Přejít na obsah

Stowa má zpoždění


šíma

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám od února objednané Stowy s původním dodáním do půlky června. Je půlka července a pořád nic, jen omluvy a výmluvy. Má někdo podobnou zkušenost? :thumbsdown_anim:

 

No u mě je to podobné, hodinky mám objednané 12.2. a zatím nejsou. Asi v polovině června mi poslali omluvný mail, že mají zpoždění asi dva týdny, a ono nic, tak jsem začátkem července napsal dotaz a odpověděli mi, že se moc omlouvají, ale jediná možnost dodávky je na konci července. Tak uvidíme, pak že je nějaká krize, když firmy nestíhají výrobu. He.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ještě ke všemu uvěřil jarnímu strašení finančních analytiků a zaplatil předem v suverénně nejhorším kurzu Eura v letošním roce. Kdybych si počkal, měl bych je o litr levnější. No čo bolo to bolo, hlavně aby boly hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak to tam u Schaueru v poslednim pulroce nestihaji. Stiznosti na termin dodani bylo vice i na WUSu. Na kvalitu produktu, nedostatky v detailech, nebo zklamana ocekavani po prevzeti hodinek zatim zadna. Jinymi slovy, dockejte casu, dejte si dobre kafe, prectete si dobrou knizku, zcela urcite nebudete zklamani. Na to si lze vsadit. Me jeste jedna cekacka letos nekdy na podzim taky ceka. Teseni je taky mile.

 

Tada: Flieger Original? No to je smutny pribeh. Ale je to objednavek za mega v Eurech. Urcite zamakaji na tom, aby o to neprisli.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tada: Flieger Original? No to je smutny pribeh. Ale je to objednavek za mega v Eurech. Urcite zamakaji na tom, aby o to neprisli.

 

Jo, Flieger Original, nějak jsem ten jejich mail nepochopil... Asi si ho ještě jednou přeštu, protože jsem měl pocit, že prostě dosavadní čekací listinu rozpoštějí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak to tam u Schaueru v poslednim pulroce nestihaji. Stiznosti na termin dodani bylo vice i na WUSu. Na kvalitu produktu, nedostatky v detailech, nebo zklamana ocekavani po prevzeti hodinek zatim zadna. Jinymi slovy, dockejte casu, dejte si dobre kafe, prectete si dobrou knizku, zcela urcite nebudete zklamani. Na to si lze vsadit. Me jeste jedna cekacka letos nekdy na podzim taky ceka. Teseni je taky mile.

 

Naprosto souhlasím, rád počkám a těším se na kvalitní hodinky. Máš pravdu, že těšení je milé, dokonce, alespoň u mě, je to asi nejhezčí fáze celého nákupu. Po dodání je člověk často rozčarován, nebo na něj padne taková malinká chandra. Kdysi o tom vydal knížku MUDr. Plzák (myslím, že se jmenovala Hra o lidské štěstí), shrnuto se tam říká něco v tom duchu, že čím se na něco více člověk těší nebo má-li z něčeho velikou radost, tak je to vzápětí vyváženo stejně silným negativním pocitem. Musí to tak být pro udržení emoční rovnováhy. U mě to funguje naprosto dokonale.

 

Takže na své objednané hodinky STOWA se těším, ale vědomě se držím na úrovni takového těšení netěšení. Takže těším se vůbec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak to tam u Schaueru v poslednim pulroce nestihaji. Stiznosti na termin dodani bylo vice i na WUSu. Na kvalitu produktu, nedostatky v detailech, nebo zklamana ocekavani po prevzeti hodinek zatim zadna. Jinymi slovy, dockejte casu, dejte si dobre kafe, prectete si dobrou knizku, zcela urcite nebudete zklamani. Na to si lze vsadit. Me jeste jedna cekacka letos nekdy na podzim taky ceka. Teseni je taky mile.

 

Tada: Flieger Original? No to je smutny pribeh. Ale je to objednavek za mega v Eurech. Urcite zamakaji na tom, aby o to neprisli.

 

Je to pravda. Tiež som čakal. Dátum objednania MO 12.3., dátum dodania sľúbený začiatok mája, skutočný 17.06. Ale som spokojný! Aj keď som bol trochu v obavách, prečo sa ten termín dodania tak naťahuje, dnes môžem povedať, že absolútna spokojnosť s hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D kdo to tady dával stowu primu za vzor ??? safi ?? řekl bych, že kašlaj na ostksindl, ti vzorní tojtóni :D Já bych byl v klidu, malí one man obchodníci jako stowa jsou závislí na spoustě subdodávek a může to haprovat, zvlášť v létě. Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekaslaj na zadny ostksindl, at uz to slovo znamena cokoliv. Ten dopis je na jejich strankach, je urcen vsem a naprosto nejvice stesku nad nemoznosti ziskat FO zazniva z Ameriky. Takze asi tak.

