Přejít na obsah

V hlavnej ulohe: hodinky


Kasper

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Don Draper (John Hamm) v skvelom seriály Mad Men a fantasticky obsadené JLC Reverso, ktoré nosí v 2. sérií.

 

[EDIT:] Ehm...  v češtine.... "Šílenci z Manhattanu".......... :(

post-56951-0-31718300-1534918593_thumb.png

Upraveno uživatelem toblaky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Don Draper (John Hamm) v skvelom seriály Mad Men a fantasticky obsadené JLC Reverso, ktoré nosí v 2. sérií.

 

[EDIT:] Ehm...  v češtine.... "Šílenci z Manhattanu".......... :(

 

Název v češtině je strašnej. Při tom je to asi jeden z nejlepších seriálů, co sem kdy viděl. Dát dohromady ustálený výraz "Ad-men" a asociaci, že lidi z téhle branže na Manhattanu jsou všichni trochu "mad" je nejspíš v našem jazyce a chápání nemožné. Kdyby se to překládalo do slovenštiny, tak by se mi líbil názve "reKlamári" - ale tam už existuje Anatomy of Lies jako Klamári. Nevím, napadá mne snad jen nic moc říkající: Prodavači snů a nebo to nechat tak. Tenhle seriál stejně není pro babku ze Lhoty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá jak zbastlené primky v automatu a kalibrem 96. Ale proč? :D No, posuďte sami.

Tak u Breitlingu o takovém modelu podle mne neslyšeli. Asi nějaký easter egg barrandovského rekvizitáře. Jinak si to vysvětlit neumím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Název v češtině je strašnej. Při tom je to asi jeden z nejlepších seriálů, co sem kdy viděl. Dát dohromady ustálený výraz "Ad-men" a asociaci, že lidi z téhle branže na Manhattanu jsou všichni trochu "mad" je nejspíš v našem jazyce a chápání nemožné. Kdyby se to překládalo do slovenštiny, tak by se mi líbil názve "reKlamári" - ale tam už existuje Anatomy of Lies jako Klamári. Nevím, napadá mne snad jen nic moc říkající: Prodavači snů a nebo to nechat tak. Tenhle seriál stejně není pro babku ze Lhoty. 

 

Prodavači snů... skvelé. Výborné zhrnutie. Ide to viac do hĺbky a nezlacňuje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...