Přejít na obsah

ORIENT Modern Styling CTD0T005B - názor ??


JackalJackal

Doporučené příspěvky

Prosím, dnes jsem zakoupil tyto hodinky - ORIENT Modern Styling ? CTD0T005B - http://www.orientwatchusa.com/watch.php?id=312

 

Nestály zas tolik, tak prosím o posouzení těchto hodinek, této cenové relace ( 5000Kč )

 

Neudělal jsem chybu ??

 

Děkuji. :suicide_anim:

 

 

Měl jsem několi let hodinky Festina co stály 11000Kč, ale daroval jsem je synovci a znovu jsem takovou částku nechtěl obětovat. Hlavně mám ale velikou tlapu a tyto Orienty mi přelezli přes zápěstí, jako jediné z 16 hodinek, které jsem dnes zkusil. :suicide_anim:

 

Nevím jak editovat, tak se omlouvám za další topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč bys měl udělat chybu??? Líbily se Ti,tak sis je koupil........nezapomeň,že 100 lidí,100 chutí.......vypadají slušně a Orient není zlej.

S tou Festinou.....ono se zdá,že je u nás předražená,ale porovnáš-li ceny s ebayem,tak se to zas až tak neliší......a Festina je rozhodně slušná firma,dělá slušné hodinky.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Snow

Jednoznačně se přikláním k názoru kolegy Lukyho, že jsou Orienty lepší než Festiny, mimochodem, humbuk okolo této firmy mi už začíná lést krkem. Jediné co by mi vadilo je WR50, zásadně si nekupuji hodinky, kde je voděodlnost menší než 100m.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...