Přejít na obsah

Stowa má zpoždění


šíma

Doporučené příspěvky

tak to tady pročítám a nějak nevěřím svým očím - v mých očích není stowa značkou na kterou bych čekal třeba jako na lange a pokud něco "nejde,nemám,neumím,bude to za rok" tak rychle utíkám tam kde to jde a tam kde to umí a chtějí x stowa je značka, která se dá lehce nahradit něčím jiným

 

A to já si zase rád počkám. STOWA jistě je značka, která se dá lehce něčím jiným nahradit (to se dá, koneckonců říci o každé značce), ale jak je vidět, tak asi má něco do sebe, když je o ní takový zájem, že se na dodávky musí čekat. On to zase možná takový póvl nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 43
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO
A to já si zase rád počkám. STOWA jistě je značka, která se dá lehce něčím jiným nahradit (to se dá, koneckonců říci o každé značce), ale jak je vidět, tak asi má něco do sebe, když je o ní takový zájem, že se na dodávky musí čekat. On to zase možná takový póvl nebude.

 

jasný - to je každého individuální boj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verim, ze mnoha lidem Stowa nerekne vubec nic a vymeni ji za cokoliv jineho, kdyz nedodaj hned. Tak to proste je. To snad jen Rolady oslovi nejakym zpusobem snad kazdeho. Ovsem uz dost dlouho Stowa oslovuje vice lidi, kteri by ji nevymenili za nic jineho, nez dokazi vyrobit a novou budovu stavi ze sveho, ne z dotaci. Teda doufam sakra. Z podnikatelskeho hlediska jednoznacne uspech. Reklamace na kvalitu, ci nespokojenosti s produktem jsou snad neexistujici. Limitky Marine Original i Flieger Original se z druhe ruky prodavaji ve statech za dvojnasobek kupni ceny. A ja se, slovy jebleho pana patam:"Panove, kdo z vas to ma?" (No hnus, tohle bych fakt nemohl vyslovit. Bych se musel zblit od hlavy az k pate. Natoz pred kamerama. Takze to berte jako spatny humor.) Stowa nicmene maka. A zda se, ze se ji dari. Coz je prinejmensim mile. Jen ty terminy dodavek, ty jim hapruji. Meli by byt sebekritictejsi a davat realisticke terminy, i kdyz to bude bolet. Proste deset mesicu a pak to ale dodat presne. Tecka. Do vseobecne hejlama rekognoskovane znacky je to ale jeste dlouha streka. Spise toho statutu nedosahnou nikdy. Si myslim. Zustanou vzdy Die Marke für Kenner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabralo to !! :D

 

hele, hasňo, nepleť si, ty kennere, stowu s jorg schauer, na ty se čekat vyplatí, jako na prim. Stowa je střelivo, krásný ve svý třídě, ale střelivo, jak píše YPO. Nicméně, já bych si ani nestěžoval, prostě se jim díly sejdou po prázdninách a budou stejně fajnový, jako před nima, ne? Jen s nima halt nesmíš počítat jako s dárkem k nějaké příležitosti.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokus o preklad:

 

...nepleť si, ty kennere, stowu s jorg schauer - Jorg Schauer je jina znacka (mnohem vys) nez Stowa

...Stowa je střelivo, krásný ve svý třídě - hodinky nicim zasadne nevynikaji je to "bezna" hodinarina

...Jen s nima halt nesmíš počítat jako s dárkem k nějaké příležitosti - kdy je dodaji nevi ani Jorg sam

 

Ted to myslim Cigi trefil, sice oklikou, ale trefil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takze:

 

-Je humorne, kdyz mi nekdo vysvetluje rozdil mezi Stowa a JS. :) Myslim, ze malokdo to tady ma nastudovane tak, jako ja. Trojnasobna cena JS mluvi sama za sebe, netreba to tady rozebirat. Ale obe znacky jsou sirokemu hejlovskemu publiku stejne nezname a tedy obe zustanou znacky pro chronomagory. Ta nemecka veta tedy plati. Hejlove potrebuji k orgasmu zvucnou znacku. Coz ani jedna neni. Navic, jak jsem jiz zde psal, hned po tom, co se snad nekdy rozhodnu, ten proces je nekonecny, kterou barvu z cele RAL palety hodim na Prodivery, tak zacnu skladat korunky na Edition 14.

