Přejít na obsah

Co říkáte na hodinky ELYSEE


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Pro Romana   pouzdro se mírně hne? Co tím myslíš?

Jelikož jsem měl i kamenný obchod, tak jsem měl kdysi v ruce hodinky, značku si nepamatuji, u kterých mi zákazník říkal, že s hodinkami někde třísknul a od té doby mu tam safírové sklo opakovaně praskalo. A měl jsem v ruce několik dalších hodinek, kde bylo problémem uložení skla. To je asi tím, že mi rukou prošly už tisíce hodinek. Nevěděl jsem ale, že to slovo vyvolá takový zájem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Romana to co tady vyprávíš je technicky vzato nesmysl. Pouzdro hodinek se nemůže při nošení hnout. Vyrábí se z nerezu,či mosazná, ty se určitě nehnou. Tak malý kousek kovu nejde na ruce ohnout. Dřív by ten dotyčný měl po ruce. Pouzdro z plastu zrovna lámu v ruce a taky to běžnou silou nejde. Jo, když ti hodinky přejede auto to se ohnou, ale zpět už se do původního tvaru nevrátí. Holt jsme šťouralové a blbosti Ti nežerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé já si myslím, že diskuse o t.zv. "čínách" neměla, podle mého, sklouznout do osobní roviny. Roman prodává to, co prodává a hlásí se k tomu. Na kvalitu tohoto zboží můžeme mít každý svůj názor, ale to je asi vše, co s tím naděláme. Já ho taky mám, orig. číny jsem měl a zkušenost jsem popsal. Pokud budou zákazníci, tak bude odbyt. Vy, co máte vztah k palným zbraním velmi dobře víte jaký kvalitativní pokrok výroba v Číně prodělala. Já sám mám klon siga a nestydím se s tím přijít na střelnici ani mezi profesionály a nikdo mi to nehaní. Nejdřív to vyzkouší. Je pravda, že je to za 1/3 ceny. A teď mi to spočítejte :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jste si to neuvědomili, ale Romana doslovně zařezáváte. Spousta lidí, co chce přejít na mechaniku, se dogoogluje až sem. Tady vytřeští oči a hodinky od něj si už nekoupí, z diskuse vyplývá, že je to úplně to nejhorší. Tak se seberou a půjdou si koupit nějaký fake do tržnice.

 

Mě by nevadila kritika od někoho, kdo by napsal, že se mu Elysee za půl roku pokazily a nemohl se dovolat reklamace, ale tady je nikdo nemá a všichni je kritizují.

 

Víte co tím chci říct? Nějak tomu schází objektivita... Stejně tak by tu nějaká partička mohla nesmyslně kritizovat současné Primky. Mělo by to asi stejnou vypovídací hodnotu. Alespoň já jsem pochopil, že tady není moc lidí, kteří by nějaký kousek z jejich současné produkce vlastnili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...