Přejít na obsah

Roland Garros


Doporučené příspěvky

Kluci, sledujete tenis ? Co říkáte na překvapivé výsledky letošního ročníku ? Neveřím vlastním očím, Nadal venku, prohrál se Soderlingem, Djokovič s Kohlschreiberem, Verdasco s Davidenkem a teď Federer prohrává Haasem. Koho tipujete jako vítěze, já to vidím na Del Potra.

 

 

Editace vypadla čárka

Upraveno uživatelem Wizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přál bych to Rogerovi, ale vidím tam další 4 hráče (Monfils, Del Potro, Davyděnko a Murray), kteří to můžou vyhrát.

Rafa si mě definitivně získal, jak přeje vítězství Rogerovi. Tihle dva měli být ve finále, jejich rivalita z posledních let je naprosto úžasná a tenis má reklamu jako hrom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přál bych to Rogerovi, ale vidím tam další 4 hráče (Monfils, Del Potro, Davyděnko a Murray), kteří to můžou vyhrát.

Rafa si mě definitivně získal, jak přeje vítězství Rogerovi. Tihle dva měli být ve finále, jejich rivalita z posledních let je naprosto úžasná a tenis má reklamu jako hrom.

 

Asi to je jen můj pocit, ale já to Nadalovi prostě nevěřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to je jen můj pocit, ale já to Nadalovi prostě nevěřím...

Já ti nevím, viděl jsem předávací ceremoniál v Madridu před 2 týdny, kdy Nadal sám od sebe začal Rogerovi říkat něco vtipného a pak se oba dost nasmáli. Na to, že Rafa zrovna prohrál, tak to bral úplně sportovně, narozdíl od Rogera, který po Australian Open... však víš co myslím :)

Tenis mám strašně moc rád a bez těchto dvou velikánů by mě tak nebavil, ať už jsou jací jsou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to alesio tenis můžeš sledovat na netu na stránkách Eurosportu, je to placená služba, která Ti však umožňuje sledovat zápasy na všech kurtech. Teď už to pozbylo důležitosti, protože je čtvrtfinále a to se zápasy přenášejí postupně. Ledaže by jsi chtěl sledovat i dámský tenis, který podle mého názoru postrádá náboj, chybí rozšířená špička. Číslo 1 D.Safinová nevyhrála ani jeden turnaj Grand Slamu a to je slabota. Jako budoucí šampionku vidím mladou Dánku Wozniack.

 

Pořád fandím Del Potrovi, ale když nevypadl Federer, bude to mít těžké. A.Murray mistr defenzivy dnes nejspíš prohraje s bombarďákem s Chile Gonzalesem. Těším se na zápas pohaslých hvězd Soderlinga s Davidenkem.

Upraveno uživatelem Wizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
U mužov by to mohol byť Federer. Aspoň mu to prajem,. Možno keď bude hrať Söderling tak ako do teraz, tak by mohol prekvapiť.

Baby vyhrá naša Cibuľka. Bez debaty :)

 

Moc bych to přál starému pardálovi Söderlingovi.

 

 

Ale, ale Ty náš malý slovenský nacionalisto :) , díval jsem se na pavouka. Pokud postoupí přes uřvanou Šarapovovou čeká ji v semifinále Dinara Safinová a ta Cibulkovou v pohodě smázne kuk.gif. Jinak bych rád viděl jako vítězku Australanku Stosurovou, teď má Rumunku a pak by ji čekala svalnatá Williamsová, tu dostane na kolena a ve finále ji bude čekat Safinová a nakonec slavné vítězství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Teda co Söderling provedl s Davyděnkem... :bangin:

 

...........fakt hezká tenistka...............

 

Söderling je těžkej frajer, moc bych mu vítězství přál, ale je to fikce, okolo má samej těžkej kalibr, Gonzales, Murray, Robredo (další můj kůň), Del Potro, Federer, bude to mít těžké.

 

tím se nevyhrává

 

 

Šarapovova těžce prohrála 6:0, 6:2. Mám radost je že konec. Teď v přímém přenosu Murray a Gonzales, to bude jiné kafe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc bych to přál starému pardálovi Söderlingovi.

Ale, ale Ty náš malý slovenský nacionalisto :) , díval jsem se na pavouka. Pokud postoupí přes uřvanou Šarapovovou čeká ji v semifinále Dinara Safinová a ta Cibulkovou v pohodě smázne kuk.gif. Jinak bych rád viděl jako vítězku Australanku Stosurovou, teď má Rumunku a pak by ji čekala svalnatá Williamsová, tu dostane na kolena a ve finále ji bude čekat Safinová a nakonec slavné vítězství.

 

Malý slovenský nacionalista je niečo ako umiernený islamský radikál? :)

Mademoiselle Sibulkova 6:0,6:2. Safinu už porazila, to zvládne ale bude to boj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Malý slovenský nacionalista je niečo ako umiernený islamský radikál? :)

Mademoiselle Sibulkova 6:0,6:2. Safinu už porazila, to zvládne ale bude to boj.

 

 

Cha, cha, počkej ve čtvrtek, raději se nedívej, to bude rychta kuk.gif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...