Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - cela CR


Jakubisko

Účast na srazu - ať už bude kdekoliv  

98 hlasů

  1. 1. Ú?astníte se prvního celorepublikového Chronomag srazu?

    • Ano, na oto?ku
      23
    • Ano, p?espím
      44
    • Ne
      31

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 610
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedu určitě s noclehem, pokud to bude do konce září a hlavně ve všední dny - vyhovuje mi st -čt, ale přizpůsobím se.

 

Ricousi , odkud bys vyrazel, jestli by to slo , svezl bych se, nejaka koruna na benzin se ti bude hodit a spolecnost snad taky....

Je jsem u KV ale samozrejme bych dorazil na misto vyzvednuti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Sakrapes, odkdy je Brno středem republiky? :D Ale jo, asi bych taky někam dorazil, jenom se mi nikde nechce kysnout přes noc, chtělo by to maximálně někde na jihovýchod od HRadce králové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střed ČR je v obci Číhošť na půl cesty mezi Ledčí n. Sázavou a Golčovým Jeníkovem a taky je to přibližně na prostředním sjezdu z D1 mezi Prahou a Brnem u Humpolce, kde často bouraj politici. Né, že bych tam věděl o nějakém ubytování.

 

EDIT: Ještě obr.

 

Geografický_střed_České_republiky.jpg

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Bych případně taky někoho mohl vzít vozem :)

 

Někoho statečnýho se silným žaludkem :D

 

Ta Číhošť není od věci, okolo Sázavy jsou pěkné okresky, rád si tam zajedu :D

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono ani tak nejde o nějaký geometrický střed ale o dostupnost. z toho důvodu jsme párkrát dělali sraz autoklubu v Jihlavě v kempu Pávov. Je to tam hrozný ale je to hned u D1 bez rizika bloudění. To bych dal jako hlavní požadavek, aby se tam dalo snadno dojet bez komplikací. Já sice nebloudím a když tak to neberu tragicky ale každej není takovej blázen aby jezdil lesem podle kompasu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi , odkud bys vyrazel, jestli by to slo , svezl bych se, nejaka koruna na benzin se ti bude hodit a spolecnost snad taky....

Je jsem u KV ale samozrejme bych dorazil na misto vyzvednuti ;)

Jedu z Ústí n.L. - Praha - někam. Samozřejmě tě klidně vezmu, počítám i že vrátím minulý odvoz Malaketovi z TP. Určitě bude ještě čas se dohodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu z Ústí n.L. - Praha - někam. Samozřejmě tě klidně vezmu, počítám i že vrátím minulý odvoz Malaketovi z TP. Určitě bude ještě čas se dohodnout.

 

Okej, svezu se v tvem novem velkoprostorovem luxusnim přibližovadle s modrým oválem ve znaku :D Pokud nás nepojede víc z KV nebo to nevyřeším jinak..

Pojal bych to jako malý výlet a do UnL přijel třeba vlakem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
... bylo by fajn pokud by tam bylo rozumnejsi ubytovani, prece jenom uz mi neni 15 a rad si uziju trochu soukromi a pohodli :)

Souhlas, proto by se mi líbil:

Co tohle http://www.sport-hotel.cz/ Je to fajn místo na samotě u lesa a za rozumné peníze. Místo je kousek od dálnice D1 (Kácov). Určitě půjde domluvit sleva na hromadnou akci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...