-Asi ano. Teda krome vzhledu MO. Ten si lze splest jen s jednou jedinou dalsi firmou. I Antea je docela soliter v dnesni nabidce trhu. S timhle designem se taky pretahuji asi jen s jedinym dalsim vyrobcem. Takze zase tak uplne prehlednutelna se zamenitelnym a zapomenutelnym designem Stowa nebude. Ale to samozrejme IMHO.

-Aha, jo to jo. To bych teda fakt radsi nedelal.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem se lekl, ze jsi jesita:-)

 

Parkrat jsem tu cetl dotaz na banalni vec od dlouholeteho clena a majitele bezpoctu paradnich hodinek. Az jsem si rikal ze nas zkousi. Vychazim z toho, ze nikdo nevi vsechno tak kdyz nemam co delat (a delam to zrovna na foru) obcas chci bejt taky za chytraka.

 

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele brette, to je čéchiše šlamperaj, půl roku je podle mě velice v pohodě. :D Horší je ta deutsche Schlamperei, kdy nejčko zjišťují, kdo z těch, co si fliegry objednali v roce 2007 má ještě zájem :D - Taky bych to ale v poho snes, kdybych byl fanda, jako hasňa (prim nám taky dával zenový cvičení :D), jen kdyby se ovšem nejednalo o celkem běžný fliegry, pravda, jedny z nejpovedenějších (vlastně, nerad to říkám, ale kromě chronomag l.e. asi nejpovedenější ve své třídě), ale stejně, je tolik jen o malilinko jiných (jestli vůbec) béček (laco navíc krachujou a nějakou dobu můžou být vzácnější). To třeba ale ty s červenou 12, jak měl viktor, to je něco jiného, to je docela pecka, že jo.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ve fliegrech jde docela vybrat. Jinde je to mozna o trochu horsi, ale o hodne dostupnejsi a v prevazne vetsine o hodne levnejsi. Ale Stowa je Stowa. I kdyz, nejhezci fliegery ted vlastne nedela nikdo. To jsou ty puvodni IWC se supertenkou lunetou. Takovy tvar, kdybyb nekdo hodil na trh, tak se po nem zaprasi. Pokud chce clovek Deckuhren, tak nezbyva, nez ta Stowa, nebo Dornbluth a pokud chce Bauhaus, tak nezbyva, nez zase ta Stowa, nebo Nomos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidis. Parada. Jenom bohuzel pro me je Archimede diskvalifikovan tim jejich jmenem na ciferniku. To nedam. Nelibi se mi ani to jmeno ani ten megafont. Pilotky bez napisu s Junghans strojkem by mohly byt interesantni, o tom zadna. Ale ja pockam az na ty IWC-style Becka.

 

http://ahci.watchprosite.com/img/watchpros...age.1143711.jpg

 

http://home.watchprosite.com/img/watchpros...age.1143536.jpg

 

http://home.watchprosite.com/img/watchpros...age.1143631.jpg

 

 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak aby zde nepadala jen kritika na dodávky od STOWA, tak musím napsat, že se asi skutečně snaží chovat se jak jen to jde, v mezích možností, seriózně. Cca před měsícem jsem psal dotaz, kdy že hodinky dodají, napsali mi že do konce července a dnes mi přišlo sdělení, že hodinky byly předány přepravci FedEx, plánované datum dodávky 31.7. kolem 12 hodiny. Tak si myslím, že se asi opravdu snaží, jen mají asi moc objednávek a nechtějí asi příliš rozšiřovat výrobu, což je možná v této době docela prozíravé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...