Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 1 Hlasů

Koloběžky

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
899 odpovědí na toto téma

#21 Quasar007

Quasar007

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 390 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Jirkov

Publikováno 9.červenec.2009 - 21:36

ad lehokolo: cca. před deseti lety jsem měl možnost na něm jezdit 2 týdny lehkou turistiku. Jednalo se o nějaký "kapotovaný" model, tehdy za celkem "šílené" peníze. Byl to ale fajn zážitek, těžiště bylo poměrně nízko (u Azub-u se mi zdá celkem vysoko), ovladatelnost bezproblémová a tak jsem o něm dost uvažoval na turistické vyjížďky. Bohužel nakonec z toho sešlo díky financím. Do větších kopců a terénu to rozhodně nebylo.
Casio G-Shock (G-7710)
Casio (MDV-102)
Seiko "Orange Monster" - (SKX781)
Hamilton THIN-O-MATIC (cca. 1960)
Bulova 17AH (Pocket Watch cca. 1936)
Hampden Watch Co. (Pocket Watch cca. 1914)

#22 cody

cody

Diver Member

• Member_50
  • 4 488 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2009 - 22:30

Kolobrnda me laka od te doby, co jsem videl borce jak na obr bantamovych kolech daval sjezdovku... mazec! Jen mam strach, ze bych se na tom casem zabil, pac bych to nevydrzel nedat si poradnej svih.

Jestli to nevadi, vtirnu se s otazkou - jak se v plne rychlosti brzdi predni (kotoucovou) brzdou?
Prijde mi, ze pokud clovek brzdeni neceka a ve stoje pri odpichovani zaflekuje predek, musi preletet pres riditka. Ma nekdo s timhle zkusenost? Pripadne delaji se ramy s jinym uhlem "hlavy" na cestovani po meste a sjezd??
S blbcem se nehádám. Při hádce tě stáhne na svůj level a tam tě porazí svýma zkušenostma
- Dává to smysl?
- Nedobře se na to díváš Veverko...

#23 Traveller

Traveller

(. Y .)

• Member_50
  • 1 989 příspěvků(y)
  • Bydlí:Beskydy

Publikováno 10.červenec.2009 - 12:05

Přiložený soubor  kolobka.jpg   79,46K   0 Počet stažení

Na koloběžce jezdím již kolem 25 let a na krátké vzdálenosti je to super dopravní prostředek. Dokonce mi ta první vydržela dodnes, ikdyž tu již prohánějí moji synátoři. Já si před pár lety koupil novou právě od firmy MIBO a vzhledem k tomu, že majitelé patří k zakladatelům moderního koloběhu, myslím, že to je jedna z nejlepších voleb. Vřele doporučuji.

Tento příspěvek byl upraven od Traveller: 10.červenec.2009 - 12:08

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Moje nožíky a hodinky (zatím více nožíků)

#24 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jihlava

Publikováno 10.červenec.2009 - 16:19

Už jsem tu v Jihlavě byl dnes něco okouknout,v pondělí vyrazím zas.....a možná již i něco zakoupím. Říkám si,že pro začátek by asi stačilo něco levnějšího(tak okolo 2000 kč)....a pokud mne to chytne(a pokud bude "koloběh" v souznění s mým zdr.stavem),že přezbrojím.....smile.gif
Lepší BANán na fóru než ananas v řiti.

#25 Guest_YPO_*

Guest_YPO_*
  • Guests

Publikováno 10.červenec.2009 - 16:30

QUOTE(Traveller @ 10.7.2009 - 13:05) Zobrazit příspěvek
Na koloběžce jezdím již kolem 25 let a na krátké vzdálenosti je to super dopravní prostředek. Dokonce mi ta první vydržela dodnes, ikdyž tu již prohánějí moji synátoři. Já si před pár lety koupil novou právě od firmy MIBO a vzhledem k tomu, že majitelé patří k zakladatelům moderního koloběhu, myslím, že to je jedna z nejlepších voleb. Vřele doporučuji.

.... super odkaz - zamiloval jsem se do modelu REX x musím to jít někam omrknout ....

#26 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2009 - 09:51

Tož jsem nevydržel a dnes zakoupil......koloběžku od firmy Intrea za 2500 kč.......nejdřív se na tom musím naučit jezdit smile.gif

Přiložený soubor (y)

#27 Guest_Snow_*

Guest_Snow_*
  • Guests

Publikováno 11.červenec.2009 - 10:16

QUOTE(Gilius @ 11.7.2009 - 10:51) Zobrazit příspěvek
Tož jsem nevydržel a dnes zakoupil......koloběžku od firmy Intrea za 2500 kč.......nejdřív se na tom musím naučit jezdit smile.gif

Ty jeden starý blázne, chceš si rozbít držku biggrin.gif ?

#28 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 11.červenec.2009 - 10:22

nechci...doufám,že si ji nerozbiju !!!!

#29 Traveller

Traveller

(. Y .)

