Přejít na obsah

Jaeger-LeCoultre Reverso Grande Date


mrakodrap

Doporučené příspěvky

120 jo? a kde? jdu tam a za tu cenu koupím troje - katalogová cena v DE/AT je skutečně 7400? a v CZ budou bohatě přes 200, protože, za rovných 200 maj levnější reversa automaty

 

edit: začínaj mi tyhle fotky připadat jak album dávných milenek :D

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

120 jo? a kde? jdu tam a za tu cenu koupím troje - katalogová cena v DE/AT je skutečně 7400? a v CZ budou bohatě přes 200, protože, za rovných 200 maj levnější reversa automaty

 

edit: začínaj mi tyhle fotky připadat jak album dávných milenek :D

 

Na chrono24 je nové seženeš kolem 6000eur, níž opravdu ne, bohužel, jinak bych si z nich udělal favoritku a nikdy bych je nedal do alba bývalých mlenek :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná jsem se přehlédl, mají tam dvoje Reverso jedny mají z druhé strany strojek a druhé mají druhý (černý ciferník tedy verze DUO). Zdálo se mi že jedny stojí kolem 120 a druhé přes 200, ale to není podstatné (tedy pro mě, takže si to fakt přesně nepamatuju), je to cena, kterou bych za hodinky nedal i když bych na ně šetřit nemusel...

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mě prosím nekamenujte :) už mi paměť tak neslouží a jestli to je 150 nebo 250 je pro mě opravdu věc, kterou si do již tak plné paměti ukládat nechci...

 

To nebylo ve zlém, sem tam se tady bezděky stane, že je někdo kamenován, i když my bez viny jen házíme kameny :gunsmilie: Mě jen překvapila ta cena, tušil jsem, že půjde o modelouvou mýlku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se jich dělá více druhů a člověk, který se orientuje na tuhle značku to rozezná, na internetu vidím, že se Reverso v různých modifikacích dá koupit od 4.000 do 80.000 USD, takže ode mě to byl opravdu jen "výstřel do tmy" s tím, že jsou prostě drahé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...