Přejít na obsah

Ulysse Nardin - Maxi Marine Diver Chronograph


Ondraj

Doporučené příspěvky

Tak koukám, že bych YPOvi neměl lézt na oči. Když jsem si k němu šel ty mariny prohlédnout, nebyl jsem si jistý, zda na mně nejsou moc veliké. No a pak jsem se podíval do té krabičky a ještě než jsem si je dal na ruku, nebylo co řešit.

Neboj se YPO, jsou v dobrých rukou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že bych YPOvi neměl lézt na oči. Když jsem si k němu šel ty mariny prohlédnout, nebyl jsem si jistý, zda na mně nejsou moc veliké. No a pak jsem se podíval do té krabičky a ještě než jsem si je dal na ruku, nebylo co řešit.

Neboj se YPO, jsou v dobrých rukou. :)

 

Co tak udělat ještě nějaké fotky, popř. i recenzi - to by bylo super (nebo alespoň postřehy za tu dobu co je nosíš).

Jestli už jsi něco takového vytvořil a já to přehlédl, tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak udělat ještě nějaké fotky, popř. i recenzi - to by bylo super (nebo alespoň postřehy za tu dobu co je nosíš).

Jestli už jsi něco takového vytvořil a já to přehlédl, tak se omlouvám.

 

Ano prosim, takovych krasnych hodinek moc neni, at uz maj tyhle jakykoliv pribeh - ty hodinky za to nemuzou. A ty z nich mas urcite velkou radot. Udelat par detailnich fotek a postrehu by bylo moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem nic nestvořil. A lepší fotografie, než YPO, asi udělám těžko. V každém případě je to nádherný kus precizní práce, který mám na ruce velmi často. Připadal jsem si tenkrát jak malej kluk, kterej dostal novýho angličáka. Seděl jsem s lupou v křesle a celej večer se kochal. Zkusím něco napsat, ale já jsem ajťák, ne spisovatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem nic nestvořil. A lepší fotografie, než YPO, asi udělám těžko. V každém případě je to nádherný kus precizní práce, který mám na ruce velmi často. Připadal jsem si tenkrát jak malej kluk, kterej dostal novýho angličáka. Seděl jsem s lupou v křesle a celej večer se kochal. Zkusím něco napsat, ale já jsem ajťák, ne spisovatel.

to neva, jako ajtak mas more casu :D treba i na horsi fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem nic nestvořil. A lepší fotografie, než YPO, asi udělám těžko. V každém případě je to nádherný kus precizní práce, který mám na ruce velmi často. Připadal jsem si tenkrát jak malej kluk, kterej dostal novýho angličáka. Seděl jsem s lupou v křesle a celej večer se kochal. Zkusím něco napsat, ale já jsem ajťák, ne spisovatel.

 

Tak aspoň nějaké postřehy, třeba heslovitě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postřehy mám následující:

 

Přesnost zcela dle certifikátu. Nosím je opravdu často a to i do dost rozdílných teplot, mám je na winderu a jdou prostě PŘESNĚ.

Zpracování je neuvěřitelné. Vzal jsem to pod velmi silnou lupu a vše vypadá stále stejně ostře, žádné chyby ve zpracování hran, písma, ručiček; prostě to vypadá i při desetinásobném zvětšení stále stejně.

Geniálně vyřešené je zobrazení datumovky. Na rozdíl od Rolexek je ta čočka menší, nalepená z vnitřní strany a pod ní je druhá, takže fungují jako dalekohled a to mrňavé číslíčko je perfektně čitelné.

Ta fotografie ve tmě naprosto nevystihuje šílenou intenzitu luminiscenčního nátěru. Stačí deset minut na slunci a SVÍTÍ to. A hlavně výdrž; mám hodinek hodně a třeba oproti fortiskám nebo TAGům je to jiná liga.

Gumovo titanový tah se možná někomu nelíbí, ale k těmhle hodinkám naprosto skvěle sedne. A zase; zpracování dokonalé, systém zavírání spony perfektní, příjemně se nosí a i po roce stále jemně voní vanilkou. I na malé ruce (jsem rachitický nesportovec) drží velmi dobře.

Ačkoli jsem se domníval, že titan je poněkud tvrdší materiál. Už na té sponě pár škrábanců je. Na hodinkách samotných nikoliv, pouzdro i sklíčko je stále jak po vybalení z krabice.

 

Zkrátka a dobře, tyhle hodinky jsou skvělé a jsem sakra rád, že je mám.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Postřehy mám následující:

 

Přesnost zcela dle certifikátu. Nosím je opravdu často a to i do dost rozdílných teplot, mám je na winderu a jdou prostě PŘESNĚ.

Zpracování je neuvěřitelné. Vzal jsem to pod velmi silnou lupu a vše vypadá stále stejně ostře, žádné chyby ve zpracování hran, písma, ručiček; prostě to vypadá i při desetinásobném zvětšení stále stejně.

Geniálně vyřešené je zobrazení datumovky. Na rozdíl od Rolexek je ta čočka menší, nalepená z vnitřní strany a pod ní je druhá, takže fungují jako dalekohled a to mrňavé číslíčko je perfektně čitelné.

Ta fotografie ve tmě naprosto nevystihuje šílenou intenzitu luminiscenčního nátěru. Stačí deset minut na slunci a SVÍTÍ to. A hlavně výdrž; mám hodinek hodně a třeba oproti fortiskám nebo TAGům je to jiná liga.

Gumovo titanový tah se možná někomu nelíbí, ale k těmhle hodinkám naprosto skvěle sedne. A zase; zpracování dokonalé, systém zavírání spony perfektní, příjemně se nosí a i po roce stále jemně voní vanilkou. I na malé ruce (jsem rachitický nesportovec) drží velmi dobře.

Ačkoli jsem se domníval, že titan je poněkud tvrdší materiál. Už na té sponě pár škrábanců je. Na hodinkách samotných nikoliv, pouzdro i sklíčko je stále jak po vybalení z krabice.

 

Zkrátka a dobře, tyhle hodinky jsou skvělé a jsem sakra rád, že je mám.

 

díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Trochu tohle vlákno oživím. Narazil jsem na toto prodejní vlákno, kde jsou moc pěkný fotky UN, tak se o to chci s váma podělit :) Není to sice chronograph, ale ty se tady stejně moc neřešily.

 

DSC_0336.jpg

 

DSC_0341.jpg

 

_NOR7786.jpg

 

_NOR7760.jpg

 

_NOR7761.jpg

 

_NOR7762.jpg

 

_NOR7766.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakpak se vám líbí tohle?

Podle mě je to až nevkusný kolotoč. :(

 

Celý UN mi přijde nějak moc nazdobený, sem měl tuhle značku rád.

 

zde

 

UN nemám rád, právě pro tu zdobnost, a kýčovitost... tohle je typický kolotoč, ostatně vzorovým ambasadorem značky je přece Michal David. :-)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
UN nemám rád, právě pro tu zdobnost, a kýčovitost... tohle je typický kolotoč, ostatně vzorovým ambasadorem značky je přece Michal David. :-)

To víme.:) Ale musíš uznat, zpracování a detaily jsou dokonalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víme.:) Ale musíš uznat, zpracování a detaily jsou dokonalý.

O tom není žádná. Stroji ani zpracování není co vytknout, jen tomu designu. Uznávám, že to co se líbí v Moskvě, Ulanbátáru, Dubaji a Mogadišu, se mi prostě nelíbí. :-(. Mám rád design podřízený funkci. Mě i lupa na hodinkách připadá zdobná a nefunkční. No ale já jsem extra purista, vím :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...