mi to mockrát nestane. Chtěl bych být platným členem, jen se musím ještě trochu zorientovat.

 

Pozor na velikost 46.5 MM, to už chce pořádnou tlapu. Jinak samozřejmě nádhera.

 

Nevadí, mám jedny hodinky, které mají průměr 48mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Tobě i ostatním členům za cenné rady :) :) :) . Musím se přiznat, že mě jako nováčka, zaskočila reakce jednoho člena, je mi to líto :( :( :( , vůbec jsem to nečekal :sad01_anim: .

 

 

 

Nevadí, mám jedny hodinky, které mají průměr 48mm.

 

To si tak neber - kdyz prijde novacek a pise, ze chce hodinky za kilo a vic, tak... to precijen vypada na prvni pohled tak, ze se machruje, precijen vetsina lidi tady na foru zacala tak, ze si koupili automaty za 2K, a za to uz jsou slusny casia, a k tem vyssim castkam se postupne "dopracovali" - nebo spis k nim propadli ve sve zavislosti :-D Takze je logicky, ze novackovsky dotaz na hodinky za 150K budi neduveru. Chvili tu vydrz a nenech se tim odradit, bude to OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si tak neber - kdyz prijde novacek a pise, ze chce hodinky za kilo a vic, tak... to precijen vypada na prvni pohled tak, ze se machruje, precijen vetsina lidi tady na foru zacala tak, ze si koupili automaty za 2K, a za to uz jsou slusny casia, a k tem vyssim castkam se postupne "dopracovali" - nebo spis k nim propadli ve sve zavislosti :-D Takze je logicky, ze novackovsky dotaz na hodinky za 150K budi neduveru. Chvili tu vydrz a nenech se tim odradit, bude to OK ;)

 

Ještě jednou musím všem poděkat za vstřícný přístup. Na podobné chování nejsem zvyklý, proto mě to překvapilo, no, co se dá dělat. Do Drážďan vyrazím za 14 dní, v současné době jsem v zahraničí na zasloužené dovolené. V téhle destinaci hodinky jsou, hodinářství jsem oběhal, ale nevybral jsem si. Proto jsem se na vás obrátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...