Stowu jsem za vzor daval mimochodem i ja. V komunikaci se zakaznikem, v otevrenosti a v absenci velkohubosti ve stylu nejlepsi a nejmodernejsi tovarna ve vesmiru, kde jako jedini na svete vyrabime komplet vsechno. Coz je v primem kontrastu s Primem a stale to plati. To ze jim zkolaboval (zemrel) dodavatel upraveneho Unitasu na centralni vterinovku je jina vec a s letem to nema nic spolecneho. Neni to vesele, mnohe to zamrzi, Stowe to neprida, prijde o zakazky za mega v Eurech, a povest mezi zklamanymi zakazniky si tim taky kdo vi jak nezlepsi, jen cigi se objevi s kupou smajliku a porada oslavu, ze se jinemu neco nepovedlo. Musi to byt uleva po tom krachu image Primu na tomto foru, co? To "one man obchodníci jako stowa", abych citoval presne, je taky docela humor. Obzvlaste v souvislosti s novou budouvou, koupenim podniku Durowe a portfoliem. Ale uznavam, ze na ten pohrdavy ton mas, jako ambasador Primu, ktery si samozrejme uplne vse dela in house, plne pravo.

 

PS: Tusim, ze ta poznamka byl asi nepovedeny pokus o vtip. Takze jsem vlastne reagoval jen tak, na vysvetlenou, pro ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekaslaj na zadny ostksindl, at uz to slovo znamena cokoliv. Ten dopis je na jejich strankach, je urcen vsem a naprosto nejvice stesku nad nemoznosti ziskat FO zazniva z Ameriky. Takze asi tak.

Stowu jsem za vzor daval mimochodem i ja. V komunikaci se zakaznikem, v otevrenosti a v absenci velkohubosti ve stylu nejlepsi a nejmodernejsi tovarna ve vesmiru, kde jako jedini na svete vyrabime komplet vsechno. Coz je v primem kontrastu s Primem a stale to plati. To ze jim zkolaboval (zemrel) dodavatel upraveneho Unitasu na centralni vterinovku je jina vec a s letem to nema nic spolecneho. Neni to vesele, mnohe to zamrzi, Stowe to neprida, prijde o zakazky za mega v Eurech, a povest mezi zklamanymi zakazniky si tim taky kdo vi jak nezlepsi, jen cigi se objevi s kupou smajliku a porada oslavu, ze se jinemu neco nepovedlo. Musi to byt uleva po tom krachu image Primu na tomto foru, co? To "one man obchodníci jako stowa", abych citoval presne, je taky docela humor. Obzvlaste v souvislosti s novou budouvou, koupenim podniku Durowe a portfoliem. Ale uznavam, ze na ten pohrdavy ton mas, jako ambasador Primu, ktery si samozrejme uplne vse dela in house, plne pravo.

 

PS: Tusim, ze ta poznamka byl asi nepovedeny pokus o vtip. Takze jsem vlastne reagoval jen tak, na vysvetlenou, pro ostatni.

 

Michal, buď v pohode. Každý má právo na svoj názor. Nech ho má akokoľvek, aj podľa mňa nesprávny. My, čo máme názor iný, si ho určite nezmeníme. Vieš dobre, že aj ja som mal malú dušičku. Ty si ma upokojoval a dnes som rád, že som neodskočil. Keď sa jemu páči iné... Vyššia moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja jsem v pohode. Hodinky me zase tak nestresujou. Nekdy me nadzvednou vyrazy jako ostksindl, ale to jen vyjimecne. Jak pisu, regoval jsem vlastne pro ostatni, na vysvetlenou a protoze zrovna nemam v praci do ceho pichnout. V lete se v zapadnim, bohatem, rozmazlenem svete skutecne nepracuje. A to tak, ze vubec. Problem s dodrzovanim terminu ve Stowe maji, o tom zadna. Vetsina zpozdeni v dodavkach u lidi na WUS byla nekde mezi mesicem a dvema. Nic moc, ale muze to byt horsi. Na Primky jsem cekal o pul roku dele, nez bylo domluveno a taky jsem to prezil. Pokud nechcou platbu predem a netoci v mezicase nase prachy, je to docela v pohode. Jsem zvedav, jak dlouho bude trvat akce Coloured Prodiver.

 

PS: MO mi chodi zatim + 10s/den. Co u Tebe?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekaslaj na zadny ostksindl, at uz to slovo znamena cokoliv. Ten dopis je na jejich strankach, je urcen vsem a naprosto nejvice stesku nad nemoznosti ziskat FO zazniva z Ameriky. Takze asi tak.

Stowu jsem za vzor daval mimochodem i ja. V komunikaci se zakaznikem, v otevrenosti a v absenci velkohubosti ve stylu nejlepsi a nejmodernejsi tovarna ve vesmiru, kde jako jedini na svete vyrabime komplet vsechno. Coz je v primem kontrastu s Primem a stale to plati. To ze jim zkolaboval (zemrel) dodavatel upraveneho Unitasu na centralni vterinovku je jina vec a s letem to nema nic spolecneho. Neni to vesele, mnohe to zamrzi, Stowe to neprida, prijde o zakazky za mega v Eurech, a povest mezi zklamanymi zakazniky si tim taky kdo vi jak nezlepsi, jen cigi se objevi s kupou smajliku a porada oslavu, ze se jinemu neco nepovedlo. Musi to byt uleva po tom krachu image Primu na tomto foru, co? To "one man obchodníci jako stowa", abych citoval presne, je taky docela humor. Obzvlaste v souvislosti s novou budouvou, koupenim podniku Durowe a portfoliem. Ale uznavam, ze na ten pohrdavy ton mas, jako ambasador Primu, ktery si samozrejme uplne vse dela in house, plne pravo.

