Přejít na obsah

Hanhart versus Tutima


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ještě úplně jinak. Hodinky určitě něco vypovídají něco o psychice svého nositele. Ale co? Názory, zkušenosti, postřehy vítány.

 

Tak třeba: když potkáte někoho s rolexkami, zařadíte ho do nějaké škatulky? Vnímali byste ho jinak, kdyby nosil třeba Blancpain? Anebo primky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Tak třeba: když potkáte někoho s rolexkami, zařadíte ho do nějaké škatulky? Vnímali byste ho jinak, kdyby nosil třeba Blancpain? Anebo primky?

Rolex - v oceli = německý důchodce; ve zlatě = pasák

Blancpain - pan učitel, co vyhrál ve sportce

Prim - velmi podezřelý člověk, nevím, co si o něm myslet (možná špión!)

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě úplně jinak. Hodinky určitě něco vypovídají něco o psychice svého nositele. Ale co? Názory, zkušenosti, postřehy vítány.

 

Tak třeba: když potkáte někoho s rolexkami, zařadíte ho do nějaké škatulky? Vnímali byste ho jinak, kdyby nosil třeba Blancpain? Anebo primky?

Určitě ano. Ale těžko lze zařadit majitele B-uhren mezi nácky tak nějak automaticky. Mimochodem, už jste viděli opravdu kovaného nácka s B-uhren na ruce ? Dokonce ani policie nemá vlastnictví takových hodinek zařazeno mezi symboliku extrémistických skupin. :D Já ne... A když někdo sbírá německé militárie tj. pistole P08, P38, PPK, PP, německé chladné zbraně, vyznamenání, uniformy, tak je to také nácek? To snad víc než majitel B-uhren, nebo ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hanharty se mi moc líbí ( nejsem nácek), ale ze strojků ETA mám už pupínky. Připadá mi, že jsou všude tím pádem jsou téměř všechny hodinky nejméně z jedné poloviny stejné. Když už tak ruční nátah, ale asi je to taky ETA?!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...