Přejít na obsah

audemars piquet quartz


neon

Doporučené příspěvky

na stranke prestigetime.com som narazil na tento kusok : http://www.prestigetime.com/item/Audemars-....1230st.01.html

 

ako jemozne ze taka vyznamna hodinkarska firma dava do svojich modelov quartz??

 

uvedena stranka vyzera spolahlivo takze o fake sa nejedna v ziadnom pripade...

 

ked som toto zistil tak audemars u mna trochu spadol dole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na stranke prestigetime.com som narazil na tento kusok : http://www.prestigetime.com/item/Audemars-....1230st.01.html

 

ako jemozne ze taka vyznamna hodinkarska firma dava do svojich modelov quartz??

 

uvedena stranka vyzera spolahlivo takze o fake sa nejedna v ziadnom pripade...

 

ked som toto zistil tak audemars u mna trochu spadol dole...

V tom pripade pada dole i Patek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bych taky nečekal. Ale děvčata mají ráda quartz (zjištěno) + kamínky k tomu.

 

Přidávám se k názoru. Neviděl jsem žádnou ženu, tedy krom jedné která má Rolex yacht master lady, ale ani netuší, co má na ruce, která by chtěla automaty. Prý když to položí, ono to za 2 dny nejde a musí se to nařizovat, dávat je do winderu, to je moc práce a na jejich stoleček se winder nehodí... Příkladem je Breitling Cocpit lady, jsou to opravdu hezké hodinky pro ženy, ale bylo mi celkem líto že Breitling za 2500eur je na baterku... Ženám a dívkám se holt musí koupit to co se jim líbí a nemíchat do toho vlastní lásku k oněm kalibrům hodinářských mistrů. Ale Patek na baterku je teda už moc :suicide_anim:

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale myslim ze u firiem ako rolex( nevelebím ju, nemám ich velmi rád az na par vynimiek) ide prave o to co je vnutri aspon mne o to ide ..... to si clovek moze kupit rovno fejky ak mu ide iba o vyzualny pocit

I quartz strojek může být dobrý. Jejich "baterkáče" vypadají, že vydrží věky. Dobrý quartz + 904 ocel - pro někoho proč ne...

 

I GP má své quartzy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...