 

PS: Tusim, ze ta poznamka byl asi nepovedeny pokus o vtip. Takze jsem vlastne reagoval jen tak, na vysvetlenou, pro ostatni.

 

No, ta cigiho poznamka je jen trefne popsani toho, ze se v tehle brandzi proste muze stat cokoli. Neni to vysmivani se tem, co cekaji na hodinky ani Stowe, ktere si velmi vazim. Na rozdil od kecu pred rokem, ktere jsme si museli vyslechnout kazdej den po nedodani Diplomatek v terminu. Takze to neber nijak osobne, znas cigiho :thumbsup_anim:

Mimochodem, Prokop z Primu mi tenkrat volal kazdy tyden, ktery byl nad deadline a vysvetloval a informoval o situaci. To Jorg urcite nedela :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trefne popsani? No.., dobre, kdyz teda myslis..,kaslani na ostksindl, no.., nevim.., treba jo. Ne, to sice Jorg nedela, ale zase jeho zena pise jeden mail za druhym. Takze asi tak. Me Prokop nezavolal ani jednou, na maily jsem nedostal odpoved. Nekupoval jsem taky Diplomaty, byla jen renovace. Ale abych Primu nekrivdil. Nedavno, asi pred mesicem, mi z niceho nic, pomalu po dvou letech, zavolal Prim na mobil a ptal se, co a jak, jak to dopadlo s novym mistem a tak. Docela prijemne me prekvapil, ze si vzpomel a ze mu nebylo zatezko jen tak se ozvat. Coz nekdy je i lidem daleko blizsim.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trefne popsani? No.., dobre, kdyz teda myslis..,kaslani na ostksindl, no.., nevim.., treba jo. Ne, to sice Jorg nedela, ale zase jeho zena pise jeden mail za druhym. Takze asi tak. Me Prokop nezavolal ani jednou, na maily jsem nedostal odpoved. Nekupoval jsem taky Diplomaty, byla jen renovace. Ale abych Primu nekrivdil. Nedavno, asi pred mesicem, mi z niceho nic, pomalu po dvou letech, zavolal Prim na mobil a ptal se, co a jak, jak to dopadlo s novym mistem a tak. Docela prijemne me prekvapil, ze si vzpomel a ze mu nebylo zatezko jen tak se ozvat. Coz nekdy je i lidem daleko blizsim.

 

No tak to je od Prima pekne :thumbsup_anim:

Tak at vam to dobre dopadne, my holt na ty Steinharty taky cekame :sleeping_03anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Prokop z Primu mi tenkrat volal kazdy tyden, ktery byl nad deadline a vysvetloval a informoval o situaci. To Jorg urcite nedela :thumbsup_anim:

 

To by musel Jorg zřídit celou novou budovu o 100 zaměstnaních jen aby mohl volat, občas něco napíše na WUS forum aby lidé věděli co se děje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja jsem v pohode. Hodinky me zase tak nestresujou. Nekdy me nadzvednou vyrazy jako ostksindl, ale to jen vyjimecne. Jak pisu, regoval jsem vlastne pro ostatni, na vysvetlenou a protoze zrovna nemam v praci do ceho pichnout. V lete se v zapadnim, bohatem, rozmazlenem svete skutecne nepracuje. A to tak, ze vubec. Problem s dodrzovanim terminu ve Stowe maji, o tom zadna. Vetsina zpozdeni v dodavkach u lidi na WUS byla nekde mezi mesicem a dvema. Nic moc, ale muze to byt horsi. Na Primky jsem cekal o pul roku dele, nez bylo domluveno a taky jsem to prezil. Pokud nechcou platbu predem a netoci v mezicase nase prachy, je to docela v pohode. Jsem zvedav, jak dlouho bude trvat akce Coloured Prodiver.

 

PS: MO mi chodi zatim + 10s/den. Co u Tebe?

Ja to Michal až tak presne nesledujem. Tak každý tretí deň si pozriem www.presnycas.sk, nejak to stále vidím rovnako... Ale nerobím si kvôli sekundám hlavu. Sú presné! To som Ti už chcel aj napísať. Ale na presnejšie sledovanie nie som asi stavaný. Nakoniec vieš, že poslednou dobou som mal aj iné starosti, ako presnosť hodiniek. Ale ešte raz, vďaka za morálnu podporu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

tak to tady pročítám a nějak nevěřím svým očím - v mých očích není stowa značkou na kterou bych čekal třeba jako na lange a pokud něco "nejde,nemám,neumím,bude to za rok" tak rychle utíkám tam kde to jde a tam kde to umí a chtějí x stowa je značka, která se dá lehce nahradit něčím jiným

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...