Přejít na obsah

Co říkáte na hodinky ELYSEE


Doporučené příspěvky

odklizec: Máš pravdu, ale já se na to snažil kouknout pohledem našince, který chce tento typ hodinek, nechce nakupovat v zahraničí na netu a hodinky ho zajímají pouze jako užitný předmět. Tedy normální občan, který nemá pocit, že musí vysedávat na Chronomagu :-D jistě, stačí si připlatit 1000 Kč a máš Archimede.

 

PanzerBear: Mě křivdíš, já neplivu, dokonce prorokuji nové vlákno diskuse ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Co vsichni jen plivete?  A kdyz uz nic, tak se najdou aspon nefunkcni tlacitka na webu, spatne zacilena skupinu a takove ty kydy okolo. Hosi hosi. Drzel jste je aspon nekdo v ruce, nebo klasika radsi kopnout nez nic ?

To mas tezke..Elysee je proste skryta cina, ktera se snazi vypadat hezci a kvalitnejsi nez opravdu je. Navic "Roman", jakozto prodejce, se nam evidentne snazi veset buliky na nos :D A aby to nestacilo, nektere jeho ceny jsou oproti cenam Elysee prodavanych napriklad na ebay (podotykam ze novych a z nemecka) dvojnasobne! Takze se vubec nedivim, ze lidi reagujou podrazdene..vcetne mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedny v ruce měl a velmi se podobaly těm čínským Primkám, už nevím přesně který to byl model :)

Pravda a ta podobnost mi vadí. Přesně to obdobné "ozdobné" ztvárnění číslic na ciferníku. Dokonce jsem uvažoval, že bych si jedny "Prim" koupil jako kuriozitu, ale jsou tak ohavné, že jsem to nedokázal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Několikrát jsem si jich všiml na Ebay, ale moc jsem jim nevěnoval pozornost je to značka typu Trias, Estana, Loius Bolle, Elysse. Většinou je deklarovaná hodnota v maloobchodě 4000 USD a více, prodáno do 200 USD.

Za všechny jedna otázka a odpověď z Ebay:

 

Q: How could a $4000 luxury watch be sold only at 10-20% of its original price or even lower?

 

A: Sounds incredible, but it is TRUE. Our watches are directly from manufacturers and sold to end users like you. There are no various dealer fees. Also, we are selling these watches via NO RESERVE auctions and the watches MUST sell. There are no fees like selling them in a store. We save fees and you get it cheap.

bez dalšího komentáře.

 

Všechny tyto značky jsou designově dost podobné, nebo stejné a kopírují design známých Swiss značek, případně je kombinují.

 

Možná, že si tyto značky nějakého kupce najdou, ale tady jich asi moc nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Romane, výrobci z Hong Kongu jdou možná rychleji nahoru než ostatní. To je tak ale proto, že začali později a teď se snaží ostatní dohnat. To je tak ve výrobě vždycky. Taky nám bylo sugerováno, že výrobci cyklistických rámů z Taiwanu vše technologicky ovládnou a hle, já i mí kamarádi máme rámy vyráběné v USA. A víš proč?

Protože jsou lepší, i když to na první pohled není tak lehké poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že slovo "Čína" je na chronomagu zaklínadlem a tak to teď nechám uležet.

 

K těm cenám. Mnou stanovené maloobchodní ceny jsou přesným přepočtem z maloobchodních cen stanovených výrobcem dle aktuálního kurzu Euro, přičemž jsou vyšší jen asi o 10 %, takže se Vám určitě nevyplatí sednout do auta a Elysee si koupit v Německu.

 

To, že někdo tyto hodinky na eBay prodává za polovic nebo za kolik přece nic neříká o tom, zda my držíme nebo nedržíme výrobcem doporučené ceny. Bůh ví, kolik jich má, bůh ví kde je vzal. Opakuji, my držíme normální evropské ceny.

 

A ten web. Omlouvám se za všechny nefunkční odkazy, myslím, že vše bude v brzku v pořádku. Ale myslím, že to byla jen hůl, kterou zvedl ten, kdo chtěl psa bít. Každý z těch, kdo by chtěl být upřímný, tak by musel přiznat, že Elysee má jednu z nejlepších prezentací hodinek na českém webu, třeba například nejrozsáhlejším popisem. Podívejte se například na web dovozce několika značek Klenoty Aurum nebo na web dovozce Hibernia. Má tam Longines, Tissot, Certina, Mido nebo Hamilton lepší prezentaci? A mimochodem, chronomag taky neválí, ačkoliv jsem se přihlásil k odběru příspěvků z této diskuze, tak mi nic nechodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pro účastníky této diskuze návrh, že pokud si do 30.4. vyberete a zakoupíte některý z modelů hodinek Elysee (www.elysee.cz) a nebudete do tří měsíců od koupě s nimi spokojeni a budete je chtít vrátit, tak Vám bez diskuzí vrátím zaplacenou cenu hodinek plus 10% odškodné.

Tady bych byl velmi opatrný, jedná se totiž o veřejný příslib. Tři měsíce to je tak doba, kdy člověka nové hodinky baví, potom se začne rozhlížet po něčem jiném. Všiml jsem si, že tam máte pár drahých kousků ;-) 10% z nich by byl zajímavý obnos. Já bych ten příspěvek raději honem rychle smazal, aby se nestalo, že se na Chronomag najednou přihlásí spousta nových členů, kteří ani nebudou umět pořádně česky, ale co se týká hodinek, budou mít vyhraněný vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že slovo "Čína" je na chronomagu zaklínadlem a tak to teď nechám uležet.

