Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

ad lehokolo: cca. před deseti lety jsem měl možnost na něm jezdit 2 týdny lehkou turistiku. Jednalo se o nějaký "kapotovaný" model, tehdy za celkem "šílené" peníze. Byl to ale fajn zážitek, těžiště bylo poměrně nízko (u Azub-u se mi zdá celkem vysoko), ovladatelnost bezproblémová a tak jsem o něm dost uvažoval na turistické vyjížďky. Bohužel nakonec z toho sešlo díky financím. Do větších kopců a terénu to rozhodně nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolobrnda me laka od te doby, co jsem videl borce jak na obr bantamovych kolech daval sjezdovku... mazec! Jen mam strach, ze bych se na tom casem zabil, pac bych to nevydrzel nedat si poradnej svih.

 

Jestli to nevadi, vtirnu se s otazkou - jak se v plne rychlosti brzdi predni (kotoucovou) brzdou?

Prijde mi, ze pokud clovek brzdeni neceka a ve stoje pri odpichovani zaflekuje predek, musi preletet pres riditka. Ma nekdo s timhle zkusenost? Pripadne delaji se ramy s jinym uhlem "hlavy" na cestovani po meste a sjezd??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-2312-1247224087.jpg

 

Na koloběžce jezdím již kolem 25 let a na krátké vzdálenosti je to super dopravní prostředek. Dokonce mi ta první vydržela dodnes, ikdyž tu již prohánějí moji synátoři. Já si před pár lety koupil novou právě od firmy MIBO a vzhledem k tomu, že majitelé patří k zakladatelům moderního koloběhu, myslím, že to je jedna z nejlepších voleb. Vřele doporučuji.

Upraveno uživatelem Traveller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem tu v Jihlavě byl dnes něco okouknout,v pondělí vyrazím zas.....a možná již i něco zakoupím. Říkám si,že pro začátek by asi stačilo něco levnějšího(tak okolo 2000 kč)....a pokud mne to chytne(a pokud bude "koloběh" v souznění s mým zdr.stavem),že přezbrojím.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Na koloběžce jezdím již kolem 25 let a na krátké vzdálenosti je to super dopravní prostředek. Dokonce mi ta první vydržela dodnes, ikdyž tu již prohánějí moji synátoři. Já si před pár lety koupil novou právě od firmy MIBO a vzhledem k tomu, že majitelé patří k zakladatelům moderního koloběhu, myslím, že to je jedna z nejlepších voleb. Vřele doporučuji.

 

.... super odkaz - zamiloval jsem se do modelu REX x musím to jít někam omrknout ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilius: Gratuluji k první dospělé koloběžce :). Jako dlouholetý uživatel radím - pozor na kotníky - při jízdě se rády setkávají se šrouby zadního kola - takže doporučuji odrážecí nohu nejdříve pokládat raději dál od koloběžky. No a pak se naučit střídat nohy (já to dělám tak po 8-10 odrazech). Jinak přeji mnoho úžasných zážitků. U nás koloběřkáři v rozmezí 5-90 let nikoho nepřekvapí, ve tvém okolí možná budeš budit rozruch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gilius: Gratuluji k první dospělé koloběžce :). Jako dlouholetý uživatel radím - pozor na kotníky - při jízdě se rády setkávají se šrouby zadního kola - takže doporučuji odrážecí nohu nejdříve pokládat raději dál od koloběžky. No a pak se naučit střídat nohy (já to dělám tak po 8-10 odrazech). Jinak přeji mnoho úžasných zážitků. U nás koloběřkáři v rozmezí 5-90 let nikoho nepřekvapí, ve tvém okolí možná budeš budit rozruch :)

 

 

dík za radu.....mno...a ten rozruch....na to peču,potřebuju se hejbat,takže co si bude myslet okolí,to je mi šumák.

 

 

4Dantechno - jo,je celkem hodně ostrá.......šlajfuje okamžitě.....tu moc používat nebudu,bo bych si tu hubu asi rozbil :lol2:

 

:mummy: :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No....momentálně(sám se tomu divím),žádné digitálky nemám......nepočítám-li ty ana/digi. Nákup ničeho neproběhne, jsem naprosto spokojený se svýma Festinama a nenapadá mne nic,co bych teď koupil.Respektive napadá,ale na to nemám fufníky.

 

 

Ja nemyslel nic na ruku , spis nejaky cyclocomputer abys vedel kolik mas nalitano jakou rychlosti a tak. Teda pokud ho vyuzijes.... Na honicky se synatorem ho ale asi nepotrebujes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...