Přejít na obsah

Nakup na chrono24.com


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl jsem stejné choutky, nakonec jsem ale skončil u Dušáka. Mám úplně ten samej model. Cena je sice vyšší, ale máš 100% záruku a jistotu Slyšel jsem už o borcích co někam poslali peníze a už je v životě neviděli. Nebo o hodinkách, který byly nošený,nebo vyměněný nejdůležitější části a za chvíli přestaly fungovat. Pak Ti zbyde jen hodně trpká zkušenost. Za tyhle peníze jde o velký risk. SRF

Upraveno uživatelem serfik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mas pravdu. Sice bych si pro ne osobne jel, ale co ja na tom jako zacatecnik poznam - NIC! Takovy dobrodruh abych nekam poslal penize a potom cekal co mi prijde zase nejsem :rolleyes:

 

Vypadá na to na kamenýho prodejce, je z Německa, já bych se toho nebál. I když osobní nákup u něj bych preferoval. Je to sice na druhym konci Německa, ale ten pocit při nákupu za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevim - chlapik bez problemu a ochotne odpovida na vsechny me dotazy

- hodinky jsou nove, nikdy nenosene

- maji vsechny 3 plastove karty

- mezinarodni zaruka 3 roky (na seznamu autorizovanych prodejcu Omegy ale neni)

- na vyber obe velikosti 42 a 45 mm

 

Hledal jsem na nemeckem netu nejake info a celkem ho probirali na UhrForum.de - vsechny reakce positivni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve ctvrtek se nikam nejede - pan ma pry obchodni schuzku mimo mesto, vyhovuje mu az pristi tyden :angry: . Toto jsou drobnosti ktere me stale vice nahlodavaji abych neudelal chybu a radeji si nepockal na koupi v CZ v poradi 2. favorita - Tudor Grantour Date

post-7357-1243936593.jpg

Upraveno uživatelem fantozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim ze ne, aspon mi to nejde.

Toto jsem nasel od uzivatele/admina "odklizec": "Co se tyka PM zprav, to je vec, ktera taktez souvisi s prodejni/nakupni sekci. Povolime PM novym clenum a muzeme rovnou zrusit 50ku. Tudy cesta ovsem nevede. Proste to ber jako zkusebni lhutu, kterou dostanes stejne tak v novem zamestnani, jako i v kazdem soukromem klubu."

Upraveno uživatelem fantozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...