Ujistuju te, ze ono to neni jen na chronomagu ;) Cina je proste synonymum falsovani a levne (a predevsim masove) produkce nekvalitniho zbozi. I kdyz se porad vylepsujou, porad je to proste china a specialne na hodinkach je to velmi snadno rozeznatelne. A co je na nich specialne nesympatickeho je fakt, ze se snazi svuj puvod zakryvat.

K těm cenám. Mnou stanovené maloobchodní ceny jsou přesným přepočtem z maloobchodních cen stanovených výrobcem dle aktuálního kurzu Euro, přičemž jsou vyšší jen asi o 10 %, takže se Vám určitě nevyplatí sednout do auta a Elysee si koupit v Německu.

 

To, že někdo tyto hodinky na eBay prodává za polovic nebo za kolik přece nic neříká o tom, zda my držíme nebo nedržíme výrobcem doporučené ceny. Bůh ví, kolik jich má, bůh ví kde je vzal. Opakuji, my držíme normální evropské ceny.

No nevim. Je mozne, ze vase ceny jsou doporucene ceny pro kamenne obchody, u kterych se to i trochu da chapat. Ale jestli to chapu spravne, jste internetovy obchod s mensimi naklady na provoz nez kamenny obchod. A pokud se vam nelibi srovnani ceny ebay/vy nasel jsem internetovy obchod v nemecku (prvni co mi nasel google) a hned prvni srovnani vyznelo ve vas neprospech o vic nez 1000 korun u prvniho zobrazeneho modelu. To mi neprijde jako 10% ;)

 

Ale myslim si, ze cela tato debata je zbytecna. Podle pravidel tady nemate zadnou reklamu delat, takze bude lepsi ji ukoncit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

např. hodinky za 7 690,- Kč (internetovej obchod) jsou v Německu za 189 + 16 ? = 5800,- Kč (internetovej obchod) tzn.+32%.

Romane vrať školný. A tyto skvělé a vyjímečné kusy nabízej bankéřům, politikům, advokátům, notářům ... a ne blbcům z chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

old black sice něco psal, ale neuvedl odkaz. Takže bankéři, advokáti a podobně by mu nevěřili, ale chytří z chronomagu ano... Zajímavé a vypovídající.

 

Ale ono je to ještě prozaičtější. Pravděpodobně je v tom německém internetovém obchodě prodávají se slevou, zatímco já jako dovozce ne, protože nechci podrážet své české kamenné prodejce. Ale to asi není vaše pole, tady se spousta lidí prsí za švýcarské výrobce a zatím hledá, kde si jejich začasto předražené hodinky koupit se slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro odkízeče: elysee.cz není internetový obchod, to by musel mít nějaký košík. Je to prezentace hodinek Elysee na webu a uvedené ceny jsou jejich doporučené maloobchodní ceny. Oni i Longines mají na českém webu uvedenou cenu a není to internetový obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

old black sice něco psal, ale neuvedl odkaz. Takže bankéři, advokáti a podobně by mu nevěřili, ale chytří z chronomagu ano... Zajímavé a vypovídající.

Teď už su ale fakt nasranej, že jsem se musel těma sračkama znovu prohrabovat, abych musel na takový kecy reagovat. Já nikdy nelžu (je to sice proto, že už mám horší paměť a jsem pohodlný, ale to je moje věc):

nemůžu najít ten původní odkaz, ale tady je jinej z Německa:

http://www.mohr-store.com/artikel_detail.p...rtikel_IDN=2214

a tady ten tvůj kamennej obchod se servisem za zadkem:

http://www.elysee.cz/panske/helios/49013/

Povšimněte si označení 49013, aby bylo jasno, že se jedná o stejné skvosty!

 

Odkliiizeeec!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

old blacku, tvůj problém není, že by jsi měl horší paměť, ale že jsi příliš vztahovačný (a také sprostý, tak jako mnoho jiných tady). Ta poznámka o odkazu byla pro ty, kteří tvůj příspěvek brali jako fakt bez právě toho odkazu. A jak říkám, netvořím ceny německých internetových obchodů, cena tohoto modelu stanovená výrobcem je 229 Euro. Za takových podmínek já ty hodinky kupuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odklízeči, tvé příspěvky vypadají jako seriozní, ale jsou to čisté podpásovky. Co jsou Elysee zač nevíš, protože jsi ještě žádné neměl v/na ruce. Ale i pro tebe platí má vážně míněná nabídka.

 

A obecně. Prošel jsem si tady více diskuzí a je to jedna velká reklama na levnější hodinky se švýcarskými strojky a na to, že se hodinky jsou tak krásný šperk je tady až neuvěřitelně sprostoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

old blacku, tvůj problém není, že by jsi měl horší paměť, ale že jsi příliš vztahovačný (a také sprostý, tak jako mnoho jiných tady). Ta poznámka o odkazu byla pro ty, kteří tvůj příspěvek brali jako fakt bez právě toho odkazu.

Pánko je majster v jemnom umení diplomacie. Dovolím si spýtať sa z akého oboru/povolania ste bol rekvalifikovaný na predavača hodiniek? Predavač herbalifu ? Roznášač reklamných letákov ? Máte podobný štýl, slovnú zásobu aj techniku argumentácie. Nie ste príliš vhodný adept ani na predaj kapusty a nie ešte hodiniek. Berte si príklad z pána Prokopa to je Pán manager! Pokladajte to za final warning.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...