Přejít na obsah

Dotaz


XXXfazerXXX

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,mam malou otazku.Zvazuju nakup Seamasteru na bezne noseni a obevil jsem tyto,ale napis Omega jsem v tomto provedeni jeste nevidel a oznaceni223050 mi take nic nerika.Jinak jsou to hodinky ,se kterymi jsem byl zatim nejvice spokojen a styska se mi po nich.Diky za informace

post-4087-1243769348.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divim, ze vas nenapadlo pouzit google, kdyz uz znate ref. Nr. :suicide_anim: Je to limitka, logo se vam zda divne, pac je ne natistene, ale plasticke, stejne tak napis Omega, v bilem zlate jsou i indexy a rucky... celkem rare dneska, drzim palce...

Panove diky ,cenne poznatky.Stejne jsem je pros..l,ale mam vyhlidnute dvoje v US,tak snad se zadari

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divim, ze vas nenapadlo pouzit google, kdyz uz znate ref. Nr. :suicide_anim: Je to limitka, logo se vam zda divne, pac je ne natistene, ale plasticke, stejne tak napis Omega, v bilem zlate jsou i indexy a rucky... celkem rare dneska, drzim palce...

niekde som vygooglil odpoved z Omegy, ze biele zlato su tie plasticke ficury na lunete, samotna luneta, indexy, rucky a spol. je ocel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...