• Member_50
  • 1 989 příspěvků(y)
  • Bydlí:Beskydy

Publikováno 12.červenec.2009 - 07:32

Gilius: Gratuluji k první dospělé koloběžce smile.gif. Jako dlouholetý uživatel radím - pozor na kotníky - při jízdě se rády setkávají se šrouby zadního kola - takže doporučuji odrážecí nohu nejdříve pokládat raději dál od koloběžky. No a pak se naučit střídat nohy (já to dělám tak po 8-10 odrazech). Jinak přeji mnoho úžasných zážitků. U nás koloběřkáři v rozmezí 5-90 let nikoho nepřekvapí, ve tvém okolí možná budeš budit rozruch smile.gif
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Moje nožíky a hodinky (zatím více nožíků)

#30 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 279 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 12.červenec.2009 - 07:34

QUOTE(Gilius @ 11.7.2009 - 11:22) Zobrazit příspěvek
nechci...doufám,že si ji nerozbiju !!!!

Hele ta predni Veckova brzda je docela ostra ne ? Kdyz to v rychlosti zamacknes muze byt docela sranda eek.gif

Seiko.jpg          244egw6.jpg         https://www.instagram.com/jelenihlen/

#31 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2009 - 07:53

QUOTE(Traveller @ 12.7.2009 - 8:32) Zobrazit příspěvek
Gilius: Gratuluji k první dospělé koloběžce smile.gif. Jako dlouholetý uživatel radím - pozor na kotníky - při jízdě se rády setkávají se šrouby zadního kola - takže doporučuji odrážecí nohu nejdříve pokládat raději dál od koloběžky. No a pak se naučit střídat nohy (já to dělám tak po 8-10 odrazech). Jinak přeji mnoho úžasných zážitků. U nás koloběřkáři v rozmezí 5-90 let nikoho nepřekvapí, ve tvém okolí možná budeš budit rozruch smile.gif

dík za radu.....mno...a ten rozruch....na to peču,potřebuju se hejbat,takže co si bude myslet okolí,to je mi šumák.

4Dantechno - jo,je celkem hodně ostrá.......šlajfuje okamžitě.....tu moc používat nebudu,bo bych si tu hubu asi rozbil lol.gif

mummy.gif wheelchair.gif

#32 PepaSFI

PepaSFI

Megazávislák

• Member_50
  • 2 169 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysočina

Publikováno 12.červenec.2009 - 09:26

takže až pojedu přes Jihlavu a uvidím koloběžkáře s digitálkama tak budu vědět kdo to je :-)

#33 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 279 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2009 - 09:29

Gille, myslim ze vim co bude logicky nasledovat. Nakup digitalniho rychlobezkocomputeru wink.gif

#34 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2009 - 10:10

No....momentálně(sám se tomu divím),žádné digitálky nemám......nepočítám-li ty ana/digi. Nákup ničeho neproběhne, jsem naprosto spokojený se svýma Festinama a nenapadá mne nic,co bych teď koupil.Respektive napadá,ale na to nemám fufníky.

#35 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 279 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2009 - 10:18

QUOTE(Gilius @ 12.7.2009 - 11:10) Zobrazit příspěvek
No....momentálně(sám se tomu divím),žádné digitálky nemám......nepočítám-li ty ana/digi. Nákup ničeho neproběhne, jsem naprosto spokojený se svýma Festinama a nenapadá mne nic,co bych teď koupil.Respektive napadá,ale na to nemám fufníky.

Ja nemyslel nic na ruku , spis nejaky cyclocomputer abys vedel kolik mas nalitano jakou rychlosti a tak. Teda pokud ho vyuzijes.... Na honicky se synatorem ho ale asi nepotrebujes..

#36 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 12.červenec.2009 - 10:24

jo,tak to asi přijde.......nekupoval jsem to na honičky se synem,chci se hlavně pořádně hýbat.

#37 xbenny

xbenny

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 284 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 13.červenec.2009 - 20:46

QUOTE(Gilius @ 12.7.2009 - 11:24) Zobrazit příspěvek
jo,tak to asi přijde.......nekupoval jsem to na honičky se synem,chci se hlavně pořádně hýbat.

Tak pak nezapomen napsat dojmy z prvni poradne jizdy. Seznam toho, co te pak rano boli neposilej :-)

#38 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2009 - 20:57

no jasně laugh.gif Zítra jdeme s klukama jen tak......chtěl jsem dnes,ale musel jsem jít do ZOO.....sad.gif

Mno...a vzhledem k tomu,že mne bolí celej člověk furt,tak ....... smile.gif

#39 xbenny

xbenny

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 284 příspěvků(y)
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 13.červenec.2009 - 21:16

QUOTE(Gilius @ 13.7.2009 - 21:57) Zobrazit příspěvek
no jasně laugh.gif Zítra jdeme s klukama jen tak......chtěl jsem dnes,ale musel jsem jít do ZOO.....sad.gif

Mno...a vzhledem k tomu,že mne bolí celej člověk furt,tak ....... smile.gif

Kdybys nevedel jak do toho kopat, tak tady mas navod :-)

http://www.youtube.c...yrE&feature=fvw

#40 Gilius

Gilius

Digi magor

• Member_50
  • 8 153 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2009 - 21:20

pěkný.....já se do toho dostanu......smile.gif