Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

Tomasek: Neřekl bych, že je to zas až tak špatný seriál. Vystihuje určitou dobu docela slušně. Jiná věc je režie, ta mě nijak zvlášť nenadchla. V Rusku, ve své době, to byl prý velký hit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomasek: Neřekl bych, že je to zas až tak špatný seriál. Vystihuje určitou dobu docela slušně. Jiná věc je režie, ta mě nijak zvlášť nenadchla. V Rusku, ve své době, to byl prý velký hit.

Je to věc názoru, mně se nelíbí. Rusové však uměj točit "pecky", které taky vystihují určitou dobu, např. Svéráz národního lovu, viděl jsem to Xkrát a vždycky jsem se =D =D =D.

Ale to už je do jiné rubriky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John Travolta sledoval presny cas vo filme Operacia:Zlomeny Sip na Breitling Aerospace.

...coz asi u ambassadora Breitlingu sotvakoho prekvapi :-)

 

Apropo, vcera vecer davali prvni dil serialu "Lost" - dival jste se nekdo? Ten Japonec, co si tam delal na plazi susi, mel docela zajimavy chronograf (trikompax 3-6-9 s bilym cifernikem), akorat jsem nezachytil znacku :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[coz asi u ambassadora Breitlingu sotvakoho prekvapi :-)(

len pre info-v case natocenia filmu este ambasadorom nebol, ale to nie je asi zase tak dolezita informacia :-)

To je vlastne fakt, to mi nedocvaklo... na druhou mluvime o nekom, kdo ma pilotni prukaz od devatenacti, nalitano pres pet tisic letovejch hodin a dostal certifikaci na osm typu letadel a kterej si postavil u baraku ranvej na Boeinga - takovej clovek sotva mohl skoncit jako tvar Tag Heueru :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...