Přejít na obsah

EPOS - pilotky


Skipi

Doporučené příspěvky

Na stránkách EPOSu http://www.epos.ch se objevily nové pilotky. Podobnost s IWC je více než nápadná, nicméně pár rozdílů se tady najde. Nejvíc se mi asi líbí korunka :)

Uvnitř je hezky dekorovaný Valjoux 7750, mají safír (nevím, jestli i zespod), WR 100 m a pro mě osobně skvělý průměr 43 mm.

Sorry za větší fotky, ale zaslouží si je.

Kdyby byla cena kolem 1tis. EUR, tak mám nad čím přemýšlet.

post-1097-1243590629.jpg

post-1097-1243590641.jpg

post-1097-1243590653.jpg

post-1097-1243590664.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta inspirace (hlavne u modelu s oranzovyma ruckama) je docela napadna, ale libi se mi. Jen si myslim, ze cena bude mnohem vys nez 1t eur.

Za 1k? jsou Archimede Pilot Chrono. Inspirace u pilotek? Nevím, mě přijdou všechny hodně stejné a mám pocit, že IWC tuto korunku nepoužívá (na rozdíl od Archiméda).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
YPO: Na ty se vyprni, nešetři na sobě a kup už ty Marinemastery :), pořád se tu o nich mluví a zatím tady nikdo nedal fotky a reakce...

nepotřebuji už žádné hodinky "pod vodu"

 

- hledám něco šíleného co bych mohl nosit k saku a tyhle to dokonale splňují (škoda, že v tom není unitas) a žádné echt společenské hodinky nechci -

 

 

 

edit - akorát to vypadá, že rozteč bude 20mm - no nevadí

Upraveno uživatelem YPO?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Nezapomeň na synka! ;)

jo - chtěl jsem ty 39mm koupit sólo (nestojí to zase tolik), ale bohužel to nejde - tohle bych mohl pojmout jako flastr na to , že to nejde a právní kraviny ať si vyřídí epos s iwc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo - chtěl jsem ty 39mm koupit sólo (nestojí to zase tolik), ale bohužel to nejde - tohle bych mohl pojmout jako flastr na to , že to nejde a právní kraviny ať si vyřídí epos s iwc ;)

Mínils tím to, že ty menší IWC nejdou koupit samostatně? Tak ať si trhnou! :sad01_anim:

Ale zpátky k eposu: Rozhodně to jsou alternativy novodobých pilotek za dobrou cenu a určitě stojí za zvážení. Osobní zkušenost s eposem nemám, ale nevzpomínám si, že bych kdy zaznamenal nějaký stížnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO?
Mínils tím to, že ty menší IWC nejdou koupit samostatně? Tak ať si trhnou! :sad01_anim:

... ptal jsem se pouze na jednom místě a nešlo to (prý zatím, ale u IWC to je na dlouhý loket) ... další plus pro epos je 43mm a minus průhledné dýnko ... tahle šílená kombinace se mi líbí a určitě překousnu i nápis "epos"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ptal jsem se pouze na jednom místě a nešlo to (prý zatím, ale u IWC to je na dlouhý loket) ... další plus pro epos je 43mm a minus průhledné dýnko ... tahle šílená kombinace se mi líbí a určitě překousnu i nápis "epos"

Nápis epos by mě nijak nedráždil. Průhledný dýnko bych neřešil. Jestli se Ti líbí tato barevná kombinace, proč ne? Je to výborná příležitost zjistit, jestli tato kombinace brzy neunaví. Určitě lepší, než to zkoušet na IWC. Takže se těšíme na postřehy. Doufám, že brzy. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník YPO
Tak já musím říct: Za mně dobrý :) Specielně ty nechrono :) Konečně solidní pilotky se stříbrným číselníkem :) (btw: nemluvte mi o předloze IWC Fat. and son která je jen v platine :) )

 

ty menší (syn) jsou ocelové a stojí kolem 80t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...