Přejít na obsah

Fortis Hedonist


Harry

Doporučené příspěvky

Nemám oblekovky. Respektive jsem dodnes neměl...

Začnu trochu oklikou. Mám dobrého přítele (spolužáka), je to takový ten "kancelářský typ" co nosí obleky a vzhledem k jeho postavení se očekává že bude mít i reprezentativní hodinky... A tak se tedy nedávno rozhodl, že by chtěl nějaké rolexy. Na naší společné dovolené jsme se o tom bavili a požádal mne, abych mu pomohl najít vhodný typ najít a zakoupit.

Sám oblek nosím jen v sebeobraně a tedy ne úplně často. Ale i tak jsem před časem došel k rozhodnutí, že se po nějakých decentních hodinkách, třeba i ve zlatě, poohlédnu. Shodou okolností jsem náhodně narazil na Fortis 592.36.46 NIB - pozlacené hodinky z 90tých let. Průměr 38mm, otočná luneta. Fortis je moje oblíbená značka, tak jsem tak nějak neodolal a šel do nich... Toto jsou obrázky od prodejce, sám jsem se nedostal k tomu, abych je nafotil... (dobudoucna bych to ovšem rád napravil)

post-3414-1247428093.jpg

post-3414-1247428125.jpg

Dnes k večeru jsem si je vyzvedl, rozbalil a musím říct, že naživo vypadají naprosto skvěle. Jsem zvyklý na B-42 (což je kus železa - na velikost i váhu...), občas si vezmu i něco jiného, ale tyhle mi sedí opravdu dobře. Vážně jsem z nich měl radost. Večer jsme šli s výše zmíněným kamarádem na večeři s našimi děvčaty. Vcelku přirozeně jsem si ty nové hodinky vzal smile.gif
Jen jsme usedli ke stolu, začli jsme se o nich bavit a tak jsem mu je půjčil na prohlédnutí. No - a jen jak je dal na ruku, začal se rozplývat, no úplně se z nich zcvoknul thumbsup_anim.gif . A tak jsem mu je nechal na pár dní... I když počítám s tím, že je ze mne bude mámit, tak mu je asi nechám... A to jsem je měl zhruba 2 hodiny suicide_anim.gif ...chjo...

Nemám oblekovky. Už zase. A raději si další kupovat nebudu, většina mých bývalých spolužáků jsou "kancelářské typy"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...