Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

Vopred sa ospravedlnujem za "plevelenie" fora kravinami, ale uz som si aj potykal s googlom a stale som nedostal odpoved. Myslim ze pre cechov to bude jednoducha otazka, no kedze studujem v CR len rok, trochu som zmateny. Kupil som si Twist od T-mobilu v domneni ze to bude ako Easy v SR a na nemile prekvapenie som po prvom hovore zistil ze ma karta minutovu tarifikaciu :yucky: . Hrabal som sa aj na stranke O2, ze by som presiel do inej siete, ale tiez to tam neviem najst.

 

Otazka teda znie: Je teda v kazdej sieti v CR na kreditovej sim karte len minutova tarifikacia?, pripadne existuje nieco ako "O2 fér" ?

 

Dakujem pekne a este raz sorry za bordel :offtopic: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V CR nema zadny operator tarifikaci po sekundach - vzdycky je to minuta + sekundy (VF), pul minuty a nebo minuty (TM, O2). Uctovani po vterinach (coz je pro me celkem prekvapenim) bude praktikovano pri volani v roaming v ramci EU..

 

Dakujem za odpovede. No mne je zas strasne prekvapenie ze sekundova tarifikacia je az po prvej minute. Sam to nedokazem pochopit :thumbsdown_anim:

 

EDIT: Vsak ale to ma clovek potom z 10tich korun pri 15 sekundovch hovoroch len 10 hovorov. To je postavene na hlavu. A na kredite je tento rozdiel o to viac markantny :(

Upraveno uživatelem Senseeei
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak v cechach len minuta + sekundy

 

ak mozem poradit tak najlepsie je si urobit zoznam cisel na ktore bezne volas a podla toho si zvolit operatora (to je jedina vec na ktorej ide isetrit inak su vsetky tarify +- rovnaka zlodejina) pripadne doma/v kancelarii volat cez internet a mobil pouzivat len ked je to nevyhnutne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci otevírat další topic, zeptám se zde - existuje možnost nějakým způsobem udělat, aby mi ta bába v telefonu neříkala věci typu "voláte mimo síť XY" nebo "voláte do sítě YZ"???

Jakmile se nadechne (nebo možná ještě před tím), už jí do toho musíš skočit a říct, že Tě to nezajímá, že chceš mluvit s panem "XY" a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Spíše bych to měl dát do sekce, co mě naštvalo :furious: U T-mobile jsme asi 13 poctivých let, stále se o nás starají a upravují tarify aby jsme to měli jako věrný zákazníci dobrý" Dnes bylo trochu času, tak jsem mrknul do výpisu za 4560,00Kč:

396 minut po ČR, 76 minut zahraničí (nechce se mi to rozepisovat:JAR, Austrálie, Německo atd. atd.), 60 sms, 15 MMS, Internet.

Výpis jsem poslal do Vodafone, odkud mi volala oprátorka a sdělila mi tarif bez uzavření smlouvy, kde bych za tohle volání zaplatil 1200,00Kč a ještě by mě 100 minut zbylo k dobru :suicide_anim: Za dva měsíce mi končí smlouva s T-mobile, asi každý pochopí, když ji neprodloužím a stejně tak to udělám s dalšími 6 telefony v naší firmě, jsou to zloději"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše bych to měl dát do sekce, co mě naštvalo :furious: U T-mobile jsme asi 13 poctivých let, stále se o nás starají a upravují tarify aby jsme to měli jako věrný zákazníci dobrý" Dnes bylo trochu času, tak jsem mrknul do výpisu za 4560,00Kč:

396 minut po ČR, 76 minut zahraničí (nechce se mi to rozepisovat:JAR, Austrálie, Německo atd. atd.), 60 sms, 15 MMS, Internet.

Výpis jsem poslal do Vodafone, odkud mi volala oprátorka a sdělila mi tarif bez uzavření smlouvy, kde bych za tohle volání zaplatil 1200,00Kč a ještě by mě 100 minut zbylo k dobru :suicide_anim: Za dva měsíce mi končí smlouva s T-mobile, asi každý pochopí, když ji neprodloužím a stejně tak to udělám s dalšími 6 telefony v naší firmě, jsou to zloději"

 

Když řádně zatlačíš při podpisu nové smlouvy uvidíš jaké se budou dít divy :D . Zvlášť když máš 6 přístrojů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro málo volající se může vyplatit akce Vodafone s 75 % slevou. Týká se to tarifů Nabito 119 a Nabito 350. Pořídíš si za 150 Kč kartu Českých drah s aplikací IN 25 na 3 měsíce (sleva ve výši 25 % na jízdné). Po třech letech platnost slevy sice skončí, ale karta jako taková platí 3 roky. S číslem karty požádáš o zřízení speciálního tarifu, kde máš 75 % slevu na paušál, za paušál Nabito 350 tak zaplatíš 88 Kč, ale kredit budeš mít 350 Kč, což představuje asi 70 minut volání, analogicky je to u tarifu Nabito 119, kde za 30 Kč máš téměř 20 minut volání.

 

http://mobilovinky.blog.mobilmania.cz/2011/06/vodafone-a-cd-75-sleva-na-tarif/

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=1&t=1144258

 

Případně má Vodafone speciální tarify pro studenty, ale jsou méně výhodné, než tato nabídka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

roky mě ti kreténi otravují s "výhodnýma" nabídkama a když jsem ve stavu, že bych se chtěl nechat okrást - dohnán okolnostmi - tak t-mobajlu nefunguje web (zkuste si objednat tarif podnikatel bez úvazku nebo telefonu), nebo nereagují (vodafone)? Posted Image

jestli jste tady někdo z branže a můžete mi zajistit trochu lidský přístup, ozvěte se?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl X let v privátní skupině, kvůli fakturace potřebuju změnu a nedostanu nic? objednal jsem to co měli na webu Posted Image, mě to přijde jako jednání ve stylu - nech se nějakou dobu okrádat, pak udělej rituální obřad s převodem čísla jinam a my ti dáme slevu? Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vam asi nemam rikat, ze mam nolimit volani, sms a internet za tri stovky, co? ;)

 

Hmm, tak to na Tobě prodělávají :whistle:

 

jinak politika retenčních nabídek je u operátorů standard (taky mě to netěší) ale stěžovat si na to, že operátor chce zákazníka "uvázat" a za odměnu mu dá relativně slušnou cenu, imho není zcela na místě. Kdyby mi na benzince řekli, že budu brát Natural za 29,90 když 2 roky nebudu tankovat jinde, šel bych do toho taky.;)

Ale proč si nezanadávat "na ty hnusné nadnárodní korporace" :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...