Přejít na obsah

Koloběžky


Gilius

Doporučené příspěvky

ja koukam po tehle https://www.bluetouch-kolobezky.cz/p/155/bt500?gclid=EAIaIQobChMI-vz1nKi84wIVAuDtCh11WQM3EAQYASABEgIt7vD_BwE

.. neumim si teda moc predstavit, jak to bude pri rychlosti 45 stabilni....

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pak jsem si koloběžku půjčil na prodloužený víkend a v pondělí si ji při výletě u Hanušovic koupil. Máme tady kolem dost pěkných tras, takže teď vyrážíme s manželkou skoro každý den. Tak nějak mne i těší, že na nás kolisti v obtažených elasťácích koukají jak na pankáče :-)

jo, koho to chytne, tak je to pak jako droga. hodinové projížďky kolem 20km před západem slunce..to nemá chybu.

 

post-5667-0-91076900-1563433753_thumb.jpg

 

post-5667-0-96922500-1563433766_thumb.jpg

 

post-5667-0-93963000-1563433772_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... omezit pouzivani elkolobezek pouze na soukromy pozemek je trochu prilis, nicmene nejaky legislativni ramec by to asi chtelo. jizda po chodniku se nelibi MP, po silnici je to s mestskou kolobezkou taky blbost... tak kudy... 50km/h je uz slusne nebezpecnejch, po odbloku prej nektery stroje jedou i 80... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já se zatím nenapiju, ale mám cca jen 1000 km celkem. Podrbu se, ukážu směr a tak, ale že bych sahal do držáku pro láhev, napil se a pak ji tam dal zpátky, to ještě ne... I když, vlastně mě to ani nenapadlo, pít za jízdy. Zkusím to.. Ale dotaz na odborníky - pustíte někdo řídítka oběma rukama? Dalo by se na tom jet bez držení? Takový jednostopý skateboard s řídítky...

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy - každý to má jinak. Pustit pravou ruku je pro mne horší, u levé mi to problém nedělá, ukážu nebo něco ukazuju Dáše, když jede za mnou na druhé brndě. Zatím jsem si jen pro něco sáhnul do zadní kapsy trika. Pití musím zkusit, to je výzva:-)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je idealni do mesta, ja ji primarne bral na dopravu do prace po meste, ale nejakych 30km jsem s ni taky bez problemu dal. Ted zvazuju nejakou turistickou, ale spis az nekdy na jare jestli se koleno neumoudri a budu muset prestat s behanim. Jinak taky nejsem zadnej drobecek, vahove myslim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...