Přejít na obsah

Operatori CZ


Doporučené příspěvky

jinak politika retenčních nabídek je u operátorů standard (taky mě to netěší) ale stěžovat si na to, že operátor chce zákazníka "uvázat" a za odměnu mu dá relativně slušnou cenu, imho není zcela na místě.

 

pokud to bylo směřováno na mne, tak jsem si na nic takového nestěžoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Odpovědi 538
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, potřebuji vyřešit volání a SMS bez netu, v rozsahu cca 300 minut všude( nemusí být do zahraničí) a cca 50 SMS.

Momentálně je telefon na O2 předplacené kartě s tarifem z minulého století.... měsíčně dobíjí skoro 500,-!!!

Není to student ani důchodce.

Poraďte mi prosím, moc tomu neholduju.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi se tak zdá, že původně to bylo do konce roku 2013. Ale je pravda, že v pravidlech je psán začátek, ale ne konec akce a že ji mohou prodloužit. Odkazy na aktivaci se zdají funkční. Jediná nevýhoda tuším úvazek na 24 měsíců. Ale zase pokud se objeví veřejná nabídka u jiné společnosti za příznivějších podmínek, tak můžeš odejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobře vzpomínám, tak konec neudávali. Jediné, co bylo v pravidlech, tak psali, že musí o konci akce informovat (asi 8 týdnů) dopředu. 

Zkoušel jsem také novou aktivaci, ale kód přidělený mBankou je bůhvíkde.

Jestli máš zájem, bude nejlepší je kontaktovat v jejich infostáncích nebo po telefonu, rozhodně budou vědět víc, než já.

Jak jsem psal výše, za mne za 1.

Přeji dobré pořízení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Vodafone přes mBank. Za 300kč: 300 minut (z toho prvních 100 i do zahraničí), neomezené sms a 300MG net.

Zbylé minuty se převádí do dalšího měsíce.

Stačí jen účet vedený zdarma u mBank.  :)

Jsem spokojenej.

Máme to s manželkou taky a super, minuty se převádí a 300 Mb jsem ještě niky nevyplácal, všude kam se hnu je Wifi.

Je zajímavé že to zřízení podmiňovali jedno číslo rovná se jeden Mbank účet z kterého se mělo inkasem platit.

Ve finále nic takového nepožadovali a platíme z jednoho účtu dvě čísla

 

edit: jenom to vyřízení byl tehdá horor, měli na to spešl linku kde se čekalo klidně 30 min na operátora

Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt bezvadnej nápad, kvůli tel.tarifu si zřídit účet u banky :eek:  . Tedy pokud u mbanky samozřejmě nejsi.

U internetový banky, která vede účet zdarma, a notabene netrvá na podmínkách placení :jeden účet-jeden tarif? Proč ne.... :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U internetový banky, která vede účet zdarma, a notabene netrvá na podmínkách placení :jeden účet-jeden tarif? Proč ne.... :guitar:

Souhlasím. Navíc jsem s mBankou pochopil, že služby velkých bank s množstvím kamenných poboček nevyužiju, účet jsem mohl zrušit a nechal si fio a mBank. Prostě nejsem cílová velkých bank, tak proč jim platit, když mi neumí nabídnout účet.

Ale abych nebyl úplně offtopic a přidal něco k tématu, tak je škoda, že tarif s mBankou je u Vodafonu. Zdá se mi, že jejich pokrytí signálem, a to nejen internetem, je nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Zdá se mi, že jejich pokrytí signálem, a to nejen internetem, je nejhorší.

 

Neměl jsem teda nikdy O2, a s porovnáním s t-mobilem to tak rozhodně je, aspoň teda v mé lokalitě. Kolega má O2 a tam kde já měl internet s t-mobilem krásně svižný, se on s O2 nekonečně načítal, takže z mého pohledu je na tom nejlépe t-mobile. Byl jsme u nich 13 let a snaha žádná, tak jsme šel k Vodafonu, ale se signále a internetem spokojený moc nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se asi nedá moc paušalizovat, záleží na lokalitě, kde se člověk vyskytuje. Měl jsem O2 a nyní mám VF a tam, kde se vyskytuju nejčastěji, je na tom VF o dost lépe. Bohužel O2 už dávno není Eurotel, kterej byl ve svý době jednoznačně lídrem na trhu jak co se týče pokrytí, tak i kvality služeb. To byl třebas u mě důvod k přechodu, protože tam, kde jsem 10 let neměl problémy s pokrytím a kvalitou signálu, se začaly problémy objevovat a bohužel i postupně zvětšovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu to tady oživim...který z operátoru momentálně nabízí nejlevnější (neomezené) volání do všech sítí včetně sms a dat?

Měl jsem před týdnem nabídku na výše uvedené za 540,-Kč vč.daně od Vodafone.Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...