Přejít na obsah

AUDIOFILOVO OKÉNKO


Alina

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

No som to rozchodil. S basovou sekciou nie som este spokojny, chce to este par vecerov merani a experimentovania. Ale inac je to fantazia.

 

Neda sa to samozrejme sprostredkovat, ale maly test s mobilnym telefonom - vsimnite si ako sa v celej miestnosti prakticky nemeni stereofonicky obraz. A ze trubka hra ako trubka. Pritom reprak je prakticky blba folia na pečenie napnuta medzi dvoma kolajnicami a zopar neodymiovych magnetov.  

 

checknito to kym to robot nezmaze kvoli muzike. edit: chce to sluchatka

 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pánové, asi debilní otázka...ale já do audia nijak extra nedělám, tak se zeptám odborníků.

Od jaké úrovně sluchátek (jedno esi drát/bezdrát), jsem schopen rozeznat rozdíl v kvalitě streamované hudby? Abych si obhájil zaplacení např. Tidal v nejvyšší kvalitě vs. klasické Spotify v nejvyšší kvalitě. 

Jestli má vůbec význam toto řešit.

Díky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, asi debilní otázka...ale já do audia nijak extra nedělám, tak se zeptám odborníků.

Od jaké úrovně sluchátek (jedno esi drát/bezdrát), jsem schopen rozeznat rozdíl v kvalitě streamované hudby? Abych si obhájil zaplacení např. Tidal v nejvyšší kvalitě vs. klasické Spotify v nejvyšší kvalitě. 

Jestli má vůbec význam toto řešit.

Díky:-)

třeba tady https://chillout.zone/  to můžeš vyzkoušet ..... vpravo nahoře si to překlikej ..... je to zdarma bez registrací a poplatků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No som to rozchodil. S basovou sekciou nie som este spokojny, chce to este par vecerov merani a experimentovania. Ale inac je to fantazia.

Hm, fajné. Dá sa k podobnému výsledku dopracovať bez experimentov, meraní a slepých uličiek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da, ale si zviazany tym ze bastlis podla predlohy. Ale na meraniach nie je nic tazke a experimentov to zas az tak vela nechce.. uz ked to mas v tomto stadiu, zostava uz len par moznosti :)

 

Navyse ak ides cestou iba dipolov, tak je to este ine. Ale to chce vela priestoru a pridat par tisic eur.. odhadom tak 15 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate nekdo zesilovac Devialet? Nejlepe D 200? Jakou mate zkusenost?

Premyslim o prodeji Luxman L-550A II a dacu od Luxmana a porizeni Devialetu. Ani nevim proc, jen tak pro zmenu. Zacal jsem znovu sbirat stare Pioneery, tak premyslim, jestli to k nim nechce neco s modernim vhledem.

Jinak s Luxmanem max. spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...